Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cavtat

Autor Hilda 
Cavtat
05. 01. 2012 08:18
Ahojte,
rádi bychom letos do Chorvatska jeli někam blízko Dubrovníku, abychom si ho mohli projít. Láká nás Cavtat, proto budu velmi ráda, pokud mi tu napíšete své zkušenosti. Jsou tam pěkné oblázkové pláže? Co letiště Čilipi, je od něj velký hluk? Předem díky :-)
avatar Re: Cavtat
05. 01. 2012 20:11
Cavtat

Pročtěte si i odkazy z této stránky. Je tam hodně informací.

Michal
Re: Cavtat
18. 09. 2012 20:07
Byl tu někdo letos, alespoň na výletě, jsou nějaké informace co a jak ?
Re: Cavtat
26. 09. 2012 13:48
O této lokalitě se na tomto foru moc nepíše, asi je to tím, že je málo navštěvovaná. Loni i letos jsme byli v Molunatu, který je až u hranic s Černou Horou. V Cavtatu jsme byli za letošní pobyt dvakrát na procházce podél pobřeží.Letošní rok byl významný tím, že všude byla velká náplava občanů z Polska a to oproti loňskému roku více jak dvojnásobná.Lokalita představuje možnost nákupu v Černé Hoře, kde jsou ceny nižší jak v Chorvatsku.Problémem jsou, ale fronty na hraničních přechodech. Proto je výhodnější jezdit malými přechody jako je přechod podém moře přes NP Prevlaka do Igala v Černé Hoře. Sice je zde výstavbě již 3 rokem silnice, ale je to půjezdné bez vetšího provozu. a problémů.
Jirka
avatar Re: Cavtat
14. 02. 2013 07:42
Ahojte. Kdyby někdo - třeba jásmiling smiley - byl v okolí Cavtatu, tak ať ví, v kolik pluje..."Jadranský místňák"...Dubrovník a zpět. smiling smileyR.

Re: Cavtat
02. 02. 2014 11:22
Je možný nejaký kontakt na ubytovanie v Cavtatu alebo v okolí?
Díky za info.
O tejto lokalite je toho na netu dosť málo.
Ďakujem
Mi
Re: Cavtat
02. 02. 2014 17:31
také bych uvítal nějaké info ohledně ubytka, díky
Re: Cavtat
03. 02. 2014 18:45
Všetko ubytovanie, ktoré som zatiaľ našiel na netu, je celkom drahé.
Chceli by sme ísť v auguste a asi naivne som počítal, že zoženiem niečo solídneho do 60 euro za 4 osoby.
Nemáte niekto kontakt na ubytovanie?

Stredné Chorvatsko jazdíme vždy na náhodu a vždy zoženiem dobré ubytovanie.
Tak ďaleko na juh už mám obavu, či je to tiež tak jednoduché ako napríklad okolo Zadaru alebo Šibeníka.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil stipko (03. 02. 2014 18:48).
avatar Re: Cavtat
04. 02. 2014 20:00
Ahojtesmiling smileyR.

Byla jsem minulý rok/2013/ v Cavtatu a Molunatu. Pokud chcete něco málo bližších informací a případně nějaký odkaz - dejte sem svou e-mailovou adresu. O víkendu bych vám pár slov "písla". Zde nelze vkládat odkazy. Záleží taky - co očekáváte, jak daleko od moře atd. Něco málo jsem psala sem... [forum.ihvar.cz] R.
avatar Re: Cavtat
05. 02. 2014 20:47
Cavtat je krásný, ale pláže jsou tristní a navíc tam létají letadla. Ale někdy se tam chci vrátit smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.