Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Aquapark Istralandia přišlo mě to třebas se někomu šikne

Autor muf 
avatar
muf
Aquapark Istralandia přišlo mě to třebas se někomu šikne
21. 06. 2014 23:26
dnes se slavnostně otevřel první aquapark Istralandia v Chorvatsku na Istrii. Najdete ho kousek od Novigradu směrem na Istarský ypsilon, v zelené oáze a s neuvěřitelným pohledem na ústí řeky Mirny a Jaderského moře. Návštěvníci si mohou užívat velkém množství atrakcí které jsou určeny pro děti i dospělé.


[www.istralandia.hr]
avatar Re: Aquapark Istralandia přišlo mě to třebas se někomu šikne
08. 07. 2014 08:22
... kdyby se chtěl někdo podívat na videu, jak to frčí na nových tobogánech ... zde je " istrijský aquapark " taky ...
[dnevnik.hr]
... apropo, je tam natočen jeden kamarád z Fora, který jezdí na Istrii ( video: od 00:13 ) ... jen mu zapomněli dopsat číslovku 111 ... yawning smiley
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 07. 2014 08:32).
avatar Re: Aquapark Istralandia přišlo mě to třebas se někomu šikne
09. 07. 2014 00:22
Jeeee, muj menovec :-)
Kdyz koukam na ty ceny za odrostlich, je to hodne pro nas. Za par svezeni to platit nebudu.
Za ty ctyri hodiny muzu mit temer vylet lodi, nebo 18 zmrzlin s jackpotem 5 zmrzlin, nebo 7 piv a 2 rakie gratis.
A ostatni necham cekat pred dverma?
Pro celou rodinu je to dost, navic, kdyz rodice uz nejsou na takovou zabavu.
Kdyby se dali koupit zetony na jedno svezeni, rad se svezu.

Tady bych se ale nepustil ani za 10 000eur, i kdyz bych si stav beztize rad vyzkousel.
[www.topky.sk]-
Re: Aquapark Istralandia přišlo mě to třebas se někomu šikne
12. 07. 2014 00:31
Dino veď ty máš 25 kg aj s topánkami, to už je skoro jak stav beztiaže... grinning smileygrinning smileyspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Aquapark Istralandia přišlo mě to třebas se někomu šikne
24. 08. 2014 15:28
Jo na recepci jsem zahlidl plagatek o aquaparku, ale nebyli jsme tam autem, tak se nejelo. A ani v dinoparku Funtana. Bylo to daleko. I do Porece jsme jeli lodi.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 43
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.