Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 11. 2017 13:24
Och joj je to na prd ako je to pobrezie dlhe clovek ma pocit ze aj tak nie je z coho vyberat. Mame pochodene od omisu po dubrovnik ...pevnina a okolie makarskej o tom uz nechcem ani pocut posledne roky katastrofa ,chodili sme na peljesac do zuljany a to je miesto ktore absolutne vyhovuje malinka dedina viac plazi kde sa to strati len minuly rok tiez prekvapenie vyklcovany dalsi kus lesa nad malou plazou chystajuca sa dalsia vystavba sad smiley Poliaci ..veru presne viem o com pises kazde rano dovliekli gumak s veslami pred nas barak nalozili pol domu haraburd do vleku este velke nafucky nalozit 4 deti a hajde popri pobrezi hladat plaz to je radosti ked sa zlozia prave pri vasich hlavach smiling smiley resp.pomaly aj na hlavach smiling smiley Zial na robinsonady a samoty sme zatial "nedorastli"mozno raz ked budeme chodit bez deti teraz potrebujem miesto kde preziju dva tyzdne aj pubertiaci bez ujmy na zdravi ....nastastie uz tiez nepotrebuju kamienkove plaze radsej snorchluju a blbnu vo vode to zeby sme sa museli prejst par metrov navyse vobec nevadi ale teda hlavne aby sa malo dat kde prejst... do utorka sa musime rozhodnut takze prijmem akekolvek dalsie komentare na ID



Upraveno 1krát. Naposledy upravil chrobak (19. 11. 2017 13:30).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 12. 2017 14:40
Chrobák , a co Brist ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 12. 2017 20:46
Ahoj Isekon ,byvali sme vedla v Podaci cez Brist sme chodili do Gradacu jj tam sa mi pacilo hlavne ta promenada medzi "vesnicami" od Zaostrogu az po Gradac ked clovek zajde dalej dali sa najst aj prazdne miniplaze ale ked to beriem ako komplet vela naroda v sezone je to plnka. My uz mame vystarane nakoniec to nebude ani ID ideme na Korculu ...juzna strana dedina Prižba ,zaloha zaplatena app priamo na pobrezi ,cena ubytovania viac ako priazniva smiling smiley ....tak snad sme dobre vybrali ...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 12. 2017 18:30
Katko:
Tak že nakonec jsi dala na mé doporučení?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 12. 2017 20:50
yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Patrik S (04. 12. 2017 20:51).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 12. 2017 12:39
Ahoj, ano aj PROZID bude yawning smiley)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 12. 2017 13:30
... Fousi[/b] .... jaká je vzdálenost klečícího střelce před zátarasem ? ... noooóóó ?

[www.rajce.net]

smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (15. 12. 2017 23:28).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 12. 2017 19:21
... zdá se mi ... že dnes je venku poněkud nevlídněji ...

[www.rajce.net]
[www.rajce.net]

smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (27. 12. 2017 19:25).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 12. 2017 09:10
Petře, po těch místech se mi stýská. Jen kdyby v ID nebylo v sezóně tolik lidí.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 12. 2017 20:44
... Michale ... ale na Hvaru není jen Ivan Dolac ... smoking smiley

[www.rajce.net]

