Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sreser - Pelješac

Autor ertepetr 
Re: Sreser - Pelješac
03. 09. 2016 18:51
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil olga1 (04. 09. 2016 06:43).
avatar Re: Sreser - Pelješac
04. 09. 2016 14:34
Jsem momentálně v Sreseru. Celkem překvapen kolik ještě přijíždí CZ/SK turistů staršího data narození, ale i nějaké rodinky s dítky školou povinné se tu vyskytují. Jinak hodně lidí s BiH, prý tu mají svoje chaty. Obchod je tu jeden, platba pouze hotovost, pak je tu pekárna a jedna restaurace, platba taky pouze v hotovosti. Pizza moc dobrá, masová jídla spíše průměr. Jsem tu od 27.8. a počasí zatím - vedro jak sviňa, voda teplá. Od úterka má přijít oblačnost s deštěm tak aspoň bude fajn výlet do Dubrovníku smiling smiley Jinak se mi tady opravdu líbí, zažil jsem tu rybářskou noc (živá hudba, sardele, mušle a vínko - vše grátis), velmi vstřícní lidé.
Četl jsem na fóru o Pelješaci snad vše co se dalo dohledat, všude jen samá pozitiva a já už asi taky nikam jinam nechci než tady thumbs up smiley To večerní vytí šakalů je prostě něco úžasného. Cestou do Orebiče jsem si udělal trochu zajížďku přes tunel Dingač do Boraku. Cesta v sedmimístném autě adrenalin ani ne pro řidiče jako pro ženské a dětské cestující - pištěly a řvaly při každém míjení se s protijedoucím vozidlem ( šakal proti ním hadr ), ale výhled a pohled na moře prostě masakr - krásný. Samotný Borak už nás tak nenadchnul, ale má své kouzlo a hlavně vlny. Jinak Pelješac je prostě jedinečný, mám projetou Istrii, Krk, Pag a Zadarskou oblast, všude je to krásné a ale na Pelješaci zatím nejkrásnější smiling smiley
Re: Sreser - Pelješac
04. 09. 2016 17:48
Ještě projeďte přes Orebič až do Loviště, do Trpanje, na Divnu a Dubu Pelješku ... smiling smiley
Re: Sreser - Pelješac
05. 09. 2016 09:44
Byli jsme už taky na různých místech, ale potom jsme objevili Žuljanu a už jezdíme jen tam. Je tam klid, žádné hotely. Jezdíme v půlce září a ani těch lidí tam není moc a počasí super.
Sreser
07. 07. 2019 18:42
Jedeme na přelomu srpna a září do vesničky Sreser. Na Pelješacu jsme zatím nikdy nebyli. Uvítám tipy a rady od někoho, kdo ve Sreseru byl - jak se mu tam líbilo, kolik je tam lidí (vybírala jsem proto, že se mi to zdálo klidné), možnost nákupů v okolí, doporučené restaurace a tak dále, zkrátka klady a zápory. Event. uvítám i informace o sousedním Drače. Děkuji.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Křižík (07. 07. 2019 21:53).
avatar Re: Sreser - Pelješac
07. 07. 2019 19:19
Sloučeno se stávajícím tématem.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Sreser - Pelješac
07. 07. 2019 21:52
Jirko, děkuji za sloučení. Zajímalo by mne, proč když dám do vyhledávacího okénka "Sreser" a prohledat všechna témata, proč mi to tedy nic nenašlo. Hledala jsem, než jsem téma založila znovu....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Křižík (07. 07. 2019 21:52).
Re: Sreser - Pelješac
07. 07. 2019 22:07
Ve vyhledávání musíš zadat, že chceš hledat příspěvky za celou dobu (ve formuláři vyhledávání až dole), jinak to prohledává jen posledních 30 dnů smiling smiley .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 97
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.