Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

KRK- Baska

Autor Alda 2 
Alda 2
KRK- Baska
09. 07. 2005 18:25
Mam dotaz, par let jsme jezdili do Promajny u Makarske a letos chceme zmenu. Premyslim o Basce na KRKU. Byli jste tam nekdo? Nerad bych jel ne nejaky misto, kde by se mi nelibilo. Byli jste nekdo v Promajne? Zkuste porovnat.
diky
PP
Re: KRK- Baska
09. 07. 2005 18:40
V Bašce jsem nebyl,ale na Krku ano a srovnávat s Makarskou rivierou se to moc nedá,aspoň podle mě,příroda nic moc-jak u nás,scenérie Biokova tam nejsou,moře studenější a fádnější,pláže vesměs betonové,kameny,o dlouhých oblázkových plážích si můžete nechat jenom zdát,ty jsou jenom na makarské.Ale každý má jiné nároky.
Ája
Re: KRK- Baska
10. 07. 2005 10:17
Už to tady o Bašce bylo řečeno. Tak ještě jednou....pláž super 2 km dlouhá, oblázky pak písek. Nádherné městečko, ale v tuto dobu bych řekla, že se tam ani nepohneš, kolik tam bude lidí. Pokud můžeš, tak jeď mimo sezónu. Je to moje nej místo v Hr.
V Promajně jsem nebyla, ale znám Makarskou.....je to podobné, ale příroda jiná a jak píše PP, každý má jiné nároky......
Ája
Re: KRK- Baska
10. 07. 2005 10:30
viz. Kam na Krk, Baška nebo něco lepšího?? Mrkni na to, Aldo.
PP
Re: KRK- Baska
10. 07. 2005 13:09
Promajna je pomerne klidne letovisko,aspon co se tyce makarske riviery,akorat mi tam vadilo ze ubytovaci kapacity jsou dal od vody,ale zase je to temer na rovince,coz se zdaleka o vsech mistech na makarske rict neda,takze z detma,jo.

to Aja:
ze tam je takova dlouha oblazkova plaz to jsem nevedel,to je ale asi na Krku spis vyjimka,i kdyz urcite prijemna.
Ája
Re: KRK- Baska
10. 07. 2005 23:57
PP, já jsem ji neměřila, ale v info o Bašce to udávají. :-) Baška je vůbec velice příjemná záležitost......
Re: KRK- Baska
26. 07. 2005 10:28
Byla se v Bašce od 8. - 17. 7 a byla sem max. spokojená tak, že v září jedu zas pláž je dlouhá a vždycky se místo našlo většinou jsme leželi přímo u moře vřele doporučuji
Re: KRK- Baska
26. 07. 2005 11:03
Alda pro Alda 2:
Ta Baška je asi jediný slušný místo na Krku, kdybych musel na Krk, tak tam. Je to sice blíž než Promajna, ale panorama Biokova tam člověk nenajde. Pláže jsou v sezóně plný tam i tam.
Re: KRK- Baska
26. 07. 2005 12:16
Místo by to bylo krásné, ale těch lidí v ulicích, na plážích, všude!!! Doporučuji vyhnout se velikým obloukem!
Pyke
Re: KRK- Baska
26. 07. 2005 13:31
Ja by som na Krku skôr doporučoval Staru Bašku. Krásne zátoky s čistučkou vodou
a obvykle málo ľudí.
sara
Re: KRK- Baska
26. 07. 2005 16:11
stara baska je kludnejsia, baska je zive stredisko, s dlhou promenadou a krasnou plazou a tiez velmi cistym morom. my sme boli v baske a absolutna spokojnost, aj s ubytovanim - hotel corithia a potom druhy tyzden sme si este predlzili, ale uz v sukromi a to bolo tie dobre - v zaroku, sucast basky, su tam zrenovovane a celkom slusne vybavene apartmany.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.