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 19:58
Ahoj, zdravím tady všechny.
Letos opět Chorvatsko, tak prosím o radu. Před 2 lety mě velmi otrávila chorvatská pevnina a špína a odpadky všude kolem, tak jsme podstoupili dlouuuuuhouuuuu cestu na Thassos. Nebudu lhát, že mě Thassos doslova dostal, ale protože máme malé děti a cestujeme Microu grinning smiley bylo letos rozhodnuto jet zase do Chorvatska. Ale po špatné zkušenosti z pevniny jsem chtěla jen ostrov. Nejdřív padl výběr na osvědčený Pag. Krásný ostrov s památkama a každých 10 metrů něco jiného smiling smiley. Ale po Thassosu mi tak nějak nebylo nic dobré...a to neberte zle. A pak mě zachránil Hvar. Jeho kouzlu jsem podlehla po několika fotkách. Strašně se těším, ale zároveň ráda jezdím připravená, proto prosím o nějaké rady, případně vychytávky, které můžete zjistit jen na místě. Kupodivu není moc stránek, kde by se něco našlo. Jedeme do Svata Nedjelja...byl někdo přímo v místě??? Děkuji všem za odpovědi a rady smiling smileyspinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 20:28
Vyjeď nahoru a vpavo máš odkaz na stránky o Hvaru. Prolistuj, počti, fotky zkoukni. Tvůj dotaz je moc obecný. Někoho zajímá válení na pláži, jiného aktivnější dovolená, zrovna tak někoho památky, jiného příroda. Konkretizuj svůj dotaz. V Sv.Nedjelji jsem byl několikráte na čumendu, bydlel o pár km jižněji.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 20:31
díky...už listuju 14 dní...všude obecné blbosti...zajímá mě spíš, kam pro dobré víno, kde se dá najít nějaké zajímavé místo v okolí, o jeskyni a kapličce vím, kde na dobré jídlo....a tak....vše ostatní zná přítel Google smiling smiley Popřípadě, pokud někdo byl přímo v apartmánech Tri sestrice, nikde jsem nenašla jedinou recenzi.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jajanejmensi (28. 02. 2018 20:33).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 20:44
... Sveta Nedjelja ... ... dvě restaurace přímo na břehu ... Zlatan Otok a Tamaris ...

[www.rajce.net]

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 20:58
Děkuju...z fotek čiší pohoda smiling smiley ....že jsou tam jen 2 vím, je to celé malé...jak je to v těchto končinách s cenama? Někdo nadával na Hvar město, že je to drahé...je to i tady v těch vesnicích přehnané?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 21:14
... nákupy buď v Jelse ...několik marketů podél příjezdové cesty k nábřeží a rybí tržnice ... nebo Stari Grad ... buď u přístavu hypermarket Tommy, nebo na druhé straně St. Gradu při příjezdu od Jelsy, ještě než se vjede do centra (u autobusových zastávek) za diskontní ceny ...
... obecně ... na nákupy jsou tam ceny příznivější jako ve městě Hvar, tím spíš pokud jde o restaurace ... z obchodů osobně nejlíp hodnotím Tommy ... ve městě Hvar bývala slušná a nejlevnější konoba 4 Palme ... na rivě ...

... pokud jde o recenzi Tri sestrice Green, Orange, Yellow ... tak to stručně popsal nějaký Jan z polského Těšína ... tichý apartmán s výhledem ...

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (28. 02. 2018 21:37).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 21:36
Díky moc za informace smiling smiley Doufám, že pak taky přidám pár krásných fotografií...moc se těším....Hvar asi vynecháme, osobně je mi dle popisu i fotek bližší Stari Grad a do Jelsy asi taky zajedeme. Byl by ještě nějaký tip na místo, které určitě nevynechat?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 21:50
Jajo, nejedeš náhodou z Brna?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 21:56
... ale proč ne Hvar smiling smiley ... vycházka na pevnost stojí za to ... nebo nechat auto na parkovišti a vodním taxi ( spousty lodníků čekají na turisty s menšími loďkami na rivě ) ... si za pár kun zajet na Pakleni Otoci (např. otok Jerolim s vyhlídkou na Hvar) ... s sebou ze dvě svačiny pití a plavky ... nebo bez plavek ... yawning smiley hlavně nezapomenout, kdy pro Vás přijede "Vaše loďka" ...

... nevynechat Vrbosku ... malé "Benátky" ... [www.rajce.net]

... nebo cestou mezi Jelsou (směr Sućuraj) zajet na kopec Humac (po pár kilometrech od Jelsy odbočka do prava) ... výborná bašta a vyhlídka na celý Hvar ... a částečně na Brač ...

... na rybí ad. speciality ... perfektní konoba ve Vrisniku, s výhledem a dojezdem do Svirče, hezký chrám ... výroba a prodej vína ...

