Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam 2006

Autor HankaD 
prha
Re: Kam 2006
04. 08. 2005 17:06
PetrD
ten Mljet bych bral také. Pro mne trochu zádrhel, že je dále a nerad jezdím déle než den i s trajektem. O peníze tak moc nejde. Pojedeš-li tam, napiš poznatky jako z Visu. Byly fajn. Čau.
pavel626
Re: Kam 2006
04. 08. 2005 19:33
soňo dík je to pro mne velmi zajimave díííkkkkkyyy
Re: Kam 2006
05. 08. 2005 11:06
Takže,
já v tom mám naprosto jasno.Opět to bude Chorvatsko(Dobří holubi se vracejí) a opět to bude kousek od Starigradu.Malá, klidná,romantická vesnička na úpatí Malé Paklenice.Pláž 100m od apartmánu.Prostě klid a romantika Jadranského pobřeží.
Nejsem tajnůstkář,tak jestli by jste mněli zájem rád Vám pošlu pár fotek a třeba i kontakt.Toto místo je balzám na duši. Jo a není to daleko po Autoputě jen za 100 Kun.Takže za rok naslchle na pláži.
Re: Kam 2006
05. 08. 2005 19:20
Soňo, mohla by jsi mi prosím poslat informace na email. Letos jedu do Tučep (známí chtěli něco rušnějšího), ale příští rok pojedu sám, tak bych rád něco stranou.

atnarfus@seznam.cz

díky
Re: Kam 2006
05. 08. 2005 21:34
Teryndy: prosím pár fotek na mail... díky winking smiley
Re: Kam 2006
19. 08. 2005 08:57
Pro Soňu:

Prosila bych vás taky o kontakt a bližší informace, poslala jsem vám už soukromou zprávu na e-mail. Máme v Chorvatsku také "své" ubytovatele už přes 10 let, jsou milí, ale je to v Bašce Vodě. Mimo sezónu paráda /nebo spíš před tak 8 lety/, krásné letovisko, ale ten nábuch nyní je tam hrozný. Takhle si dovolenou fakt nepředstavuju. Letos jsme soukromničili v Řecku na Chalkidiki, nádhera, prázdné pláže /i ty velké až 3 km dlouhé, max. 50 lidí/ - od poloviny června. Jen ta cesta tam je dost delší a hlavně časově /asi 30 hod./. Každý rok se to nedá.
Díky moc za zprávu!!!!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley hot smiley
Re: Kam 2006
20. 08. 2005 22:41
Soňo, nabízím výměnou info o podobném místě na Pelješacu. Díky Ahoj. Luis




Upraveno 1krát. Naposledy upravil (20. 08. 2005 22:42).
Re: Kam 2006
20. 08. 2005 23:27
Ale já jsem nepsal o Visu!!! I když tam jsem taky před pár lety byl.
Re: Kam 2006
21. 08. 2005 17:33
Luisi, pošli e-mail
Re: Kam 2006
22. 08. 2005 16:18


