Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam 2006

Autor HankaD 
HankaD
Kam 2006
22. 07. 2005 21:19
Někteří již mají po dovolené a přemýšlí,kam v příštím roce do Chorvatska. Jezdíte na stejné místo, nebo vždy jinam za poznáním? Tak kam do Chorvatska v 2006?
Roman
Re: Kam 2006
23. 07. 2005 19:04
Zatím jsem místa střídal, ale po letošní zkušenosti pojedu příští rok tam, kde jsem byl letos, objevili jsme skvělá místa, pláže bez lidí, krásné město i přírodu, a to vše na jednom nejmenovaném ostrově...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (05. 12. 2005 15:35).
prha
Re: Kam 2006
23. 07. 2005 19:48
pouze pro romana
já letos objevil krásná místa na nejmenované pevnině
k jídlu tam měli výborné rybí nejmenované speciality
ubytování bylo velmi levné v nejmenovaných Eurech
příští pětiletku budu jezdit pouze tam
avatar Re: Kam 2006
23. 07. 2005 21:19
Roman dělal léta u tajných služeb a je zřejmě mírně nepojmenovaně postižen. Opravdu přínosný příspěvek.thumbs up

PS. Roman není Roman ale ve skutečnosti je René který se jmenuje doopravdy Herr Flick.
Re: Kam 2006
24. 07. 2005 11:21
Mist, jake popisuje Roman, je nastesti v Chorvatsku zatim hodne, takze staci mit trosku otevrene oci a nejezdit na Makarskou. A nemusi to byt ani ostrov.
Re: Kam 2006
24. 07. 2005 12:06
Souhlasím.Stačí nevyhledávat nejznámější místa a člověk má klid...
Letos jsme byli po Omiší a super.Chtěli bychom s přítelkyní miminko,ale pokud nám to nevyjde,tak za rok pojedeme zase tam :-)))))))) smileys with beer
Re: Kam 2006
25. 07. 2005 11:10
Oni tam navíc nebyli skoro žádní Češi, tak bych nerad, aby se to v příští sezoně změnilo... Po loňském šoku z Bašky na Krku, kde se ve dne v noci valily davy lidí a na plážích hlava na hlavě, to byl pro mě fakt ráj. svata pravda



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (25. 07. 2005 11:51).
Re: Kam 2006
25. 07. 2005 11:30
Pro Romana:
Proč si nenajdeš nějaký fórum o HR v němčině nebo jiném árijském jazyce? Když ti vadí v HR potkat Čecha, tak tam nejezdi - je nás tam každý rok skoro milion. Proč se stydíme jeden za druhého? Tady si všichni radí, pomáhají, ale běda, když se tam náhodou potkáme!!!

