Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ivan Dolac Hvar

Autor Moniulik 
Re: Víno-Tommy
16. 08. 2016 19:58
Tak s,i předáváme štafetový kolík.Dnes jako finišmen to přišlo i na mně.Endiaron léčí spodek, Cola a jegr žaludek.Zítra zdá se budu o5 na pláži. Snad !! Ahojky všem. V červenci se nám to nikdy nestalo.Dnes živá hudba ve Vartalu a v pátek opět rybářská noc!!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mildous (18. 08. 2016 10:12).
Re: Ivan Dolac Hvar
17. 08. 2016 08:22
Slivovice léčí všechno....smoking smiley
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
17. 08. 2016 19:53
... to máš pravdu Michale, kořalka byla součástí uvítacího ceremoniálu ... i když mám za to, že jsi donesl hruškovici ...
... bylo pod mrakem a tak měly děcka u vody mikiny ... dospělí pro změnu glgali, jak ten oblouk nad mořem, obr. č. 1 ...
[www.rajce.net]
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (18. 08. 2016 08:23).
Re: Ivan Dolac Hvar
18. 08. 2016 08:07
Ovoce si trefil přesně, je vidět, že jsi znalec. A holkám se nedivím že měly mikiny. Voda totiž až zas tak teplá nebylagrinning smiley
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
18. 08. 2016 23:11
Super, a já musel u Bessyho glgat černé Karlovačko.drinking smiley Ani kapku mi nenechali, hamouni. Však vám to sečtu v lesním baru.....

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Ivan Dolac Hvar
19. 08. 2016 09:18
Fousi, hruškovici jsme dopolkli večer před naším odjezdem domů. Samozřejmě s Bessym. Do postele o půlnoci a ráno ve čtyři, když jsem stával na trajekt, nevěděl jsem ani kterejma dveřma mám do auta vlízt. Byl jsem zralej na ty páté.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
19. 08. 2016 19:30
... Michale, čéče ... kdyby Ti dali na trajektu dýchnout, tak Ty bys asi nafókal ... ostatně tys musel v Ivan Dolacu fókat ... často yawning smiley
[www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
27. 08. 2016 10:44
.... několik špičkových modelů pózujících před pláží v Ivan Dolacu ... příště z jiného soudku yawning smiley
[www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
09. 09. 2016 09:58
Bessy Smazaná citace

Tak ty jsou spíš z muzea technické revoluce a to i ten první Paneuropan :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (09. 09. 2016 11:54).
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
09. 09. 2016 15:03
... a vo tom to je ... vše spolehlivě jezdí i dnes ...
P.S. mimochodem ... ten můj příspěvek jsi otevřel v očekávání čeho ... ? smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (09. 09. 2016 17:31).
Re: Ivan Dolac Hvar
09. 09. 2016 18:38
Petře a ta seti nelíbí thumbs up smiley


avatar Re: Ivan Dolac Hvar
04. 02. 2017 20:02
... a co vlny v Ivan Dolacu ...?
[www.rajce.net]

... přijel i sud ...
[www.rajce.net]

smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (04. 02. 2017 20:04).
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
25. 02. 2017 07:48
...z You Tube... jedno veřejně přístupné video z ostrova Ščedro ...

[www.youtube.com]

smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 05. 2017 21:28
Chlapi, prosím vás,potřebuji poradit,zda projede dodávka Renault pro 9 osob o výšce 2,30m a šířce 2,07m v pohodě tunelem Pitve.
Děkuji.H.
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 05. 2017 21:50
S metrem v ruce to projité nemám. Na značce u portálu je 2,3 metru šířka a pravděpodobně 2,7 metru výška. Ta sedmička tam ale loni v létě byla oloupaná. Nevím jestli to oloupali schválně, nebo to prostě jenom olezlo a v Chorvatsku to samozřejmě nikdo neřeší. 2 metry na výšku tam ale pohodlně projdou.
Re: Ivan Dolac Hvar tunel Pitve
11. 05. 2017 21:55
Já doufám,že to klapne.Domácí také tvrdí,že projedeme,neb tudy vozí malým autobusem děcka do školy.To auto má výšku 2,30.
A děkuji za zprávu!!
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 05. 2017 22:24
Případné můžeš přes kopec po makadamu. Google to má konečně na streetview, tak to můžeš omrknout.
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 05. 2017 08:10
Jen na té jižní straně cesty "přes kopec" bych si dal napřed pár panáků kořalky, aby mě bylo jedno, kudy jedu. Jednou jsem to vyzkoušel a byl jsem vyklepanej jak startka.
Jinak při průjezdu tunelem Pitve s takovým autem se držet striktně uprostřed, nevyhýbat se dírám v silnici. Ono je těch 2,7m uprostřed, ale vršek je do oblouku, tekže ve dvou metrech šířky auta je to už nižší. Tunelem bez problémů projíždějí dodávky o výšce H2.
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 05. 2017 08:21
Přes kopec jsem to nejel, ne že by mne to nelákalo. Mám ale přiliž nové auto na takové akce.
S tím novým autem jsem trpěl i skrz tunel. Nechtěl jem být úplná brzda a držel se s davem. Některé díry jsou ale už dost velké a při místně obvyklém tempu jsem docela auto litoval. Chápu ale, že dostat tam techniku na pořádnou opravu není jen tak.
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 05. 2017 09:21
Oprava cesty v tunelu už je v plánu nějaký pátek, ale naráží to na průsak vody, který vždy opravený povrch vozovky poškodí. Takže neudělají nový asfalt, dokud nebude vyřešen průsak.
Já jsem jel autem po hřebeni od Humace až nad Pitve a sjel na jižní stranu právě pod tunelem. Nejhorší jsou vracky, které jsem z praventivních důvodů najížděl i na třikrát. Ono by je šlo projet na jeden šmah, ale mít jedno kolo pár cm od srázu, pod kterým střechy v Zavale vypadaly jen jako malíčké červené obdélníčky, nebylo zrovna záživné. A po lijáku bylo ve vrchní části cesty vyryté koryto.
Zatáčky a že jich tam bylo

