Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2013 17:49
spinning smiley sticking its tongue out Už se nám to blíží spinning smiley sticking its tongue out 14.7. - směr Hvar - Zavala hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 06. 2013 12:38
... Fireman ... tak tak ...
P.S. to se tam potkáš s Fous 57 ...
do kdy zůstáváte ?
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 06. 2013 09:19
Ale no to víš, že se potkáme, bydlíme cca 10min pěšourem od sebe.Už jsme sa aj domlóvali, ešče doladit té kanále...grinning smiley
Mám na mysli frekvence na vysílačkach. Fireman tam je do konce července, my tam měli být také tak, ale ta svatba...
Ale odjezd 11.7 se blíží

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 06. 2013 14:45
Se to blíží....10- 17 červenec Hvar, Stari Grad. Zdravím ostřílené " Jadran borce", my jedem poprvé. Bude maturita- i z tohoto fóra, které jsem docela študoval. Možná se s někým setkáme. / Když jsem byl kdysi před léty v andělském zálivu na francouzské riviéře- myslel jsem si, že tam jsme z Čech sami--- no jaké bylo překvapení, když hned vedle na pláži se objevila početná skupina holek od Holomóca....hot smiley Člověk čekal čokoládové holky, když to čmuchalo k Africe- a ono totok !!!!!/ A v kempu byli Češi prozrazeni na stolečcích lahvemi fernetu a párkama. :-)

Tak študuju, trhám na zahradě pugétky levandule, které provoňují byt, pouštím si neskutečně nádherné " večerníčky" z jutubka zejména od pana Bessyho / taky dalších ostatních/... a těším se....... na trajekt.....na Hvar....

Kolin z Bílovce.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 06. 2013 18:19
To Bessy , tak tak, budeme tam do konce července. 1 srpna plánujeme odjezd.

Už nám doma pomaličku propuká předcestovní horečka spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 06. 2013 18:22
Zdarec Fous57, nevím jaké jsou frekvence na mých stařičkých osmikanálových vysílačkách, ale jsou to asi klasické CB frekvence spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fireman (04. 07. 2013 18:51).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 06. 2013 21:11
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 06. 2013 16:43
Zdar všem přátelům Ostrova levandule,dlouho/asi rok/jsem zde nebyl,ale Hvar máme všichni pod kůží,takže vyrážíme 8.,nebo 9.srpna do 21.8.už se moooooc všichi těšíme,a doufám,že tam někoho potkáme.Hezkou dovču a bezpečnou cestu tam i z5.yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 07. 2013 14:47
Ahojte. smiling smileyR.
Tak první fórista - Jackuc - z PF dává 1. relaci z Hvaru 2013, konkrétně z ID, a ještě konkrétněji z apartmánu Arpina... Teprve začíná ta relace, tak průběžně bude pokračovat - můžete pokoukat/nyní obrázky na str. 2a3, postupně budou stránky přibývat/..... Vyjel 14.6.2013 - vrátil se včera nebo předevčírem... Moc se mi ty relace - fota doplněné průvodním textem - líbí...

