Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči

Autor jíra 
jíra
Staniči
07. 01. 2006 20:30
Co se týká dovolené, máme rádi místa kde je klid, ale není to totální samota.
Byli jsme na Rabu, asi pětkrát v Pisaku, taky v Bratuši. Letos uvažujeme o Staniči, ale neznám nikoho kdo tam osobně byl. Na netu čtu hlavně kladné zkušenosti. Zajímá mě kolik lidí tam je obvykle v červnu, jaké je koupání, možnosti parkování a pod. Spíš osobní pocit než slogan cestovky.
Pokud někdo potřebuje na oplátku nějaké informace nebo fotky z míst co jsem napsal, ať nechá na webu svého emila. Díky Jíra
Re: Staniči
11. 01. 2006 11:55

Tak vy jste opravdu nebyli nikdo ve Staniči? Věřte, internet jsem projel důkladně, ale osobní zkušenost mi chybí. Tak jaké to tam je? Zkuste a půjde to. Díky. Jíra
Re: Staniči
11. 01. 2006 15:04
Jíra: měl bych zájem o nějaké fotky z Pisaku - ulice, domy, pohled z moře na Pisak apod. Můžou být i větší soubory, díky.
Jo, a zadal jsem si Staniči do HLEDAT tady v přízpěvcích - je třeba zadat "ve všech", ne jen posledních 30 dní. Objevilo se mi tam celkem 34 odkazů zde na fóru, včetně tvých.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarda (11. 01. 2006 15:07).
jíra
Re: Staniči
11. 01. 2006 16:33

Pro Jardu:
Fotky pošlu, potřebuju email.
Jíra
Re: Staniči
11. 01. 2006 16:38
Sorry, myslel jsem, že když mám modrý nick, je přístupný i e-mail. Nebyl, už jsem to opravil.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
jíra
Re: Staniči
11. 01. 2006 18:11

Pro Jardu:
Tak jsem zjistil, že Pisak nemám ještě na digitálu, tak jsem to naskenoval a poslal. Takže žádná sláva. Jinak doporučuju www.kacha.cz , tsm je fotek docela hodně a jsou "popisnější".
Zatím Jíra
Re: Staniči
11. 01. 2006 19:24
Díky moc. Fotky od Hulči na kacha.cz dobře znám, často si je prohlížím. Než si vyberu APP, snažím se získat o místě co nejvíc obrazových informací, třeba z www cestovek, jiných APP apod. Často zjistím věci, které ubytovatel třeba nechtíc neuvedl, nebo chtíc zamlčel.


smiling smileysmiling smileysmiling smiley
M.Jan
Re: Staniči
14. 01. 2006 15:59
Informace o ubytování ve Staniči jsou zde: [sapik.kabel1.cz]
Re: Staniči
14. 01. 2006 18:30
Pretože si bol v Pisaku čo je tiež Omišská riviera tak ceny sú zhodné,nižšie než na Makarskej.Pláže napr. Stanići-Tiće podobné tej v Bratuši,ale menej ľudí aj v sezóne.Rozdiel je v počte schodov- Stanići to sú schody a parkingu. Parkuješ tesne pod magistrálou a podľa toho v ktorom rade od mora .Máš buď viac schodov k moru alebo viac k parkingu.Na druhej strane povestné úzke uličky ledva pre jeden osobák ako v Pisaku tu nie sú.
V termíne O6 až do 15.7.2006 tam bude voľno ,nezabúdajme , že budú MS vo futbale preto nebude problém nájsť ubytovanie aj "na slepo"a zrejme v júni aj cenovo výhodne.Na druhej strane obsluha bude pokukovať viac na stav futbalu ako na rýchlu obsluhu hostí.
jíra
Re: Staniči
14. 01. 2006 20:57

Díky za informace a postřehy.
Jíra
Re: Staniči
16. 01. 2006 16:53
Ahoj,

já byl ve Staniči před cca 5 lety s rodinou autem.
Bylo to ale v červenci.
Náhodou jsme tam sehnali fajn ubytování.
Je to malé klidné městečko rozdělené magistrálou.
Koupání - oblázková pláž, nádherně čistá voda, málo lidí, většinou místní z Omiše, co zde mají letní "kuču".
Ale je tam poměrně příkrý sráz do vody, pro malé děti nic moc.
A také sem tam ježek.
Parkoviště buď u bungalovů nebo za poplatek na několike menších.
Co si pamatuji, tak tam byl jen 1 obchod + restaurace.Lepší je také sehnat ubytování pod silnicí.
Jak to tam vypadá ale teď, nevím.
Kdybys chtěl, mohu najít starý pásek z kamery a poslat nějaké záběry.
Případně bych našel kontakt na našeho pana domácího, měl moc hezkou kuču k pronajmutí + apartmán.
Byl moc fajn, všude čisto.

popovsky@iol.cz
Re: Staniči
16. 01. 2006 22:18
Ve Staniči Tiče je třeba sehnat apartmány blíž k moři, tj. pod silnicí. Jinak se musí chodit dolů k moři po schodech.
Re: Staniči
29. 01. 2006 19:07
Ve Staniči jsem byl minulý rok a letos se tam chystám opět. Minule i tento rok jedu na začátku července (dva dny svátků se hodí). Je to tam perfektní klidné na pláži u restaurace se dá chodit do vody i bez bot. Ježci loni nebyli. Chce to sehnat apartmán pod silnicí rovnou u moře, je jich tam dostatek.
Je to příjemná zátoka která je klidná zrjména při větrech od Splitu. Foto mohu zaslat.
Re: Staniči
30. 01. 2006 18:25
doufám,že tam letos pojedeme již po třetí.Jsem nadšena.Ten klid,pohoda,pár dětí.Příjemní místní lidě.Bydlíme 20 schodů od kokoje.Na pláž chodím jen v plavkách a jedných šatech do obchodu.Pro starší děti možná nuda.Zábava v Omiši. na pláži v zátoce jen naše rodina a paní majitelka
Jíra
Re: Staniči
16. 02. 2006 22:40

Ahoj všichni.
Veřejně chci poděkovat Stenlymu za vše co mi ochotně o Staniči zaslal.
Měl s tím práci a přestože se známe jen z tohoto fóra,nevzal si ani na poštovné.
Smekám a děkuji.
Jíra
Majkl
Re: Staniči
28. 02. 2006 14:12
Chtěl bych jet na dovolenou s přítelkyní někam asi do soukromýho domku či tak něco,lidi můžete mi něco doporučit?Popř. domek tak pro 6 lidí?Jakou oblast,kde hledat,máme jet jen tak na blind a hledat?
Re: Staniči Majkl
01. 03. 2006 12:31
Mohu Vám nabídnout ubytování ve Staniči, napište mi mail.Díky Szappanos
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 196
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.