Omlouvám se a předem děkuju



Upraveno 2krát. Naposledy upravil (23. 08. 2005 17:59).
Re: Kam 2006
07. 09. 2005 07:06
Příští rok opět RABAC.... thumbs up
Re: Kam 2006
07. 09. 2005 09:50
No, nechci to zakřiknout. Příští rok snad Brela - Stomarica, dům přímo na pláži, ale jen pokud bude volno, t.j. pokud nepřijede někdo ze "stálých gostí".
Ale už se těším jak malej kluk.winking smiley
Re: Kam 2006
07. 09. 2005 15:18
Prosím o udaje o mieste Vášho pobytu. Tiež vyhladávame s manželkou takéto kludné miesta ďalej od ľudí.Tento rok sme sa plavili okolo ostrova Dugi Otok.
Aj tam sa mi to zdalo celkom romantické a nezasiahnuté náporom turistov.
Ďik Miro.
Re: Kam 2006
09. 09. 2005 14:25
astrid: počasí vyšlo SUPER co?!! winking smiley
Re: Kam 2006
14. 09. 2005 18:05
kam 2006 ? Asi někam úúúplně jinam.
Majka
Re: Kam 2006
15. 09. 2005 07:48
Kam 2006? Určitě ne do Chorvatska....
Re: Kam 2006
15. 09. 2005 13:01
Zrovna o tom přemejšlím, vypadá to na Kadželu, tam to ještě neznám, jsem zvědav na Pulu, a vůbec jih Istrie, no a potom asi vyjde Bunculuka, mám na ni celkem dobré reference, tak uvidíme. Však ono to do příštího léta sletí jako voda. Urvat ještě teďka týden volna, nic mně tu neudrží, a jsem u Jadranu zas. Hezký den všem.
Re: Kam 2006
15. 09. 2005 13:26
to djdekl: jasně bylo úplně super-byl sem nadmíru spokojený. delegátka nám říkala že sme měli nejkrásnější počasí za posledních pět týdnů....příští rok opět rabac a girandella ale tentokrát pojedem autem... a na dýl jak na týden...
Oněgin
kam v roce 2006
16. 09. 2005 23:33
Do HR jsem jel již 6x po roku, mám to projeté durch, tento rok jsem vynechal a nelituji toho, možná se tam ještě někdy objevím, ale rok od roku horší a horší, naposledy mne dorazily placené sprchy na pláži v Bašce na Krku. Chorvati, až na pár světlých a skvělých vyjímek včetně docela dobré policie (mám skvělé vlastní zážitky), to je hrůza, ještě nedorostli stát se členy EU a takových 500 let jim to bude nejmíň ještě trvat.
avatar Re: kam v roce 2006
17. 09. 2005 01:03
Oněgin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ....ale rok od roku horší a horší, naposledy mne dorazily placené
> sprchy na pláži v Bašce na Krku. Chorvati, až na
> pár světlých a skvělých vyjímek včetně docela
> dobré policie (mám skvělé vlastní zážitky), to je
> hrůza, ještě nedorostli stát se členy EU a
> takových 500 let jim to bude nejmíň ještě trvat.

Omlouvám se ale nějak jsem nepochopil co má společného členství v EU a placené sprchy na pláži. Na Slovensku (člen EU) si zase turisté stěžují na nedostatečné služby v Tatrách (například se večer nemají kde najíst..), u nás v Česku (opět EU) jsme zase ve světě proslavení pražskými taxikáři a dalších nedostatků by se našlo také víc než dost atd. atd.. Zkrátka všechno je to jenom v lidech, to že je někdo v EU neznamená že je dokonalý a "něco víc" než ten kdo v EU není.

Neříkám že myšlenka EU je špatná, ale rozhodně jsem se neposadil na zadek když jsme se stali jejími členy. Všechno má svá pro a proti, na druhou stranu EU znamená taky byrokracii a spoustu nesmyslných až debilních norem, příkazů a nařízení. Je to samozřejmě pouze můj názor ale fascinují mě například lidi co si po vstupu do EU honem sháněli před dovolenou samolepky s hvězdičkama na SPZ aby snad na svých cestách ukázali hrdě že jsou něco víc nebo z jakého důvodu fakt nevím. Jsem hrdý že jsem čech, ale jestli jsme v nějaké EU je mě v podstatě docela volný.... Nějak si nemůžu vzpomenout co mě vlastně členství v EU přineslo, no a při cestách na dovolenou se mě na hranicích taky nějak nic nezměnilo protože do shengenu zatím nepatříme.

Omlouvám se ale argument s EU versus jaká je to v Chorvatsku hrůza mě skutečně dostal. A to mě ještě napadá jedno srovnání: katastrofální stav silnic a dálnic v Česku - hrdém členu EU kde se výstavba každého úseku o pár desítkách kilometrů počítá na desetiletí a v astronomických sumách, zatímco v tom "zaostalém" Chorvatsku kterému bude podle Oněgina 500let trvat než doroste do člena EU probíhá výstavba dálnic v rekordních časech, levněji a přitom v mnohem obtížnějších geologických podmínkách a jejich dálnice a silnice jim můžeme pouze tiše závidět. Teda fakt Oněgine, normálně jsi mě rozbil s tím EU.




** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (17. 09. 2005 01:20).
HankaD
Re: Kam 2006
17. 09. 2005 06:58
Tak tak, Petře K.
Re: Kam 2006
17. 09. 2005 08:55
PetrK: kde máš presenční listinu, klidně ti to podepíšu, trefil si to přesně. Chorvati mně taky v lecčems krkaj, ale EU mně krká mnohem víc. Ale slučovat se to v žádném případě nedá.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kam 2006
17. 09. 2005 18:16
Letos jsme byli poprvé daleko na jihu na Pelješacu.Měli jsme v Kučišti apartmán a díky nevlídnému počasí ze začátku srpna tam nebylo moc lidí,kromě několika stovek surfařů,ale ti mě nepřekážej.Mimo jiné je v Kučišti internetová kavárna,docela k světu a i relativně přijatelné ceny.Příští rok bych si to chtěl zopakovat,když to všechno dobře půjde.Z apartmánu k moři 50 m,břeh hrubý písek bez ježků a na terase apartmánu zrály hrozny(2 druhy bílých a 3 druhy červených) pro hosty volně k užití a ještě ke všemu tam byly i oba druhy fíků.Taky zralých. Z této dovolené se mě opravdu nechtělo.Loni jsem byl na Krku v Punatu a to se s tímto koutem Chorvatska nedá vůbec srovnat.Navíc zde byli i mnohem vstřícnější lidi.Jestli už pochopili,že turisty potřebujou či co,nevím.Na Krku nebýt Makedonců,Maďarů a Němců nemají žádné služby ani obchody.
A s tou EU to podepíšu taky.
Jarda.
jirkaKK
Re: Kam 2006
19. 09. 2005 18:31
Eugene, s tou sprchou to chápu trochu jinak, než v souvislostech s EU, ale jsem s tebou v jednom za. A sice : vždycky mě domorodci přesvědčovali, že borovišna taxa se vybírá především za účelem fungování veřejných služeb. Jsou to : úklid veř. prostranství, odvoz odpadků, osvětlení a mimo jiné i ty sprchy. Tak jak já to vidím, v Bašce si to panáčkové nechaj platit dvakrát.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (28. 09. 2005 13:42).
Re: Kam 2006
28. 09. 2005 13:46
Dovolená 2006 bude,pokud vše klapne,opět na Pelješaci.smiling smiley
Oněgin
Re: kam v roce 2006
07. 10. 2005 23:23
Ta sprcha a EU jsi nějak spojil dohromady, asi jsem to špatně napsal, to členství v EU jsem bral spíše na vzpomínky z války, a nechtěl jsem to tady moc rozvádět, ale když hlavně HR bestie (teď možná budete kamenovat a tahat sem všechny Jugoslávce) byly tou největší hrozbou válečného "dobrodružství" v jižní Evropě, to jsi už asi zapomněl, jak to bylo ve válce, ale asi jsi tam nebyl, armáda rozdávala civilistům samopaly, šlo se na 3 měsíce do hor, pak 1 měsíc pauza - odjezd domů, to aby ses trošku zotavil a sem tam zapíchl souseda. Jestli jste si ještě nevšimli těch roztřílených baráků, tak vás jen upozorňuji, že ve vnitrozemí nebyla jugoslávská armáda, ale že to dělali HR, země, která se má stát členem EU. Nebudu rozepisovat všechny zážitky, ale všimli jste si někdy toho, že by například obchodníci z dáleké Asie prodávali něco v této zemi. Asi ne, důvod je zcela jasný. Trošku se zamyslete nad chováním tohoto národa, už od dob velké pomoci Hitlerovi, tady u těchto jižních Slovanů se učil a je vidět, že to HR nikdy nezapomněli a nezapomenou, mějte oči otevřené a taky vám to dojde. Jinak vydělávat se musí, mocnářství Rakouska-Uherska zbudovala docela pěknou turistickou základnu v malebné krajině, ale teď mě trošku mrzí, že je to trošku více zaneřáděné a neupravené, no, německý pořádek tam nepanuje.
JIRKA Z RI
