Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 05. 2016 11:55
... ahoj dadda [www.rajce.net]

1) od autobusu 5 minut na Trg Sv. Stjepana ( kolem stejnojmenného chrámu ) a pak 15 minut ( podle kondice ) vystoupat pěšky kolem Benediktinského samostanu ... ke Španjole ...
2) ještě rychleji tudy ... [www.rajce.net]
3) nebo taxikem až k pevnosti ...

[www.rajce.net]smiling smiley

smileys with beer



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (21. 05. 2016 12:52).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 05. 2016 17:52
Ďakujem Bessy za vyčerpávajúcu odpoveď a aj obrázkovu dokumentáciu :-) už sa teším na ten vyhlad zhora
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 05. 2016 08:44
Koukám, že s mojí poslední hádankou se moc nechytám. Že bych po ostrově cestoval sám? Bessy byl blízko, je to u hvarských Benátek, neboli u Vrbosky, směrem na poloostrov Zaglav k FKK kempu. Na pravé straně silnice je parkoviště. Vlevo přes silnici je cesta nahoru do kopce (značeno), kdy se vyleze na takovou jakoby náhorní plošinu, odkud je krásná vyhlídka. Asi proto zde byla postavena kdysi hlídková věž (kamenná) a o kus vedle i kazatelna pro požární hlídku.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 05. 2016 10:55
... sice 2010 ... ale podobné vlnky se na Hvaru dají chytit každý rok ...
[www.youtube.com]
... 2011 překvápko ...
[www.youtube.com]
... 2014
[www.youtube.com]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 06. 2016 18:33
ahoj všem,kdož milují Hvar,tak se chystáme a odjíždíme 3.7.2016 v neděli a pojedu přes Honvédy,po 86-tce,mějte se hezky nespěchejte,a dobře dojeďte tam i zpět a pokud se uvidíme na Hvaru v ID,tak zajděte na panáčka,za oknem jako vždy logo HAJDUK.smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 06. 2016 21:04
Toš to se asi potkáme. Odjezd 6.7. ráno.smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2016 08:29
Toš to se asi potkáme. příjezd 7.7. ráno.smileys with beer
Karle sorry. Vypadá to, že se v ID nebudeme bátgrinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2016 12:13
No jo. Bát se budeš sám bo já toho 6.7 2016 jedu dom.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2016 14:33
Reagoval jsem Karle na Hajduka a použil tvojí větu. Poplatek za autorská práva někdy srovnámegrinning smiley
Tak kolik nás tam v první půlce července vůbec bude? Hajduk, atnarfus, já, po ostrově se bude ještě poflakovat Bomiňo s Fousem, dorazí Bessy. Že by bylo s kým v kiosku u fotbalu fandit, až půjdeme pro zlato?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2016 18:47
... Michale, o fotbale ani nemluv ... jednou jsme jeli v 01,30 trajektem ze Splitu
cesta autem Vyškov / Split v pohodě ( viz videjko ) [www.youtube.com]
... ale tímto trajektem jeli opilí fanošci Hajduku po prohraném zápase ... dobrý pocit jsem z toho neměl ...
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2016 22:02
Tedy sorry, nejedu se poflakovat, nýbrž rekreovat,potažmo aktivně. V to vidím drobný rozdíl. Naštěstí budu několik km východně od ID a nebudu se muset dívat na fotbal a s tím spojenou degustací. A budu mít /asi/ svěží ránagrinning smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2016 08:54
Fousi, když sebou flákneš na pláž jednou sem, podruhé jinam, tak se vlastně poflakuješ, né?grinning smiley
A neříkej mi, že nebude v Zavale někde v hospo svítit telka. Podpořit náš mančaft, když né jinak, tak alespoň pitným režimem (víš jak se na hřišti potí?), je povinnost. Jen bude rozdíl v tom, že čutálisty budou ráno bolet nohy, nás hlavagrinning smiley I když je možná hlava taky, ze špatného výsledku.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 06. 2016 20:10
ač jsem samosebou fanoušek našeho nároďáku,tak si myslím,že už budeme v klídku,naši už budou dávno na dovolenýsmoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 06. 2016 07:33
Ahojte, neznáte někdo www stránky nějakého turistického infocentra v ID nebo poblíž, kde by se dalo zjistit třeba 2-3 dny dopředu, jestli jsou nějaká volná místa k ubytování? Díky.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 06. 2016 09:13
Máš SZ.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 06. 2016 09:18
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 06. 2016 10:54
Ahojtesmiling smileyR.

