Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 09. 2011 20:33
... a tak zase po delší době jedna malá série ... ze Hvaru ...

půjčíme, neumíte coufat ? ... s tímto můžete ......... na toho pasáta nééééééé...........
[img7chybny-odkaz-rajced0701] [img7chybny-odkaz-rajced0701]

..................trička ve Starim Gradu ..................cena jde, poslední ? ...............poslední.............
[img7chybny-odkaz-rajced0701] [img7chybny-odkaz-rajced0701] [img7chybny-odkaz-rajced0701]

........................................................................................ pauza v Pitve ..........................................................................................
[img7chybny-odkaz-rajced0701] [img7chybny-odkaz-rajced0701] [img7chybny-odkaz-rajced0701]

...........................jsu krásná ...? ................................ všecky jsu krasne, berte ....................na stojáka U Resla ....... kdo to může být ? ...[img7chybny-odkaz-rajced0701] [img7chybny-odkaz-rajced0701] [img7chybny-odkaz-rajced0701] [img7chybny-odkaz-rajced0701]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 09. 2011 05:57
Alesim je to ona - modrá laguna.Ani nás tam nebylo více jak deset ale bylo odpoledne.Možná,že v jinou dobu je to jinak.Ale zase je tak rozlehlá a členitá,že se jistě nebudou lidé na sebe natláčet jak na jiných místech.


Michalhk zdá se že jste to docela operativně pořešili, tak se radujte.Nebude to asi rozvleklé nicnedělání ale budete se snažit užít co to dá.Tak ať se zadaří.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 09. 2011 21:39
Kdo se chystá na Hvar??? No přece já (my). Máme sbaleno, ráno vyrážíme. Předpověď počasí ideální, tak držte palce na cestu. Jitulko, vidimo se u petak(u), veselimo se. Ještě nám zbyl nějaký ten rumajzl, nebo máme koupit náhradní patronu? J.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 09. 2011 21:54
Janka, šťastnú cestu. Super dovolenku.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 09. 2011 11:55
Už začínám mít cestovní horečku aneb příští víkend tramtadadá smiling smiley) směr Zagreb a pak přesun do ID.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 09. 2011 14:16
Cestou na Hvar jsme se stavili ve Skradinu (řeka Krka). Při koupání v řece jsme potkali hada. Stihl jsem ho natočit. Nevíte někdo, co by to mohlo být za druh?



<iframe width="560" height="345" src="[www.youtube.com]; frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 09. 2011 19:13
Krásná užovka podplamatá.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 09. 2011 00:34
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 09. 2011 14:36
Forestr, myslím,že naprosto výstižné fotky daného místa.Je na nich opravdu krásný pohled pro další zájemce.Líbí se mi hodně i ty pod vodou.
Ještě se zeptám,Vy jste na Nikolu jeli tou cestou před tunelem?Myslím tunel u města Hvar abych se vyjádřila přesně.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 09. 2011 20:12
Ahoj,

fotky paradni smiling smiley. My to mame za 5 dni. Domlouval jsem se s MichalemHK, (teda az dneswinking smiley ), ze bychom mozna jeli v tandemu. Nicmene ja bych se rad vyhnul HR dalnici a vzal to po stare okolo plitvic. Co na to rikate? Jel jsem to 2 roky nazpet a cesta byla super. Za Jitkou se moc tesime, na praci na Vinohrade taky, ale hlavne na Hvar! smiling smiley.
cesta na Nikolu
11. 09. 2011 21:50
Tady je mapka cesty autem na Nikolu. Pouze upozorňuju, že je to trošku drsnější.
Hodím na youtube ještě kousek videa z cesty...

[picasaweb.google.com]
avatar Re: cesta na Nikolu
11. 09. 2011 21:57
to forester - drsnejšie ako požiarna cesta? Pre porovnanie.
Re: cesta na Nikolu
11. 09. 2011 22:19
No, o dost drsnější smiling smiley Vydržte, video už se nahrává na youtube
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 09. 2011 05:47
Forester, aha tak to je ta cesta co tu 2006 popisoval Franta PM.Já jsem měla na mysli jinou.Z opačné strany ale dojezd na stejné místo.
cesta na Nikolu - video
12. 09. 2011 08:51
avatar Re: cesta na Nikolu - video
12. 09. 2011 20:02
Forester, krásné fotky včetně těch pod vodou ... a propo, pod vodou fotíš čím ?
... a ten terén je opravdu pro Subaru ... tam by si Passat " neprdl ... "
Anonymní uživatel
Re: cesta na Nikolu - video
12. 09. 2011 20:25
Hele, Bessy, Passat 1,9 D z roku 1993 si tam prdl, a to až na poslední plácek pod vrchol kam se dalo dojet. Fotodokumentace existuje, jen jsem se nedostal k celkovému resumé dovolené, neb mám plnou hlavu budování vodní říše u domku anestezioložčina.
Re: cesta na Nikolu - video
12. 09. 2011 20:58
Pod vodou i na suchu - Canon PowerShot D10. Normálně používám Canon EOS 60D, ale na pláž je trochu neskladný. Navíc ta D10 je nárazuvzdorná (pád z metru). Takže když fotí i děti, je to ideální. Za dobrého světla to dělá super fotky. Pod vodou taky.
Jde s tím i točit video. Přiložený vzorek není z Hvaru. Takže kalnější voda smiling smiley


avatar Re: cesta na Nikolu - video
12. 09. 2011 21:12
Forester a Tomm ... díky za info ...
Forester ... já ho scu ... jé, já ho scu
za ty prachy koupíš tak akorát obal na foťák pod vodu ... a přitom fotky pěkný
do jaké hloubky vody se s tím může ?
d10
12. 09. 2011 21:22
do 10 m - píšou v návodu
avatar Re: d10
12. 09. 2011 21:40
Hvarsmiling smiley - "Včera a dnes".....[www.youtube.com] Zdraví R.