[www.cro.pl]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 07. 2013 15:49
Zdravím, jede někdo od 5/7 do zátoky Smokvina?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 07. 2013 10:21
tak mildouši:šťastnou cestu,hezkou dovču a bezpečný návrat domů.smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 07. 2013 12:18
Staří Hvaráci, kam chodíte na dobré víno? Nemyslím tím velká vinařství, ale spíš drobné pěstitele.
Budeme na severní straně u Pokriveniku (5.-15.8.)
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 07. 2013 08:34
Hlásím se ze Smokviny (jižní část pod Bogomolje) Moře slané, vzduch teplý, pití studené a jídlo akorátsmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 07. 2013 09:41
Zdarec David LC, jáká je teplota vody ? podle map na idnes mi přijde 23 stupňů docela málo spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fireman (07. 07. 2013 09:42).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 07. 2013 22:15
Bohužel nemám teploměr, ale pocitově den ode dne lepší (a to jsem zmrzlik) ale dnes odpolko krátká bouře a déšť.Jezdíme stejný termín a obyčejně jsou večery trochu teplejší Tak se uvidí co zítra.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 07. 2013 22:31
No alespoň trochu pozitvní zpráva, mi razíme na Hvar příští neděli, tak doufám, že to bude kafíčko spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 07. 2013 18:26
Požární mužiku, dnes v 9 vzduch 26,5/voda 22,5 , v 18h 28.5/23.5. Ve vodě jsem byl i hodinu. Musel jsem přemístit tak 200 ježků ze vstupu do vody. To vše v SZ zátoce Hvaru.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 07. 2013 18:42
Ahoj lidičkové, tak já už musím. Já i v písmenkové polívce čtu HVAR ---hot smiley. Dobalíme a směr Stari Grad. Chce to jenom při tom pakování---- nenechat doma KEVINA hot smiley. Ale děcka u moře ještě nebyly. Doufám , že budou v naší fabulce první. Děkuju moc všem přispěvovatelům do tohoto fóra, půl roku jsem to sledoval a študoval......hin sa hukáže. Zkusím pozdravit i ID a Jitul-- linku !!!!!hot smiley Opravdu v tom Kerumu se dá přizásobit?
Všem skvělou přípravu a nadcházející jízdu a dovču plnou zážitků...... Kolinovic rodinka.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 07. 2013 19:36
Dnes vodu vyzkouším až večer, až vychladnu z cesty do Hvaru, k té rekonstrukci (směr Sučuraj do Hvar): Nová silnice začína v Polje (poslední domky před tím nejhorším úsekem) před tím je to pár km taky blbé, ale nová je opravdu super široká, kopíruje svah, takže některé zatáčky jsou skoro vracák a šířka a povrch svádí (mě málem svedla do boku nějakého jugošemoody smiley) délka je 8.5 km a z nové do staré se to scukne cca 2 km před prvním setkání s mořem (po pravé straně zátoka s molem a parkovištěm). Cestou tam i z5 jsem se vyhýbal bagru, co řešil nějaké dodělávky.Takže z mého pohledu to nejhorší pořešeno, teď už jen ten kousek před Polje (snad to pamatuju dobře) a za Bogomolje pár km(to jsou padáky o ústa) Toť snad vše. Hvar stojí a pevnost taky.smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 07. 2013 21:18
Novinka: opět dnes večer pršísad smileysad smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 07. 2013 21:45
DavidLC: Poljice smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 07. 2013 21:46
kolin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj lidičkové, tak já už musím. Já i v písmenkové
> polívce čtu HVAR ---hot smiley. Dobalíme a směr Stari
> Grad. Chce to jenom při tom pakování---- nenechat
> doma KEVINA hot smiley. Ale děcka u moře ještě nebyly.
> Doufám , že budou v naší fabulce první. Děkuju moc
> všem přispěvovatelům do tohoto fóra, půl roku jsem
> to sledoval a študoval......hin sa hukáže. Zkusím
> pozdravit i ID a Jitul-- linku !!!!!hot smiley Opravdu v
> tom Kerumu se dá přizásobit?
> Všem skvělou přípravu a nadcházející jízdu a dovču
> plnou zážitků...... Kolinovic rodinka.

Ono to již druhým rokem není Kerum, ale zásobování velmi slušné, širokosortimentní, klimoška, prostorné. pokud jedeme kolem z naší dědinky, většinou přibrzdíme. Občas trochu tlačenka na parkingu, trochu nervy s domácími a jejich přístupu k parkování, někdy se musí chvilku počkat. Ale jsme na dovči, kam chvátat. Velitelka vystoupí a po zaparkování za ní a hledat. Buď je u vína , nebo v drogišce, chodím najisto.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 07. 2013 03:31
Pane Fous dík , tak za chvíli vyjedem. Krásné slunečné a dovolenkové chvíle všem. Uvidím, co ta moje " osádka" v obchoďáku apod.....hot smiley

thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 07. 2013 09:49
Rero napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojte. smiling smileyR.
> Tak první fórista - Jackuc - z PF dává 1.
> relaci z Hvaru 2013
, konkrétně z ID, a
> ještě konkrétněji z apartmánu Arpina...
> Teprve začíná ta relace, tak průběžně bude
> pokračovat - můžete pokoukat/nyní obrázky na str.
> 2a3, postupně budou stránky přibývat/..... Vyjel
> 14.6.2013 - vrátil se včera nebo
> předevčírem... Moc se mi ty relace - fota doplněné
> průvodním textem - líbí...

> [www.cro.pl]
> 13-t42042-15.html

Super. Z těch fotek je vidět jaký rozdíl je v počasí na ostrovech a na pevnině. V té době když tam ten polák byl, se dají dohledat v Počasí v HR "nářky" lidí z pevniny, že prší atd a z těch jeho fotek je jasný, že na Hvar přišlo maximálně pár mráčků.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 07. 2013 12:43
Bomiňo děkuji za info, v pondělí se už snad také smočíme spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 07. 2013 15:29
tom 42 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> DavidLC: Poljice smileys with beer


Jasný díky, to jsem si to opakoval, ale to teplo (možná i stáříeye rolling smiley)smileys with beer Ale dnes zatím teplo a voda příjemná, snad už bude od bouřek a kiše klidsmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 07. 2013 20:11
Ráno voda 22,5 , večer 23,5. Včera večer spadlo jen pár kapek.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 07. 2013 00:24
Kua, proč mi kolin říká pane Fous, takové oficiality. Já se bez toho obejdu.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 07. 2013 18:03
Voda právě teď 25 stupňů.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 07. 2013 09:54
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Voda právě teď 25 stupňů.


Sousedi mají teploměr a tady taky 25st (Smokvina)yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 215
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.