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
prha
Re: Kam 2006
25. 07. 2005 12:02
tak on nám Roman tu dětinskou zprávu - heč, já někde byl a neřeknu - ještě vyšperkoval. On si v cizině v přítomnosti krajanů připadá málo světovej. Je to holt takovej echt čecháček ( der böhmische Roman).
Re: Kam 2006
25. 07. 2005 12:59
Milý prho, já mám Čechy rád, ale věř, že si jich během roku užiju až až, a tak jsem rád, když si od nich můžu pár dnů v cizině odpočinout. Nevím, co je na tom špatného a proč hned tak hysterické rekace.
Franta H
Re: Kam 2006
25. 07. 2005 14:23
Tak si to nech. Já mám stejně hezčí místečko, heč. A taky ti o něm neřeknu
Re: Kam 2006
25. 07. 2005 14:55
Tak to já měla letos dovolenou v úžasné společnosti, ráno při snídani jsme slyšeli jen vlaštovky co hnízdily naproti našemu oknu, pak jsme šli k mořia při cestě jsme potkávali jenom osla a při večerní kávě jsme poslouchali mečení koz a bečení ovcí-volaly majitelku, že je čas na pastvu. Žádné dilema jestli Češi, Poláci, Němci... opravdu byly dny, kdy jsme NIKOHO od rána do večera nepotkali. Tohle já považuji za klidné místo a nedokážu s představit, jak tam je asi v září. Můžu poskytnout kontakt, ale jen tomu, kdo prahne po opravdovém klidu a tradčním Chorvatsku.
prha
Re: Kam 2006
25. 07. 2005 15:43
soňa
jsi špička, takhle si představuji kvalitní příspěvek
já tam nepojedu, ale přesto díky
Re: Kam 2006
28. 07. 2005 11:26
Soni,prosím pošli mi kontakt na e-mail.Jezdíme na nejmenovaný ostrov vždy mimo sezonu,kvůli klidu, bohužel letos jsme byli zklamaní,že v polovině června tu bylo daleko více lidí než v předešlých letech.Uvažuji tedy sehnat si něco jiného.Celý rok jsem pracovně v kontaktu neustále s lidmi, o dovolené hledám klid.Díky.
Re: Kam 2006
29. 07. 2005 09:26
Glorie, došla ti má soukromá zpráva?
Re: Kam 2006
29. 07. 2005 09:48
Milá Soňo,
mohu také poprosit o kontakt na to opravdu klidné místo? To, co popisuješ je přesně má vysněná dovolená...
Děkuji moc předem
Jarka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hřídelová (29. 07. 2005 09:49).
Pašák
Re: Kam 2006
29. 07. 2005 09:55
To Soňa
Zapomněla jsi napsat, žes to měla k moři 5 kilometrů, proto tam byl svatej klid.
Já klid na dovolený můžu mít, ale do určitý míry - dosahu musí být restaurace, turistické atrakce a vyžití pro děti.
To Roman
To nejsou hysterické rekace, to je fakt. Možná jsi to nepostřehl, ale jsi na českém fóru. Takže možná se podivíš, ale většina z nás si během roku užije dost Čechů, to ovšem neznamená, že jich máme plný zuby( jestli tedy nemáš na mysli ty Čechy jižního typu tzv.nepřizpůsobivé, ale ti snad do Chorvatska nejezdí). Možná bys měl mít jednou v sousedství ukřičený Italy, aby sis vlastního národa začal trochu vážit.
Vita
Re: Kam 2006
29. 07. 2005 10:04
Z Čechů jsou nejhorší fotbalové kluby na soustředění,zejména ty,co ve dne v noci řvou Baníííííík!,jinak jsou děsní mladí opilí Němci,ti si myslí,že za své peníze můžou klidně i zbořit hotel. Češi by mně vadili pouze pokud by byli z mého města nebo ještě hůře kolegové.
Re: Kam 2006
30. 07. 2005 17:20
Pašáku, na břehu moře to opravdu nebylo, s kopečka tak 5-10 minut pěšky a bylo tam koupání, kde jsme byli celý den sami. Někdo chce do vesnice s reastaurací a kolotočem pro děti, někdo dává přednost absolutnímu klidu, a pod tím si přestavuji ticho, minimum lidí - a zvířata mi nevadí. Všem co si píší o kontakt: ozvu se vám soukromou zprávou, ale znova upozorňuji - vesnička, kde nic není, žádný obchod, žádná hospoda, žádná zábava. Za tou je nutné 3 km vyjet. Je to jiný svět, nevěřila bych kdybych tam nebyla.
Re: Kam 2006
31. 07. 2005 23:39
Soňo, kde ze jste to teda byla?
Re: Kam 2006
01. 08. 2005 03:25
To Soňa
Poprosil by som bližšie informácie.
ďakujem
Miro
Re: Kam 2006
01. 08. 2005 08:39
Vypadá to, jako kdyby to bylo nějaké tajné místo - byli jsme v Zečevu (nikoli však Malo Zečevo - mezi těma dvěma místy je veliký veliký rozdíl), normálně bych to napsala sem na fórum, ale myslím si, že tahle informace má cenu jen pro úzký okruh turistů, znám hodně hezkých a klidných míst, ale tahle vesnička je docela "spešl". A taky jsou tu omezené možnosti ubytování, ubytování se tady nabízí typuju tak ve dvou domech a z toho jeden vypadá, že jen pro zvané. Takže nemá cenu tohle místo chválit a doporučovat veřejně, protože by se tam stejně všichni nevešli. My měli štěstí, že další apartmán, který náš pan domácí pronajímá a byl naproti domku, kde jsme bydleli my, byl poloprázdný, takže ani odtud nehrozilo nebezpečí "turistického ruchu". Někdy se tam prý ubytují Poláci, co celou noc paří a to by mi teda dost vadilo.
Všem co píší o kontakt pošlu www stránku soukromou zprávou.
Re: Kam 2006
02. 08. 2005 00:48
Soňa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vypadá to, jako kdyby to bylo nějaké tajné místo -
> byli jsme v Zečevu (nikoli však Malo Zečevo -
> mezi těma dvěma místy je veliký veliký rozdíl),
> normálně bych to napsala sem na fórum, ale myslím
> si, že tahle informace má cenu jen pro úzký okruh
> turistů, znám hodně hezkých a klidných míst, ale
> tahle vesnička je docela "spešl". A taky jsou tu
> omezené možnosti ubytování, ubytování se tady
> nabízí typuju tak ve dvou domech a z toho jeden
> vypadá, že jen pro zvané. Takže nemá cenu tohle
> místo chválit a doporučovat veřejně, protože by se
> tam stejně všichni nevešli. My měli štěstí, že
> další apartmán, který náš pan domácí pronajímá a
> byl naproti domku, kde jsme bydleli my, byl
> poloprázdný, takže ani odtud nehrozilo nebezpečí
> "turistického ruchu". Někdy se tam prý ubytují
> Poláci, co celou noc paří a to by mi teda dost
> vadilo.
> Všem co píší o kontakt pošlu www stránku soukromou
> zprávou.


