Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 06. 2011 20:15
Jenom k té harpuně. Už tři roky jsem chytal na tohle. Úlovky psát nebudu,ještě bych byl pro smích.


Letos asi zůstane doma. Ale bylo to dobré zpestření smiling smiley
Jinak hezkou dovolenou všem Hvarákům
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 06. 2011 21:39
- @ stonavak:

- vedie tam makadamová požiarna cesta sveta Nedjelja - Dubovica:

[forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]

- parkuje sa pri ceste nad zátokou,

- video z cesty Sveta Nedjelja - Lučišče od Bessyho:





- toto vide z YouTube je točené z opačného smeru:







Upraveno 3krát. Naposledy upravil Mirod (21. 06. 2011 21:58).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 06. 2011 22:10
.... indiání si myslí, že fotky ... kradou duše ... a já říkám, že Mirus krade fotky ... hot smiley ... viz. str. 105 ... eye rolling smiley





Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (21. 06. 2011 22:12).
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2011 07:10
Milý Bessy,
pokud se podíváš na výšku hladiny na mé a Tvé prostřední fotce, jasně vidíš že má byla focena při přílivu a tvoje při odlivu a jelikož pokud něco má odejít, musí to nejdříve přijít, je to jasný důkaz, že já byl v Bale dříve než Ty (dokonce o jeden rok), z čehož vyplývá, že fotky kradeš Ty ( a nejen fotky) !
A co ta malá plakající holčička ? Prej přišel strejda v hnědých polobotkách s černými krepsilonkami a vzal ji svačinu a ani prázdný sáček ji nenechal !
A ty kozy (na balkoně), předtím než jsi dojel, taky byly dvě, díval jsem se do jednoho obrázkového časopisu a tam jsou taky vždy na fotce dvě nebo čtyři nebo šest, ale to už je potom SodomaGomora.


Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2011 09:58
Mirus, nechci do toho příliš zasahovat, ale Bessy měl mokasíny...
Mimochodem, kdy že budeš, Mirus, na ID?
Už máš šutr?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2011 21:56
Ajax, Jared ... tak ať máte volnou cestu, na trajektu si nehrajte se sirkama, dávejte na sebe pozor ... hezký pobyt v I.D. ... a ...a ...
a vůbec ... jo ... a šťastný návrat s pěknými zážitky ... ( ale to už předbíhám ) smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2011 22:28
Joooooooj, robíte tu chute. Hneď by som nasadal do auta.

Také motivačné foto už radšej nevkladajte, lebo na najbližšom zraze sa neovládnem a budem vraždiť. thumbs up smiley
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 06. 2011 21:51
Za 49 dnů a pár hodin vyrazíme. Tommovou stezkou s večeří na Obertauern, ráno, časně zrána, někde na Kvarneru, chvilka spánku, cachtání kdesi v Kvarnerském zálivu a pak večerní přesun do Drveniku na trajekt, chvi jet tím prvním ranním.
Jo, budu muset požádat o úprvu trasy ve výjezdovém kalendáři.
Jen doufám, že Zahajskej, bydlící jednu vyučovací hodinu jízdy ode mne mi poskytne vyčerpávající info o všem, jak tam je právě teď.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tomm (25. 06. 2011 18:16).
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 06. 2011 12:47
to: Mildous, Bessy, michalhk.
asi na tom nedostatku chobotek neco pravdy bude, protoze si stezuji i Hvarsti rybari. Ale kdyz se zadari...
[www.slobodnadalmacija.hr]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 06. 2011 20:22
Jorgos ... tak ta je ... thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 06. 2011 21:38
Na Hvaru začlo asi před hodinou a půl hořet je to cca 10 km od Sučuraje směrem k pevnině.Jsem v Blatě a jelo kolem nás několik hasičských aut do Dreveniku na pomoc při hasení. Hóódně tady fouká tak že se oheň pořád šíří, uvydíme ráno.Čus
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 06. 2011 07:40
Ohen hasili 2 letadla+vrtulník dokud se nesetmělo.V tuto dobu se sem vrátilo letadlo a ještě to pro jistotu kropí.
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 06. 2011 10:57
přidám něco k úpravě chobotnice. Chobotnici vykuchat odřezat chapadla jednotlivě pověsit za provázky i zbytek těla a dát třeba ns sluníčko. Nechat ůplně oschnout to dle počasí může trvat i dva dny nebojte se nic se s ní nestane. Potom oschlé části jednotlivě zabalit a dát do mrazáku a zmrazit.

