Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vodice

Vodice
12. 06. 2012 13:42
Nazdar nemáte někdo nějaké info o tomhle letovisku, letos tam jedeme a chtěl bych vědět jaké to tam je.
Re: Vodice
12. 06. 2012 14:54
Mrkni zde, netřeba zakládat další vlákno.
Re: Vodice
12. 06. 2012 16:23
Chtěl bych něco novějšího třeba loňské zkušenosti.Tam toho zrovna moc není
Re: Vodice
12. 06. 2012 17:13
Byli jsme tam před sedmi lety. Na pláži bylo tolik lidí, že se tam nedalo skoro ani projít. Večer tam jsou trhy a pěknej mumraj. Někdo tohle vyhledává, ale já mám raději klid a soukromí. Ale jak jak píšu, záleží na vkusu každého soudruha, jak si představuje dovolenou.
Re: Vodice
20. 06. 2012 19:32
Inak ja som bol minulý rok a nezdalo sa mi že by to bolo také preplnené. Bol som tam od 7 júla do 17. júla ... Takže neviem ...
Re: Vodice
21. 06. 2012 07:39
Byl jsem tam pouze jeden den loni v polovině srpna. Narváno je slabé slovo. Ve dne problém najít místo na ručník. Večer je to v centru jak na Staromáku před orlojem. Jinak je to ale moc pěkné město.
Re: Vodice
21. 06. 2012 19:00
Ja neviem ideme aj sme boli na kraj Vodíc (oblasť Blata resp. Bristak). Sú tam nové apartmány a je to úplne kľudná ulička a časť. Od nej k moru a na pláži tak v norme vždy sme boli na svojom mieste ... Ďalej k hotelu Olympia bolo už plnšie ale ani tam nič strašné. Ale opakujem začiatok júla. Uvidím tento rok. Jediný problém s autom do mesta večer trošku problém zaparkovať ...
Re: Vodice
23. 06. 2012 08:16
Do letoviska Vodice je zakázáno si brát veliký deky. Takový ty český chlupatý, vždyť to všichni znáte.
Jinak město večer fakt žije. U kašny se můžeš projet na oslovi, nebo se vyfotit s velikým ptákem. Byl to myslím kakadu, pamatuju si to dodneška. Spousta ženskejch se tam fotilo. Jestli máte malý děti, pevně je držte za ruce, jinak je ušlapou. Taverny, krámky, bary, dicso, noční bary prostě všechno.....
Re: Vodice
23. 06. 2012 18:08
A prečo je zakázané brať si tie veľké deky? Tie chlpaté teplé? Ako že sa nezmestím? Lebo na takej deke na pláži ...
Re: Vodice
23. 06. 2012 20:10
vasikstepanek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nazdar nemáte někdo nějaké info o tomhle
> letovisku, letos tam jedeme a chtěl bych vědět
> jaké to tam je.
Hele a že bys napsal konkrétní dotazy? Nebo je to moc práce? Nikdo Ti tu nebude psát 3 strany informací o všem možném. Napiš, co Tě zajímá a spousta lidí Ti pošle aktuální informace.
Re: Vodice
24. 06. 2012 00:44
...deky nebrat a to z toho důvodu, jelikož je tam už od Šrimy až do Vodice jen taková malá úzká plážička a mraky lidí, jednou jsem se zvednul z deky a už si vedle mě lehly nějaký hezký mladý domorodky, a furt čudily, to byl smrad.
Re: Vodice
24. 06. 2012 08:09
Neviem ja som bol na druhej strane teda nie od SRIMA ale v časti Blata úplne na kraji teda k TRIBUNJ. Bol som od 7. júla. Miesto som našiel vždy a dosť veľké akurát nie vždy na úplne presne tom istom fleku. Niekedy o pár metrov ďalej. A žial vedľa mňa nečmudili mladý hezký domorodky.
Re: Vodice
24. 06. 2012 16:12
Proboha co to tu šíříš za hoax s dekama? Každej si na pláž bere co chce a dělá si tam co chce (někdy bohužel).
Re: Vodice
26. 06. 2012 10:25
Ve Vodici je opravdu úzká pláž?jedu tam už za pár dní a moc se těším,ale tímhle jste mě moc nepotěšili.
.
Re: Vodice
26. 06. 2012 18:24
Marci 38 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ve Vodici je opravdu úzká pláž?jedu tam už za pár
> dní a moc se těším,ale tímhle jste mě moc
> nepotěšili.
> .Místy ke úzká, místy široká (ale ne jako v Bibione)
Re: Vodice
29. 06. 2012 14:01
Budeme ve Vodici bydlet v centru a koupat se budeme chodit někam k hotelům...tam bude asi plno.
Re: Vodice
03. 07. 2012 21:40
Deku na pláž nepotřebuješ. Tam se leží nastojato grinning smiley

