Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Novalja?

Autor Sweetie 
Novalja?
04. 09. 2005 08:43
Ahoj všem do krásné neděle,
v úterý odjíždíme na ostrov Pag - Novalja, chtěla bych se dozvědět takové ty informace, které nebývají v turistických příručkách...
Kde se dobře najíst, kam se jít vykoupat, kam jít nakupovat - jestli je nějaký rybářský trh v Novalji, na co si dát pozor a tak :-)
Můžete mě, prosím, někdo informovat??? Díky
Re: Novalja?
04. 09. 2005 08:50
zde je mapka okolí s vyznačením pláží
[www.kacha.cz]

a zde jsou k mapce fotky s popisem
[www.kacha.cz]
sweetie
Re: Novalja?
04. 09. 2005 13:51
Díky!!!!!!
Už se moc těším :-)
pavel56
Re: Novalja?
04. 09. 2005 15:04
3/9 jsem se vrátil z Pagu - Novalji.Vyjížděl jsem v pátek v 17.00 hod, v 08. v Novalji bez problémů, přestávky, žádné fronty pohoda. Zpět opět z pátka na sobotu odjezd v 17.00 v ČR asi 07.30 opět v pohodě. Měl jsem sebou vnučku a nemohu říci nic špatného na 14 denní pobyt. Apatmán v pohodě, přijemný lidi, nic z toho negativního co jsem četl ve forech se nenaplnilo- v Chorvatsku již po 11-té. Restaurací nespočet, záleží na tom co si člověk od nic slibuje -večeře, posezení, víno a zpěv, kavárna apod.. Zmrzlina výborná, ceny přiměřené. Rybí trh přímo na molu, několi trhů se zeleninou, na každém rohu pečou prasata-selata a jehněčí,mnoho různých krámků, pekař, kunzumy, markety, řekl bych paráda.Půjčovna skůtrů, a různých samojezdů, několik turistických kanceláří (já využíval SUNTURIST). Směnárny stojí na stejném kurzu za mne 730kun /100EU. Počasí vyšlo na jedničku. Pláže přímo v Novalji nic moc. Po několika průzkumných jízdách jednoznačně Zrče. Parkovný na den 15kun, opravdu pěkná pláž s drobnými oblázky, vyplatí se přijet před 10-tou hod, několik restaurací, zmrzlina, pivko, hamburgry, jejich speciality,půjčovna skůtrů, lehátek, slunečníků apod. prostě servis v rozumhých cených (zmrzlina 5kun, pivo 12-16kun, slunečník 30kun,apod.) Celkem spokojenost. Projel jsem celý ostrov, pěkné to je na konci ostrova v Lunu, dále pak Jakišnici, Šimuni,Straško, všude pláže a plážičky jen si vybrat. Nic moc pláže v Staré Novalji a Pagu. Takže výletu a zvláště Jadranu zdar. Pavel



Upraveno 3krát. Naposledy upravil (04. 09. 2005 15:10).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 103
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.