pak je už úprava jednoduchá ale(!!!!!!!) velice chutná . Vyndejte část z mrazáku (kolik sníte) nechte rozmrazit z alobalu udělejte misku tak aby se na to vešlo vyndané množství to na misku položte a nic jiného nedělejte!!!! takle můžete dát do trouby a nechte to dělat. Vůně sice není nějak vábná ale výsledek je delikatesní. Až jakoby zčervená- zhnědne vyndejte a nakrájejte chapadílko na kousky . Je to mooooooc chutná záležitost. Když toho vyndáte moc můžete v klidu nechat opět zmrazit.
Je pravda že jsem na Hvaru pár chobotnic už chytil ale nevěděl jsem jak upravit ,navíc mají chapadílka málo silná ale zamražený chobotnice v marketu maj chapadla silná a udělat to přesně dle tohoto popisu je to pak veliká mňamka. Naučil mě to jeden prima chlap z Řecka a když jede sem tak chobotnice vozí.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 06. 2011 16:45
... ještě se přidám k Pavlovi626 ...
[kuharicazadjecu.blog.hr]
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 06. 2011 09:58
Zdravím, vrátili jsme se z ID v sobotu večer. Moře úžasné, ubytování u Liby Caric super, vše povedené jako každý rok. Podle nás i nejlepší termín (byli jsme od 16. do 25.), protože poslední 2 dny už bylo vidět, jak se pláž zaplňuje a na zpáteční cestě byla hodně plná dálnice na oba směry. Na hranicích jsme se skoro hodinu sunuli, opačný směr byl ale o mnoho horší!!!!! Manžel měl půjčený v Jelse skútr, projížděl se po horách (nejel tunelem, ale cestou přes hory), projel i okoní vesnice, moc spokojený.... Takže příští rok opět v ID!!!! Krásné léto, Radka
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 06. 2011 16:14
Tak hlásím příjezd. ID opět nezklamalo. Jsou nové houpačky pro děti, jedny na hlavní pláži, další houpačka je pod kioskem. Nově dobetonované plochy na ležení. Sprcha, od té doby, co je za peníze, jen bez užitku kouká.
Voda byla teplá, celý pobyt bez mráčku na obloze. Celou dobu foukalo, někdy jen malounko, někdy více, někdy hodně. Noci chladnější, takže super na spaní.
Letos poprvé s člunem, nemělo chybu, v okolí je dost opuštěných pláží, kde se dá v klidu nerušeně strávit celý den.
S Ajaxem jsme polkli jeden večer lahvinku kořalky, den před odjezdem se seznámili s Jaredem, pozdravili s Květou, popili nějaké pvko se Selvou. Ke konci už bylo v ID hodně plno, na můj vkus až moc. Dle Jitky letos více lidí než obvykle.
Jedině mě mrzí, že majitelé restaurací ignorují množství lidi v tuto dobu a neotevřou dříve. Pak jezdí utrácet peníze jinam. Obě restaurace otevřeno až po dvacátém.
Jen co se trochu oklepu z cesta, dám nějaké foto.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 06. 2011 19:26
Vítej doma Michale, koukám, že jsi muž činu. Loni jsi v ID mluvil o tom, že uvažuješ o člunu a letos už jsi brázdil vody Jadranu thumbs up. Koukej s tím oklepáváním pohnout a začni hrnout foto...grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 06. 2011 09:26
Tak malinkej ždibíček.

Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 06. 2011 12:25
Maléj ale dobréj, přímo mně to nabilo energií a už aby jsme jeli !!!! (za 5)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 06. 2011 18:54
Jako předkrm dobré, Michale....Hoď ještě něco k dalšímu dobití, my až za 79 sad smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 06. 2011 21:11
Ahojky. Dá se v ID někde připojit na net? Máte prosím o tom někdo info. Myslím WIFI.
Díky za info.
lachtan
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 06. 2011 21:40
Jitka má v budce za mírný poplatek WiFi. Teda loni mělayawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 06. 2011 22:05
Díky za tak rychlou odpověď.
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 06. 2011 08:55
Dávkovat je třeba po troškách, aby těm, co mají před dovolenou, nejeblo. A těm, co už po mají dovolené, taky.

A malý kvíz pro hvarské mazáky, odkud jsou první tři fotky?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 06. 2011 09:28
... Michale ... Tvoje loď ... je na obrázku S6301405 nebo S6301417 ... ? smileys with beer
Aňa ... už na tu novou trampolínu co je v I.D. nacvičovala doma na válendě minulý týden ... od pátku má sádru na levé ruce, takže pokud, dá li Pán Bůh pojedeme ... tak jí sádru sundají den před tím ...
sláva sláva výletu ... 2 stehy na hlavě jí budou vytahovat tento pátek ... smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 06. 2011 09:32
Petře, ta co je na obr.417 nemůže tak blízko ke břehu, tak přelezu do té druhé a jedu se koupat grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 06. 2011 09:59
@Zahajskej
- Basina - Mudri Dolac - Dubovica ?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 06. 2011 10:12
Ahojte. Taky říkám Basina a Mudri Dolac - jsou to velmi klidné a super nádherné zátoky - pro mě teda TOP místa na Hvaru - až po Pokrivenik. Ještě město Hvar - Podstine - před tunelem k nyní opuštěnému hotelu Siréna - taky klídek a pohoda. Pokud bych jela na Hvar, tak znovu do těchto míst. To třetí foto jsem nepoznala. Zdraví R.
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 06. 2011 10:13
Mirod, velice přesné a rychlé.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 06. 2011 11:18
Michale,krasa strida nadheru...thumbs upZajimalo by me,kdo z pritomnych navstivil mesto Hvar a nema stejny obrazek jako Zahajskej pod c.350 smiling smiley Jednoznacne nejcasteji foceny pohled na mesto,vyskytuje se snad v kazdem clanku na netu k tomuto mestu
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 212
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.