Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: Gradac-Hotel Labineca

Re: Gradac-Hotel Labineca
11. 07. 2011 14:08
Inel - No směji se a Váš příspěvek jsem přečetla dceři - oči v sloup a jééééžiši (to jako že je na holky). Dcera je čecho-slovenka, 7 let a před rokem
u nás vyhrála Miss Poupě, tak jestli je Váš vnuk na holky a třeba dlouhovlasé blondýnky, no...bude veselo :-))))
Jinak vlhké ubrousky, že bych s sebou také brala?No do autobusu ano, snad něco vystačí i do hotelu na posr....židličky.A vy už máte sbaleno?Já ještě nemám všechno ani vyprané, natož vyžehlené a už vubec ne sbalené.No, myslím že na místě, asi u večeře se děti budou dost rozhlížet a vyhledávat si nějaké spřízněné duše. Chceme se i účastnit akcí Neptun clubu, jako karneval, diskotéky........
Re: Gradac-Hotel Labineca
11. 07. 2011 14:31
Chci se zeptat, jestli si mám vyměnit kuny tady, nebo na místě za eura. Je v Gradaci nějaká banka?Díky za rychlou odpověď.
Re: Gradac-Hotel Labineca
11. 07. 2011 16:14
Děvčata, ta slivovička i vlhčené ubrousky určitě není špatný nápad. Já je vozím stále i když tam nejsou vlaštovky.
Kafíčko tam bývá u snídaně z automatu, jaké kdo má rád. Potom až při odpolední svačince na terase baru.
My jsme se tam vloni setkali s fandou tady z fora. Našla jsem jeho označené auto "Forum Chorvatsko", nechala mu za stěračem číslo pokoje ve kterém jsme bydleli a prožili jsme s ním i s jeho paní velmi příjemný večer v baru, při skleničkách Proška.Tam jsou totiž mraky lidí, tak bez nějakého znamení není šance se poznat.
Ivula -my si vždy měníme kuny tady u nás. Eura vozíme jen jako rezervu. Směnárna je na recepci hotelu.
Re: Gradac-Hotel Labineca
11. 07. 2011 16:47
mně kolega, který je v Chorvatsku jako doma a dokonce chorvatsky hovoří, doporučil koupit Kuna tady doma, prý ty jejich kurzy jsou někdy velice zajímavé. Takže jsem tak učinila a Eura mám jen jako železnou rezervu.
Re: Gradac-Hotel Labineca
11. 07. 2011 16:53
Ivula - nepřečetla jsem příspěvek Verči ....a psala v podstatě o výměně peněz to samé.

A pokud se týká toho mého malého milovníka dívčích půvabů, řekla bych , že není ještě vyhraněn....tedy zkratka je to "pekny holka"...smiling smiley a jedno zda tmavovláska nebo blondýnka.....onehdá mi vyrazil dech prohlášením, že tady v Čechách jsou hezčí holky smiling smiley
Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 07. 2011 02:23
No tak já se budu snažit si teda nějaké kuny vyměnit a vezmu rezervu - jen tápu, v jakém poměru.Vúbec nemám šajnu, kolik bychom tak mohli utratit.
Inel - tak Verča nám taktně sdělila, že se tam ti naši malí(?) špunti ani nemusejí potkat. Ale právě mě nic nenapadá, jaké znamení si dát.Dcera bude většinou nosit kšiltovku s Barbie- tak trošku puntíkovaná nebo ružový slaměný klobouček - to jen kdybychom se náhodou potkali někde venku u hotelu.
Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 07. 2011 08:20
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 09:41).
Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 07. 2011 11:26
Ivula - tak junior bude mít s sebou žlutou a bleděmodrou kšiltovku, nicméně navrhuji, že nechám na recepci obálku pro "IVULA" a v ní číslo našeho pokoje, můžeme si zavolat.

Taky jsem nevěděla kolik těch jejich peněz s sebou, obzvláště když je to pobyt s all inclusive. Já osobně nejraději v hotelu jen snídani a ostatní si zařídíme sami. Nicméně jsem vzala 1t. kuna, a co nám zůstane, si ode mně vezme právě kolega, který je v Chorvatsku téměř každý měsíc na lodi.