Frontu lidí čekajících večer na volné místo v restauraci jsem viděl jenom na dvou místech. V Bašce a ve Vodici.
Re: Vodice
03. 07. 2012 22:03
Nesouvisí to přímo s tématem Vodice, ale myslím že počkat si chvíli večer na místo v dobré restauraci, je celkem běžné na celém světě. Když je na promenádě řada restaurací, ve dvou se čeká a jedna je skoro prázdná, většinou se vyplatí počkat...
Re: Vodice
10. 07. 2012 18:35
Neviem abslovoval som Vodice druhý krát ale zas bez nejakých más ľudí. Chodili sme do stredu na pieskovú Plavu pláž a vždy sme našli miesto na stan - mušlu karimatky ... Tak neviem. V meste síce v sobotu viacej ľudí večer ale ani to mi neprišlo že nátresk. Reštaurácie rovnako. Rok 2011 od 7 júla do 16. júla. Rok 2012 od 27 júna do 7 júla. Vždy sme v apart. v časti Blata resp. Bristak 7A ... A pod týmto apartmánom považujem aj najlepšiu pláž vo Vodiciach málo ľudí a čistučké more. No chodili sme aj pri Puntu či Imperial no aj tak nejaká tlačenica moc nie ...
avatar Re: Vodice
11. 07. 2012 11:46
Vodice 2008-- lidí habakukspinning smiley sticking its tongue out
Re: Vodice
11. 07. 2012 15:46
Nechcem robit paniku,ale prave som sa dozvedel,ze v okoli Vodic je velky poziar a este aj niekde po okoli.Dufam,ze sa to podari uhasit a nenarusi to pokoj dovolenkarov.
Re: Vodice
11. 07. 2012 17:36
Tak jsme se odtud vrátili myslím,že kdo chce tak si místo bez lidí najde,jinak město je moc pěkné a klidně bych tam jel znovu.Pravda je,že pláže v okolí hotelu/kempu Imperial byli dosti plné a hookah pláž jakbys med,ale vetšina lidí se jen opalovala a v moři nebyla,takže se dalo krásně plavat-voda byla pěkně čistá.A k tomu požáru dany napsal byste mi,kde jste to našel ?Vím, že hořelo na okitu za Vodicemi kolem 27.5.,prý tam vybuchlo nějaké minové pole či co,ale teď jsem nic nenašel ani na oficiálních stránkách města o tom není ani zmínka.
A pro ty komu se ve Vodici nelíbilo tak jeďte do Biogradu na moru (40 km od Vodice).Obrovský přístav,voda je ráno průzračná, večer je zaneřáděná-kanál ústí do moře a příliv ty s**čky doplaví k pláži, ale je tam o 100 procent míň lidí.
Re: Vodice
11. 07. 2012 21:58
Bylo to několik kilometrů od Vodic a už je to uhašené. Netřeba šířit paniku.
avatar Re: Vodice
22. 05. 2013 04:52
Ahoj,nemáte někdo nějaký kontak na ubytování ve Srimě?Díky
avatar Re: Vodice
22. 05. 2013 05:59
Ahoj

Jirko vždyt víš, že jich mám hodně.
:-)
Kdy jedeš?

b
Re: Vodice
01. 07. 2013 20:27
Nevíte někdo o nějaké klidné pláži v okolí Vodice (+-10km)? Pokud možno i s mapkou příjezdu. Moc děkuji
avatar Re: Vodice
01. 07. 2013 20:47
artmle9 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nevíte někdo o nějaké klidné pláži v okolí Vodice
> (+-10km)? Pokud možno i s mapkou příjezdu. Moc
> děkuji


Záleží co so podtím představit,okolí Vodic je velice atraktivní místo.My jezdíme do Srimy ,ale lidí je tam docela dost,ale není problém jako třeba v Promajně,že by jsi nenašel místo na pláži kdykoliv.Je tam krásně....a je tam vše,Vodice samotné a kemp před Vodici od Srimy to je masakr...Pak dál je trochu klidnější vesnička Tribujn..,,
avatar Re: Vodice
07. 07. 2013 17:45
Ahojte,

hľadám ubytovanie vo Vodiciach. Termín od 27.7 do 3.8.2013 - počet osôb: 3 dospelý + 1 dieťa.
Vopred ďakujem

Lucia
Re: Vodice
07. 07. 2013 22:51
Tady jsme byli loni poslední týden v srpnu a na pláží to vypadalo přesně takhle. Je tu postavených spousta nových apartmánů. Jen se projdi (samozřejmě po mapě) a uvidíš. Karel.
[maps.google.com]
Do této brány jsem vjížděl.
[maps.google.com]
avatar Re: Vodice
18. 07. 2013 14:52
Nevite nekdo, kde je ve Vodici rybi trh ? Diky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.