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 21:57
Ne...z Brna ne smiling smiley Kousek víc nahoru smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 21:58
Vyhlídky ve městě Hvar a v okolí tě nelákají?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 22:01
Super....to je přesně to, co hledám smiling smiley ověřené místa...8 nocí je strašně málo času, ještě s dětma...manžel má kapitánský průkaz, takže plánujeme půjčit lodičku sami...a kousek se projet, najít si to svoje....smiling smiley Hvar si necháme na příště, bude toho i tak dost, jak to tak vidím grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 02. 2018 22:24
Poslal jsem Ti SZ.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 03. 2018 09:43
Určitě si projet starou cestu do města Hvar. Zastavit u "vápenky", začátek Napoleonovy cesty, odkud je nádherný výhled nejenom na SG, je tam i trimm, do kterého je možné se podívat. zajet k Napoleonské pevnosti. Ideálně to ze Sv.Nedjelje vzít po požární cestě až k nové silnici nad zátoku Dubovica, dojet do města Hvar a zpět po té staré cestě. Na požární cestě je mnoho "chlívků", kde se dá odložit auto a pokochat se výhledy.
Projet SG až na polostrov Kabal, sjet do něktré z jeho zátok a vykoupat se tam, případně dojet až na konec a prolézt vojenskou pevnůstku vykutanou ve skále. Je v ní mnoho netopýrů.
Projet si Starigradsko polje, zapsáno v Unesco. Ze silnice, která se táhne celým ostrovem od Sučuraje až po město Hvar, je možné sjíždět porůznu do zátok na obou stranách ostrova, buď jen na čumendu, nebo se vykoupat. Navštívit vesničky ve vnitrozemí, např.Dol. Možností je mraky na mnoho let.
Uhledně vína, prodává se na každém rohu přímo od vinařů. Případně zajet za Jitkou do ID a koupit od ní.
Bylo by to na dlouhé povídání a doporučování.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 03. 2018 10:18
jajanejmensi ... pokud si půjčíte lodičku, tak stojí za to ... zajet si na ostrov Ščedro ... thumbs up
[www.rajce.net]

... Stari Grad ... [www.rajce.net]
... Vrboska ... [www.rajce.net]
... Humac ... [www.rajce.net]
... po Hvaru ... [www.rajce.net]
... Sv. Nedjelja, Luciste, Ščedro... yawning smiley [www.rajce.net]

smileys with beer



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (01. 03. 2018 10:52).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 03. 2018 17:50
jj....přesně Ščedro máme v plánu, jen doufám, že nebudou velké vlny, slyšela jsem, že od Korčuly to občas nějakou velkou plácne grinning smiley...jste nejlepší, díky za fotky...nápadů není nikdy dost, je to sice na několikrát, ale pokud mě Hvar chytne, nemám důvod nedojet znovu smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 03. 2018 18:00
Hlavně nechválit Bessyho. On si potom o sobě moc myslí.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 03. 2018 18:33
Humac je děsně krásnej smiling smiley...úžasný místo...opravdu...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jajanejmensi (01. 03. 2018 18:35).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 03. 2018 20:59
... tak tak ... jak říká Ajax ... nepřechválit ... smoking smiley

... jajanejmensi, bude to dobrý, Hvar se musí zažít, skoro by se dalo říct ... rozdýchat ... smiling smiley

... třeba jeden kamarád, který byl Hvarem pokřtěn v roce 2010, ten rozdýchával i cestu ...
co rozdýchával, u něj jsme museli masivně aplikovat ... protistresová opatření ... ostatně stačí mrknout na galerii ...
je fakt, že po tom, co to rozdýchal, tak jsme velice rychle zjistili, že z jeho dílny jsou na Hvaru ... nejlepší utopenci, palačinky a kafe do skla s donáškou až na pláž ... to jsme se měli ... drinking smiley
... a jako fotograf, kam se na něj hrabu ... je to ohromný puntičkář ... co puntičkář ... přímo detailista ...
... sranda musí být, neéé ?

[www.rajce.net]

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 03. 2018 21:33
thumbs up smiley thumbs up smiley thumbs up smiley

Baška Voda, Tribunj, Mimice, Plitivicka jezera, Rabac, Pag
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.