Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Grebaštica 2014

Autor ostravačka 
Grebaštica 2014
01. 03. 2014 08:55
Ahoj milovníci Chorvatska. Kdo se chystá letos do Grebaštice? Podělte se se mnou o zkušenosti. Jsme 4 osoby a jedno dítě/vnučka/ .
Váhám ještě mezi lokalitou Drage u Pakoštaně.Chorvatsko mám procestované spíš níže od Splitu. Letos chci do Chorvatska vzít vnučku s mladýma.
Díky za informace.
Ostravačka
Re: Grebaštica 2014
01. 03. 2014 14:42
Pakostane bych nedoporucoval, my si ho vybrali na netu jeste s Tribunjem a na miste se nam pak nelibilo ani jedno, tak jsme jeli dal dolu do Brodarice. A tam necekane zakotvili. Ale nekdo Vam rekne presny opak.... Zalezi na kazdeho individualnich predstavach a narocich.
Re: Grebaštica 2014
03. 03. 2014 05:50
Jo Grebaštica super,
vracíme se tam s rodinou každý rok . Doporučuji
Re: Grebaštica 2014
06. 03. 2014 14:49
Grebašticu můžu doporučit, my jsme tam byli 3x. Je to taková malá vesnice, takže nikde žádné davy, městská pláž docela pěkná, na promenádě Konzum a zmrzlinárna. Je to ale zátoka, takže není výhled na otevřené moře.
Re: Grebaštica 2014
06. 03. 2014 16:39
Grebašticu doporučuji. Jezdím tam už cca 8 let a neměnil bych. Klidne misto a da se vyrazet na vylety na obě strany. Blízko na nákupy na trhy v Šibeniku.
avatar Re: Grebaštica 2014
05. 06. 2014 20:58
Grebašticu bych nedoporučoval....páč tam letos po několikáté jedu já a nemam rád velkej nával thumbs up smiley. Zhodnotil bych to následovně:
- vesnička úplně normální
- výhoda že je v místě krámek, zmrzlina ( dobrá ), hospůdka, minitržnice s ovocem
- dobrá dostupnost na jedné straně Primoštenu a na druhé Šibenik ( Primošten byl vždy můj favorit, ale v poslední době
se tam pro lidi nedá ani dejchat )
- hezká promenáda kolem moře pro večerní procházky
- spousta možností koupání v blízkosti Grebaštice, ale na samotu zapomeň - tedy snad mimo zeleného poloostrova, kam se dá dojít i dojet autem a pomocí dřevěných žebříků se dostat za hradby ( plot ) a tam je už místa hafo. Ovšem dno je tam spíše bahnité.
- v moři toho moc není, ale při poslední návštěvě jsem tam zahlédl 2x rejnoka, což se mi jinde nepovedlo ( tedy v moři nic není .... to říkám každej rok a všude ) ale proti třeba ID na Hvaru je tam toho více yawning smiley.

Jo prostě Chorvatsko už nikde není co bejvalo, ale do Grebaštici jsem se několikrát vrátil a to už něco znamená.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.