Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam 2006

Autor HankaD 
matejp
Re: Kam 2006
25. 03. 2006 09:53
Hoď mail kontakt a napíšem Ti podrobnosti.
Re: Kam 2006
25. 03. 2006 13:43
avatar Re: Kam 2006
17. 04. 2006 18:47
přímo v Omiši ne-bydleli jsme 10km(Mimice)
Do Omiše jsme jezdili denně na nákupy-mě se tam moc líbilo.Poměrně malý městečko-ale seženeš tam všechno.První dny jsem byla docela mimo z malých obchodů(něco jako u nás Jednoty)kde jsem nějak nedokázala jako správný odchovanec Hyper-super marketů nakupovat-ale pak jsem objevila právě takový supermarket a bylo po problémech.
Jinak město krásné-trochu provoz-ale proti Bašce Vodě apod. nějak ne extra výrazný.Je fakt,že nevím jaký jsou tam pláže-my volili proto vesnici aby stál dům skoro na pláži a byl klid kvůli dětem.Ale tady na diskusi lidi o Omiši určitě psali víc.
Že se nám Omiš a okolí líbilo svědčí i fakt-že už od prosince máme zaplacenou dovču i letos do vesnice 14km od Omiše:
kevin
Re: Kam 2006
19. 06. 2006 09:51
Kto bol v Mlini,Cilipi,Dubrovnik-Cavtat...Prosim popiste my ake su tam plaze,ubytovanie-idem na blind v strede sezony najdem tam volny apartman?
Re: Kam 2006
19. 06. 2006 12:13
Dobry den chtel jsem se zeptat jesti nekdo nevite o nejakem aqvaparku v chorvatsku kde by byl tobogan ruzne klouzacky atd. jedeme s prateli ted v cervenci chceme projet cele chorvatsko a radi bysme nastivili nejaky takovy park.Pokud nekdo vite kde je takový napiste mi prosim na email pavelgiertl@seznam.cz bd www.adresu nebo misto a kdyz by byla nejaka fotka jak to tam vypada to by bylo uplne super predem diky Pavel
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 234
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.