Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

pobyt v Maslenici

Autor Mates410e 
pobyt v Maslenici
25. 01. 2014 18:40
Dobrý den byl někdo ubytovaný v Maslenici?

Ale na Google Earth to vypadá jako rybnik.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Mates410e (25. 01. 2014 18:44).
Re: pobyt v Maslenici
26. 01. 2014 11:05
Ubytovani nie ale prechadzali sme par krat okolo a aj z cesty to vyzeralo ako rybnik smiling smiley)
avatar Re: pobyt v Maslenici
26. 01. 2014 12:32
Re: pobyt v Maslenici
07. 02. 2014 14:33
Myslíte Novigradsko more? Vždy když jsme jeli do HR nebo se vraceli zpět jsem si říkal, že se tam někdy musím zastavit. Minulý rok se nám to podařilo zatím na dvě noci v Posedarje. Ale zamiloval jsem si to tam. Letos bych chtěl do Posedarje na týden. Minulý rok jsme tam byli koncem června, všude na pobřeží byla ledová voda, v Posedarje byla nádherně teplá, čistá, ale jen trochu slaná. Na pláži spousta mušliček, atd. Málo lidí, klid pohoda, relax. Tento rok bych si chtěl celé Novigradsko more objet autem, z Posedarje přes Obrovac zpět do Posedarje, podívat se ke kaňonu řeky Zrmanje.
Re: pobyt v Maslenici
08. 02. 2014 09:27
Loni jsme taky přespavali 2 noci v Posedarje.Moc se nám tak líbilo.Apartman byl 50m od písečný pláže.Pláž jsme měli sami pro sebe.Byla lepší než ve městě.
.Krásně jsem se za ty 2 dny zrelaxovala. Posedarje je moc hezký městečko.Super pekárny .Malý trh ,kde se daly koupit ryby ,zelenina ovoce.V hospůdce výborná pizza .A pak hurá do Drašnice.
Re: pobyt v Maslenici
19. 11. 2014 13:02
Vyšel Vám Martine letos pobyt v Posedarje? Kde všude jste byli a jak se Vám tam líbilo? My zvažujeme na příští rok pobyt v Maslenici.
Re: pobyt v Maslenici
23. 11. 2014 08:52
Aťula napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vyšel Vám Martine letos pobyt v Posedarje? Kde
> všude jste byli a jak se Vám tam líbilo? My
> zvažujeme na příští rok pobyt v Maslenici.


Maslenici bych nedoporucoval, ale Posedarje je vazne hezke misto.
Re: pobyt v Maslenici
23. 11. 2014 13:12
Dobrý den, děkuji Vám za názor, mohl byste napsat proč ji nedoporučujete? Díky.
avatar Re: pobyt v Maslenici
23. 11. 2014 15:33
Tenhle rok cestou k moři jsme jednu noc přespali v Posedarje.
No nevím co na tom městečku všichni chválíte,prostě přespat a vypadnout.Není tam nic zvláštního.
Ani jsem si nepřipadal jako u moře spíše jako u nějakého rybníka.Nocleh nás stál 110 euro. Byli jsme 3 rodiny 11 osob.
Nedovedu si představit že bych tam měl trávit celý týden.A to jezdíme na 14 nocí.
To je jen můj názor.
avatar Re: pobyt v Maslenici
25. 11. 2014 13:51
Posedarje a oblasť okolo som videla vždy len z diaľnice,ale dojem som mala rovnaký-akoby len na polceste k "ozajstnému"
pobrežiu...spinning smiley sticking its tongue out
Re: pobyt v Maslenici
26. 11. 2014 22:18
Pred dvanástimi rokmi keď som išiel prvý krát do Chorvátska tak to bolo práve v Maslenici a bolo to aj následujúci rok. Poviem to asi takto kto ide po prvý krát do Chrvátska tak OK môže byť aj Maslenica ale je toooľko nádherných iních miest, že teraz mi už stačí len sa pozrieť z okna auta a povedať že som tam tiež bol. Ale inak fak tam nie je nič výnimočné a ani oklolie nie je až také zaujímavé. Potom som navštívil Hvar a od vtedy sa vraciam na to isté miesto lebo je tam aspoň pre mňa krásne. a buduci rok to bude po desiatý krát. Pohoda klídek tabáček. Maslenica je fakt veľký rybník a ani more tam nie je až také slané. Ale kto chce nech si tam zájde a potom nech si to ohodnotí.
Re: pobyt v Maslenici
01. 12. 2014 20:37
Asi letos přespíme ve Vinjeraci.Vypadá to tam pěkně.Vím,že moře je tam trošku rybník.Pak opět Drašnice.
Re: pobyt v Maslenici
12. 12. 2014 14:37
Aťula:

Letos nám to Posedarje nevyšlo. Byly jsme tento rok jen tři noci v květnu na Istrii. Příští rok to taky asi neklapne, čekáme třetí přírůstek do rodiny :-) Takže nejdřív v roce 2016...

Chápu, že někomu se okolí Posedarje nemusí líbit. Každý má jiné priority. Nás zaujal hlavně klid, pohoda, minimum lidí a opravdu teplá voda. Následující přejezd k Trogiru nám již tohle nenabídnul.

V okolí Novigradského moře mám vyhlédnutá i další místa, např. Novigrad, Crna Punta, Karin Gornji.
Re: pobyt v Maslenici
17. 12. 2014 11:02
Děkuji Martine za odpověď. My jezdíme s gumovým člunem s motorem a vyhledáváme většinou ubytování v zátokách. Leckdy otevřené moře nevidíme nebo jen malou část, zato máme možnost poznat větší část pobřeží i ukryté malé zátoky bez lidí. Doufám, že příští rok projedeme Novigradské i Karinské moře i ústí řeky Zrmanje.
Re: pobyt v Maslenici
09. 01. 2015 07:56
Aťula - jestli máte možnost toho člunu tak si myslím, že Novigradské i Karinské moře a ústí řeky Zrmanje bude na projížďky naprosto ideální, rozhodně doporučuji thumbs upthumbs upthumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 119
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.