My bychom měli dorazit v sobotu 16.7. někdy odpoledne, z Prahy letíme po 11h., pak ještě autobusem ze Splitu. Takže slanost Jadranu před večeří doufám vyzkoušíme smiling smiley
Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 07. 2011 11:27
Ahoj vestan, chcel by som sa spýtať na športové aktivity vrámci hotela. V ponuke uvádzajú minigolf, stolný tenis, biliard, aqua aerobic... Chystáme sa tam tiež koncom mesiaca a zaujíma ma, čo z toho je aktuálne. Ďakujem
Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 07. 2011 19:20
Minigolf - no před měsícem byl ve stavu, že se naposled používal možná vloni, stolní tenis jsem nenašel ale možná tam někde bude, biliard - jeden funkční stůl je, aqua aerobic denně před hotelem, na tenisovém hřišti parkují auta ale dá se využít u Laguny, ale plavat se dá všude.....
Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 07. 2011 22:53
Inel - O.K. A prý že jak se junior jmenuje - ptá se dcerka. Jinak co se týče těch kun, tak dnes v bance mi zase zaměstnankyně pošeptaly, že jejich známí se teď vrátili z chorvatska, a prý je to lepší nakoupit tam (mluvili v eurech). Tak jsem vyměnila, ať máme něco do začátku a potom uvidíme, kolik ještě na místě vyměníme.No, my tam budeme už dopoledne - jedeme s cestovkou Vítkovice tour, nebo manžel autem nechtěl, když nás nejede více rodin, ale ubytování máme až od 15h, takže my už se možná budeme plácat ve vodě před ubytováním, nebo uděláme procházku, aby jsme se trochu obeznámili s okolím.......
Jinak jsem nepochopila to s těmi snídaněmi- bylo to myšleno že pokud by nebyl s Vámi vnuk, tak to řešíte jen pobyt se snídaní?
Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 07. 2011 23:14
Ivula - pokud cestujeme sami s mužem, tak máme v hotelu vždy jen snídani. Tentokrát jsem naopak volila all inclusive právě s ohledem na vnuka. A jmenuje se Pierre. smiling smiley
Re: Gradac-Hotel Labineca
13. 07. 2011 00:09
Inel - pěkné jméno vnuka. My taktéž volili all....... hlavně kvuli dcerce.Jinak sleduji předpověď počasí pro Gradac a budou i bouřky, déšť a jeden den jen 24 st. :-(((( No rozhodně bereme i nějaké mikiny a tepláky. Doufám ale, že ta předpověď se nenaplní.
No, púlnoc odbyla, jdu žehlit, ať mám něco hotové a nestresuji s cestovní horečkou.
Re: Gradac-Hotel Labineca
13. 07. 2011 02:26
Nevíte někdo, zda je na hotelu Labineca k zapujčení žehlička?Právě jsem zjistila, že si povezu oblečení, které je extrémně krčivé.Před 15-ti lety, kdy jsem byla na Laguně ubytovaná a ptala jsem se po žehličce, řekli mi, ať si donesu, co potřebuji vyžehlit, někam (asi k prádelně) mě zavedli, oblečení jsem ani nevím komu předala a za chvilku mi je přinesli vyžehlené.
avatar Re: Gradac-Hotel Labineca
13. 07. 2011 06:18
První dotaz....to bych ještě bral. Ale proč mám vědět, že si bereš extrémně krčivé oblečení, to teda nechápu. Nejlepší rada by byla: Tak si je neber, pak nebudeš mít problémy s žehličkou.
A ještě něco: V soukromé zprávě si vyměňte třeba fotku celé rodiny, aby jste se poznali.
Re: Gradac-Hotel Labineca
13. 07. 2011 08:32
kabinet302 - aký si praktický človek, samozrejme máš pravdu i so šatami i s fotkami, ale čaro a napätie zmizne. Sú to oni, nie sú to oni?
To krčivé oblečenie je pravdepodobne vynikajúce pre horúce dni, možno prírodný materiál, umeliny sa nekrčia ale človek sa v nich dusí. Preto asi Ivula pátra po žehličke.
Re: Gradac-Hotel Labineca
13. 07. 2011 08:37
Ivula - zdravím po ránu, Kabinet302 má pravdu smiling smiley určitě už je po dovolené a zrelaxovaný, když má takové výborné nápady.
posílám v soukromé zprávě můj e-mail a a fotku pošlu. To bude fakt nejjednodušší, jak se neminoutsmiling smiley Tedy ta předpověď počasí mně netěší!!
Už jdu připravit taky svetříksmiling smiley
Re: Gradac-Hotel Labineca
13. 07. 2011 17:34
Inel - poslala jsem e-mail. Doufám, že došel.
Re: Gradac-Hotel Labineca
14. 07. 2011 12:21
Ivula - email došel a před chvílí jsem odpovídala. smiling smiley
Jdu se podívat, jaká je předpověď počasí pro Gradac. Doufám, že bude jen modré nebe, žhavé slunce a k tomu si ještě tak představuji dobře chlazené nápoje. Sobota je za chvíli, už se začínám těšit na výlet k Jadranu. smiling smiley
Re: Gradac-Hotel Labineca
14. 07. 2011 14:22
Před chvíli jsem se díval v počitači na online webkameru pro Gradac z hotelu Labineca.Teď je v Gradaci přesně 36,1 stupňů ve stínu.
Re: Gradac-Hotel Labineca
14. 07. 2011 15:47
smiling smileysmiling smileysmiling smiley no paráda, přesně na tohle se těším, to fakt miluju !! Hlavně ať to počasí takhle vydrží.....minimálně týden smiling smiley
Re: Gradac-Hotel Labineca
14. 07. 2011 15:59
Já s manželkou jedu do Gradace do hotelu Labineca 16.září. Do Chorvatska jedeme už potřetí v řadě a vždy jsme měli nádherné počasí.Podle Chorvatů je druhá polovina září,co se týče počasí nejstabilnější.Voda v moři vždy byla teplá.Přeji vám příjemnou dovolenou.
Re: Gradac-Hotel Labineca
15. 07. 2011 11:09
My letíme do Gradacu zítra, tak doufám, že počasí bude takové, jaké má v Chorvatsku u moře touto dobou být. smiling smiley
Po návratu dám vědět, co se líbilo a co naopak ne.
Re: Gradac-Hotel Labineca
15. 07. 2011 11:36
Budeme se těšit na vaše zážitky.Moc se do Gradacu a hlavně do hotelu Labineca těšíme.Přejeme vám nádhernou dovolenou.
Re: Gradac-Hotel Labineca
26. 08. 2011 10:08
Už je to za 21 dní a pak směr Gradac hotel Labineca.Moc se těšíme.