Re: cesta na Nikolu - video
12. 09. 2011 23:26
To forester:
zhlédl jsem video z tvé cesty na Nikolu a doufal, že uvidím Subaru i u kříže ( aspoň jsi se mohl pokusit o fotomontáž :-)). Jinak jsem rád, že před 2 roky jsem odolal tlaku rodiny a ušetřil jsem svýho FoFíka téhle strastiplné cesty. Raději jsem zaparkoval ve Sv. Nedělji a vyšlápli jsme to pěšmo.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 09. 2011 19:50
Když už je tu toto cestování autem až pod vrchol Sv.Nikola, zeptám se jestli jste někdo jeli touto cestou.Je na mapce označena modře.Najíždí se na ni těsně před tunelem Dubovica.Možná ji někdo absolvoval na kole nebo Rohálek na motorce.Já jen jak to vypadá.Nejsem vyznavačem přibližování na taková místa autem ale někdy jsou důvody jak někomu tato místa přiblížit jinak než pěšky.
Od nás šli jen chlapi letos Jagodnou, dá se říci přímo za nosem a taky,že to nebyl velký záhul.Z jižní strany je naváděly lehce značené kozí stezky a pak ale skákali po kamenech.Na fotkách jsou záběry z cesty nad Jagodnou.
[img716.imageshack.us] [img835.imageshack.us] [img707.imageshack.us] [img689.imageshack.us] [img849.imageshack.us]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 09. 2011 20:52
Ty jo kluci, já jsem tu samou cestu, co Forester, jel taky, v září 2009. Na to, jak je moje Honda nízká, jsem si lehce škrtnul jen jednou a to při cestě dolů. Ale je fakt, že protipožární cesta je proti tomu dálnice :-) Protijedoucí auto naštěstí až skoro na konci, na docela "širokém" místě. Majitel usedlosti Kolumbič hledal zaběhnutého koně:-) Tady na ukázku pár fotek....
[img5chybny-odkaz-rajced0506] [img5chybny-odkaz-rajced0506] [img5chybny-odkaz-rajced0506] [img5chybny-odkaz-rajced0506] [img5chybny-odkaz-rajced0506] [img5chybny-odkaz-rajced0506] [img5chybny-odkaz-rajced0506] [img5chybny-odkaz-rajced0506]

Vranko, stále mě svými příspěvky inspiruješ, super fota! Je tam toho tolik ke koukání a času tak málo. Díky ale i za to málo.....
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 09. 2011 23:44
> Vranka

Myslím, že lepší než od Dubovice je najet ze staré cesty do Stari Gradu. Na té mapce je značená pro cyklisty fialově. Nejeli jsme ji, ale šli pěšky. Působila lepším dojmem než ze Svirče. Tehdy jsem si říkal, že naše oktávka by ji bez problému zvládla. Popis výletu je tady .

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2011 20:04
Tak jsem se konečně dočkal, zítra vyrážíme, strašně se těším a vůbec..Slovy to stejně nejde pořádně vyjádřit, ale vy víte, o co jde... :-)
Už se nemůžu dočkat, až uvidím toto...............a po dlouhé cestě si odpočinu tady
[img1chybny-odkaz-rajced4] [img1chybny-odkaz-rajced4]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2011 20:08
Michale, nezapomen cislo na me smiling smiley. az budeme na hranicich v CR, napisu SMS. Uff, mam dnes dost. Delame jidlo na cestu, pred chvili jsem jeste menil komplet kotouce a desky, no honicka jak.. a zitra to nebude jednodussi, ale taky se uz tesime! Hura za jitkou!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2011 20:30
Lukáši,číslo mám uložený:-)Ja dnes už jen dolaďoval kosmetické úpravy auta,včetně myčky i s voskem.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2011 22:18
no, ja byl jeste dnes v terenu, takze to je cely od blata jak... zitra po obede, jen co se vratim ze skoly, navoskujem, vyluxujem a asi teda pojedemsmiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 09. 2011 19:51
Ahoj!
Hlasime se vam z Ivan Dolac! Pocasi nadherne, more varici! Jsme strasne radi, ze jsme zase zpet, ackoliv Peta dostala na uvitanou kopanec od jednoho schodu do ukazovacku na noze a ma ho jak bambuli smiling smiley.

V pondeli naklusavame do vinohradu a tesime se na to! JItka naprosto uzasna.

Cesta celkem ok. vyjeli jsme v 18:00 z Chlumce nad Cidlinou, okolo pulnoci jsme meli sraz u Grazu s michalHK, se kterym jsme pokracovali az ke Karlovaci, tam jsme se oddelili a jeli pres plitice a najeli za plitvicema. Trajekt jsme stihli v 9:00, pak motanice ze sucuraje a jsme tu! smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 158
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.