taktez prosim o PM.
Re: Kam 2006
03. 08. 2005 10:16
To Roman:
Je mi jasné o který ostov jde,byl jsem tam 16 dnů v červnu.A určitě se na něj,pokud situace dovolí vrátím 2006,Je tam těch zátok a pláží tolik,že dovolená nestačí.Až na něj začnete jezdit všichni ostatní,zbývá nám s Romanem ještě jeden jižnější ostrov v záloze. Petr
prha
Re: Kam 2006
03. 08. 2005 10:53
petrD
tímhle příspěvkem jsi tajuplného Romana moc nepotěšil. Nejsi důsledný. Ten ostrov Vis jsi v minulých příspěvcích tak přechválil, že tam pojede každý. Roman se ti poděkuje. Příští rok holt vám zbývá Biševo, co máš v záloze.
Potom nevím, snad Madagaskar?
Re: Kam 2006
03. 08. 2005 18:03
soňo mohu tě prosím požádat o informace o tom raji na zemi?? takove dovolene mam nadevše rad děkuji pavel
Re: Kam 2006
03. 08. 2005 19:12
Pavle můžu, ale nějak mi nejde poslat ti soukromou zprávu, pošli mi tvoji adresu a informace budeš mít tam
Re: Kam 2006
03. 08. 2005 20:08
tady je mail soňo díky a zajimala by mne i cena
Re: Kam 2006
04. 08. 2005 10:20
Pavle, doufám, že ti došel můj e-mail
Re: Kam 2006
04. 08. 2005 15:04
To prha:

ne-e,na Madagaskar to u mne finančně ještě dlouho nevypadá,v záloze jsem si myslil na Mljet,jsem pro Chorvatksko každopádně,jednou jsem byl v Tunisu,podruhé už tu chybu neudělám.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 111
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.