Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Málo objevená krása

Autor Teryndy 
Málo objevená krása
31. 07. 2005 22:10
Ahoj lidi asi před 14 dny jsem dorazil z Chorvacka pokud máte zájem o klidnou dovolenou v apartmánu s kuchynkou a WC za přijatelnou cenu možnost používáni klimatizace(super věc) . Místo pobytu caa 35km od Zadaru pláž oblázková ,apartmán caa 130 kroků od pláže .Klidné místo s pohodovým domácim. Foto a kontakt na požádáni zašlu. Vhodné zejména pro rodiny s dětmi.V místě obchody,restaurace,trh.Před Váma moře , za Váma pohoří Malá Pakelnica prostě Ráj na zemi.


Ahoj ,
najde se někdo kdo toto místo navštívil , dejte vědět jak bylo .
LÉTO SE BLÍŽÍ A JADRAN ČEKÁ.
DĚKUJI




Upraveno 2krát. Naposledy upravil (27. 12. 2005 17:41).
Re: Málo objevená krása
01. 08. 2005 03:23
Poprosil by som bližšie informácie a foto.
ďakujem thumbs up
Miro
Re: Málo objevená krása
01. 08. 2005 06:54
Taky moc pěkně prosímo zaslání těch informací a fota.

Díky moc...
Re: Málo objevená krása
01. 08. 2005 13:43
Ahoj Teryndy, mohu take pozadat o tve doporuceni.Jedem s pritelem do Chorvatska uz v patek a zatim,nemame nic vybrane, jedem tak autem a mam s sebou stan,ale radi bychom mozna i pohodlnejsi ubytovani,teda hlavne jasmiling smileyPredem dekuji za jakekoliv info(PS: zajima me hlavne cena za ubytovani, jo a kdyz jede clovek napr.do apartmanu,tka se to pocita na osobu,nebo za pokoj?Dikysmiling smiley
Prosím pošli mi nějake foto taky jsem tam byl a bylo tam hezky nemáš náhodou foto Starigradu?
Díky
Marki
Re: Málo objevená krása
06. 08. 2005 17:39
Nač tolik tajnosnubnosti. To tajné místo bude asi Seline, že? Loni jsme byli vedle ve Starigradu v hotelu Alan. Bude to tam asi celkem klidné, ale pláže jsou spíše průměr. Určitě jsou hezčí místa. Stojí za to výlet do NP Paklenice.
Něco o Seline a Starigradu:

[www.podgorje.hr]
[www.oxygenium.hr]

Čágo,
Marki
Re: Málo objevená krása
06. 08. 2005 18:30
Ahoj,díky za www odkazy .Máš naš naprostou pravdu opravdu tento krásný kout Chorvatska je SELINE.Božský klid ,málo lidí,krásné hory a ty pláže bych hodnotil trochu víc než průměr. Vždy může být něco hezčí ale romantika toho místa se nedá popřít. Je to pro ty co hledají klidnou dovolenou a nepotřebují noční rejdění.
Čau
Luboš
HankaD
Re: Málo objevená krása
06. 08. 2005 19:18
Taky jsem si myslela, že je to Seline. Byla jsem tam před šesti lety. Ty hory jsou opravdu krásné, klídek tam byl,ale pláže nic moc. Kdo si chce zachytat chobotnice, tak je jich tam dost. Lovu zdar!
Re: Málo objevená krása
06. 08. 2005 20:43
Hanko,
poraď mi na co se chobotnice chytají . Dle našeho domáciho prý berou až koncem záři,ale zapomněl jsem se zeptat na co. Jelikož tam pojedu i na přesrok rád bych zkusil jejich lov. Pokud máš zkušenost dej vědět,další důvod proč tam jet.
Díky Luboš
HankaD
Re: Málo objevená krása
06. 08. 2005 22:16
Luboši, ač rybářka, tak u moře nechytám, jen koukám. Podle mého myšlení, chce to šnorchl a kde chobotnice sídlí poznáš podle zbytků krabů a hromádky kamínků, pak stačí něco lesknoucího s háčkem a pohybovat s tím. Je jich tam opravdu dost. Podívej se do prodejen rybářských potřeb, umělých návnad je tam hodně. Na nahozenou udici zapomeň. Já jednu dráždila nohou pod malým papundeklem a vyjela po mé noze.Lovu zdar!
Re: Málo objevená krása
10. 08. 2005 20:50
V Seline je pěkně jen trochu moc klidno není tam večer moc kam zajít. Opravdu vhodné pro rodiny s dětmi, nebo střední generaci.eye rolling smiley
Zajímavé místo pošli mi více informaci. Již jsem o tom slyšel že je to tam klidná a pohodová dovolenka.

Díky
Re: Málo objevená krása
11. 10. 2005 10:24
Re: Málo objevená krása
11. 10. 2005 11:31
Ahoj, tvá informace o "ráji na zemi" v Chorvatsku mne zaujala, a jelikož máme děti hned tři, místa o jakém jsi se zmínil vyhledáváme. Mohl bys mi poskytnout kontakt, nebo jiné informace? Díky Luboš
Re: Málo objevená krása
21. 01. 2006 21:26
Ahoj, taky prosím o zaslání bližších info a kontakty, plánujeme už letošní dovču,jedeme 2 rodiny s dětmi včetně 20 ti měsíčního prcka. Popřípadě prosím o foto. Díky moc
Ivo
Re: Málo objevená krása
24. 01. 2006 16:04
Vím o přenádherném místě. O samotě, bez čumilů.
Doma na gauči. Do ledničky blízko, do koupelny taktéž. Absolutně nic nechybí.
Hledáte-li něco jiného, třeba slunce, přírodu a jiné ptákoviny, slevte. Chybí vám jenom ten gauč, jinak byste sem nepsali.hot smiley
Re: Málo objevená krása
24. 01. 2006 18:35
Ivo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vím o přenádherném místě. O samotě, bez čumilů.
> Doma na gauči. Do ledničky blízko, do koupelny
> taktéž. Absolutně nic nechybí.
> Hledáte-li něco jiného, třeba slunce, přírodu a
> jiné ptákoviny, slevte. Chybí vám jenom ten gauč,
> jinak byste sem nepsali.


ty ? nejsi trochu upaženej???
Hulča
Re: Málo objevená krása
24. 01. 2006 19:10
Pavel626:
Opravdu hodnotnej příspěvek, asi to máš kapánek hozený.
Ctěla bych zaslat místo pobytu a telefonické spojení. Sháníme pobyt u Paklenice.
Zní to lákavě, budeme bydlet s malými dětmi.
Předem děkuji za kladné vyřízení.
Přeji hezký den
Rottenbornová Pavlína
Re: Málo objevená krása
06. 03. 2006 12:51
Prosím o zaslání kontaktu a fota. Díky
libor m.
Re: Málo objevená krása
06. 03. 2006 22:03
Zkuste www....
Určitě vhodné i pro malé děti
libor m
Re: Málo objevená krása
06. 03. 2006 22:05
Určitě více informací o okolí:
www....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 214
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.