Že se Jelsa za poslední 2 roky "vyšňořila" do krásy - a taky vyřešila kanalizaci i přívod vody - to už víme.
Ale novinkou je - že se upravuje i městská pláž - a tomu jsem se i usmála - že prý je tam i ponořený bagr pro potápěče. Tak nevím, spadl jim tam - a udělali z toho atrakci? Nebo to byl záměr - když prý jinde potápějí letadla nebo lodě /třeba bývalá jugoslávská válečná loď/ - tak oni aspoň bagrsmiling smiley? Odkaz: [www.total-croatia-news.com]




A pokud se chcete přepravit "novým" rychlostním katamaránem "Vida" na trase Split - Hvar - Korčula - je poprvé možnost využít tento katamarán i s kolem. Zároveň je tam nově i dětský koutek, a katamarán je taky přizpůsoben pro osoby se zdravotním postižením.
Odkaz: [hrturizam.hr]



Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 13:56
Zdravím znalce Hvaru, potřebuji poradit ohledně koupání.

Od 1-7.července máme ubytování v Jelse, díval jsem se, že v okolí Jelsy nějaké koupání je, ale hezčí to na koupání bude v Ivan Dolac nebo Zavala.
Je šance tam někde bezpečně zaparkovat auto, když dojedeme z Jelsy?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 15:02
Abych pravdu řekl. Moc néééé. A je tam špinavé moře. A hodně ježku. A teplé pivo. Prostě nic moc.No a kdyby tě to neodradilo tak se stav na pohárek. Budem tam.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 15:12
Na pohárek se rád stavím, hospod tam asi moc není, takže to snadno najdu smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 15:24
... Ajaxi ... už jsi mě vyděsil, že se v I.D. něco změnilo ... grinning smiley
ekin ... velké nové parkoviště, kde je vždy minimálně 20 až 30 míst je asi 100 metrů od vody, hospoda 1 a různých občerstvení ( pizzerií ) asi 3 ... P.S. ... kromě hospod ... dělají u Ajaxů výborné palačinky a kafe do skla ...
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 15:42
Ale pouze na objednávku.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 15:56
Bessy ... díky za rychlou odpověď. Takže zaparkuju, jdu na pohárek/pohárky pak na palačinky k Ajax.
Jenom abych se pak trefil do tunelu ...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 16:18
ekin. Neboj. Zas tak rozdajný nejsu.thumbs up smiley Posílám S.Z.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 19:36
Ajax ... díky za kontakt, uvidíme se v ID smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 21:34
K Ajaxovi bych nechodil, polévá palčinky slivkou, prý tekutý povidla.
Pokud pojedeš do Zavaly, tak musíš až dolů k přístavu a tam někde najít místo, parkuje se i na výběžku u přístavu. Nezkoušej to o víkendu, hodně plno, nebo dříve ráno. Mezi apartmány to bývá svízel, většinou privatno, nebo trochu výše od vody.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 22:05
Sak aj Vojta62 veze povidla. Pravé Valašské.thumbs up smileyTed to hrne právě přes Hungáry.Ze mosí chytit fleka na pláži. My vyjíždíme za 24 hodthumbs up smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 06. 2016 22:27
Ajaxi,
chtěl jsem poslat do Chorvatska takovou krátkou esej na téma "Řidič a řidičák ", ale mám jen RZ Forda a ty jedeš Audinou, tak teda nic ! spinning smiley sticking its tongue out

Užijte si to.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 06. 2016 17:16
Zdravim, kam ze mam jit v Id na palacinky? Za tri hodky vyrazime a zitra budeme hladovi na miste :-) Uz se nemuzeme dockat.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 06. 2016 19:05
Mléko se mě zdrclo takže žádné palačinky nebudou.thumbs up smiley Za 3hod. odjezd.směr I.D.hot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 68
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.