Amin26
avatar Re: Gradac-Hotel Labineca
31. 08. 2011 16:52
Jiří Pečénka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Před chvíli jsem se díval v počitači na online
> webkameru pro Gradac z hotelu Labineca.Teď je v
> Gradaci přesně 36,1 stupňů ve stínu.


Dej sem odkaz na tu kameru. ;-)
Re: Gradac-Hotel Labineca
31. 08. 2011 16:56
Na žádost posílám odkaz na webkameru Gradac hotel Labineca. /webtv.feratel.com/webtv/?design=960&pg=7F98D269-5DFE-4FC9-99BF-97B5D8DA821F&cam=40

Amin26
avatar Re: Gradac-Hotel Labineca
31. 08. 2011 17:03
Ahojte. Hned k otevření....[webtv.feratel.com]

Ostatní....[forum.ihvar.cz]
[www.webcamgalore.com]
Zdraví R.
Re: Gradac-Hotel Labineca
15. 09. 2011 19:56
Zítra odpoledne směr Gradac.Moc se těšíme.

Amin26
Re: Gradac-Hotel Labineca
04. 10. 2011 09:52
No ako bolo? Počasie, ubytovanie, strava, atmosféra?
Ja som mala v Podgore asi najhoršiu dovolenku svojho života, kvoli počasiu. Preto si rada prečítam pozitívne zážitky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 105
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.