Kvalita cesty, v dáli je již vidět silnice od tunelu.

A jak je vidět z cesty Fousovo, neboli Zavala

Re: Ivan Dolac Hvar
12. 05. 2017 09:52
Podle fotek a streetview to nevypadá nijak hrozně, realita bude ale asi dobrodružná. Spády terénu na záznamu nikdy tak nevyniknou a velikost šutrů na cestě také ne.
Udělat na vršku kolo, tak si ho budeš dolu a nahoru koulet vlastní silou. Tam asi žádného vulkanizera nedostaneš smiling smiley Nevím jak běžná pneumatika zvládá ty jejich cesty. Loni jsem se jel podívat pod Svetim Rokem na místo kde natáčeli Vinnetoua a po sto metrech makadamu jsem to vzdal. Pneumatiky vrzaly hrozivě přes kameny i když jsem jel rychlostí chůze. Auto jsem odstavil a došel pěšky.
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 05. 2017 10:50
Člověk nesmí být moc rozmazlený a auto už vůbec ne. To má sloužit, né my jemu. Na hřebeni od Humace je makadam luxusní. Cestou dolů jsou právě vymleté šutry od lijáků a koryta od valící se vody, já jsem při téhle akcičce odklízel i šutry velikosti dvou cihel. Horší je požární cesta nad zátoku Dubovica. Když byla nová, byl to luxus. Teď je rozbitá jak naše silnice, trčí hodně ostré šutry. Ale dá se, jen ten kopec nad zátokou Lušišče je v měkkém makadamu hrabačka. Loni jsem to dal na poloostrov Kabal, tam jsem se svezl po makadamu taky dost, ale dolů do zátoky, co je bývalá vojenská pevnůstka, jsem už došel pěšky. Byly v cestě lavory, že bych se do nich vešel.
Pneu to musí zvládnout, horší je si zespod škrtnout. Nejvíce mi vadí, že je pak auto strašně zaprášené. A bez plnohodnotné rezervy bych to nejel. Auto mám taky dost nízko - Xsara Pikačů.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
12. 05. 2017 11:05
... stává se, že hned po vylodění z trajektu v přístavu Stari Grad ... čeká u ústí tunelu Pitve/ Zavala ... díky přátelům z tohoto Fora, kteří mají nepřebernou zásobu ftipných nápadů ... plážový piknik ...
[www.rajce.net]

... ale papoušek chtěla asi tuhlu míru ... a vjede tam i větší ...
[www.rajce.net]

opr.na výzvu Zahajské ho yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (12. 05. 2017 22:55).
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 05. 2017 11:53
Papoušek je dáma, takže ...chtěla...
avatar
mdr
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 05. 2017 15:00
Já jsem z toho tunelu viděl vyjiždět i velký popelářský vůz
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 05. 2017 18:07
Dííííííky!!!
Jedem až po sezoně v září,tak doufám,že to bude v klidesu!
Byli jsme naposledy před 8 lety,snad je tam pořád tak krásně.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
14. 05. 2017 21:26
Nóóóóo´, je.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Ivan Dolac Hvar
14. 05. 2017 22:20
Letos již po desáté ( konec září) a vždy paráda, ale je to ještě za dlouho!
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
05. 07. 2017 23:04
Hoří nad Ivan Dolacem. [www.dalmacijadanas.hr]

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
06. 07. 2017 11:42
Dle příspěvků na FB to prý Vatrogašci už uhasili
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 84
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.