Re: Kam 2006
08. 10. 2005 09:45
...NEDA MI TO...PRED ROKEM 1918...PORADEK PANOVAL...KDYŽ SE NADAVALO TAK NEJHORŠI NADAVKA BYLA "...DO PRDE.." ...PAK MUSELI PRONAJMOUT OBYVAK SOUSEDOVI...(VE VEDLEJŠI K.K.VESNICI SI SOUSED VYSTAVEL BARAČEK SVUJ - KAŽDY VE SVEM)... PO LETECH SOUSED POVIDA: HELE UŽ JSEM TADY DOST DLOUHO TAK VYPADNI DO KOUPELNY...NA VYBRANOU...BUD VYPADNU NEBO...ALE DETI UZ NADAVA(JI)LI TAK JAK TO Z OBYVAKU PO LETA ZAZNIVALO...DAT TO ZASE DO PORADKU NEŠLO HNED...SPRHOU KONČE...MIMOCHODEM TO JE DOVOZ Z ITVESNICE...TAK PORADKU ČEST!
EU
Re: Kam 2006
08. 10. 2005 11:20
Tak se vložím do toho i já, před rokem 1918 si toho moc nepamatuji smiling smiley , včetně toho, jaký byl pořádek. Ale turisté jezdili i v těchto dobách k moři, alespoň šlechta, léčit si plicní a pohlavní choroby, to si ale teď naštěstí může dovolit více lidí. Pamětník už asi nebude, ale to moře asi nebylo zaneřáděné odpadky - cigára, plasty, konzervy. Možná pláže nebyly až tak moc uměle upravené - na jihu je to dovezený štěrk a kamínky - mimochodem je to někde dost pěkné. V Německu je alles in Ordnung, a to včetně bývalé NDR, holt germánská rasa je v tomto pečlivější a pořádkumilovnější, než ta naše slovanská. A od roku 1918 - že by to nešlo dát do pořádku smiling smiley Kolik na to potřebuješ let ??? Tak ať si ti Hrvati nechávají platit za sprchy, nechť se tam mordují jak chtějí, ať okrádají turisty a dělají bordel a ať klidně vlezou do EU a naučí i Němce, Angličany, Frauncouze,... tomuto svému umění. Evropa se má na co těšit. Jinak je to asi dáno i geografickým rozložení, severské národy se musely o všechno pořádně starat, nehostinná krajina, všechno si musely vybudovat a zasloužit, na jihu je úroda 2-3 x do roka, není třeba zabezpečovat základní lidské potřeby, tak nevědí co by už dělaly, a tak to dělají. A dělají to moc dobře, tuze moc dobře. Jestli ONI nejsou tak trošku taškáři smiling smiley
JIRKA Z RI
Re: Kam 2006
09. 10. 2005 15:21
...DO PORADKU SE TO PRECE JENOM NEJAK DAVA...(VIZ DRUHE MISTO MESTEČKA RAB ZE 20.000 UCHAZEČU...- DLE ČLANKU ZDE NA HLAVNI STRANCE)...OVŠEM, ŽE ME TAKE TEN ZDEJŠI NEPORADEK JAKO ČECHAČKOVI Z KARLAKU (MIMOCHODEM PRED 15 LETY SE TAM NEŠLAPALO PO TRAVNIKU JAKO DNES...!) JDE PORAD NA NERVY...OD 30.11. SE ZA VRACENOU PET LAHEV ČI PLECHOVKU DOSTANE PADESATNIK (PUL KUNY), TAKŽE UŽ SE SNAD VALET PO ULICI A PLAVIT V MORI NEBUDOU...PRO ZAČATEK...TEBUH!
prha
Re: Kam 2006
09. 10. 2005 18:53
mně se líbí, že nahé prdele jako Češi si dovolují kritizovat jiné. Nedávné rozhovory o přístupových právech Turecka dokazují, že i méně nahé prdele jako Rakušáci neví, o co vlastně go. Pak se šprajcli skandinávci, že nepodpoří HR k vstupním pohovorům, tak couvli. Když šli bratja Slováci do EU, tak u nás bylo každému šumafuk, že to vlastně za 2 války byli fašouni první třídy. Hezké je číst třeba Klostermanna. Už za Rakous Bavoráci se smáli Bémákům (německým Čechům) jaký mají bordel, jak nejsou pořádkumilovní. Pak i ti Bémáci byli odsunuti a jejich místa zaujali volynští Češi, slovenští cigoši a Rumuni a čeští zlatokopové...Pak to zglajšaltovali komouši v duchu "internacionalizmu".
Teď je holt každej chytrej...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 209
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.