Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kukljica a ostrov Ugljan

Autor petsa 
Kukljica a ostrov Ugljan
31. 05. 2011 10:17
Může mi někdo napsat něco o této destinaci a přidat pár svých zkušeností ? V červenci tam jedem s rodinkou , tak bych rád věděl kam na pláž , na výlet , dobrou restauraci atd. Předem díky za vaše info.
Re: Kukljica a ostrov Ugljan
01. 06. 2011 11:19
Byl jsem v Kukljici již v roce 1984 tehdy to byla klidná obec bydleli jsem v bungalovech Zelena Punta. Pláže přímo v Kukljici byly štěrkové a betonová plata. Taky jsem chodili přes kopec na pláž V. Sabuša-krásná písečná pro děti ideální. Na výlet mohu doporučit blízké Kornaty, více info zde: [www.chorvatsko.cz]
Re: Kukljica a ostrov Ugljan
01. 06. 2011 12:03
Petso gratuluji , vybrali jste si nejkrásnější místo na jadranu. letos už tam jedem po 6-té a to jsme předtím projezdily Chorvatsko od Krku po Cavtat ale nic se nevyrovnalo klidu na tomto ostrově. Kukljica je malé rybářské městečko , 2x Konoba ,2x Pizzérie , 2x cukrárna , 2x obchod , pošta , beton tenis kurty. Koupání v zátokách přes ostrov jedinečné nebo na ostrůvkách kam se dá doplout na nafukovacích člunech. Výlety na pevnost sv. Michala ,na vedlejší o.Pašman "spojený mostem "klášter Čokovac nebo trajektem do Zadaru. Doporučuji věci na šnorchlování. Sretan put
Re: Kukljica a ostrov Ugljan
01. 06. 2011 15:52
No tak to je jak to říct.Nejhorší místo v Chorvatsku . Kukljica?Pláže úplný děs v moři staré pneumatiky, ledničky,sut ze staveb a výhled na chemičku v Zadaru a apartmány zelená punta ?Nejhorší co jsem v Chorvatsku zažil a to jsem už tam byl 30X!!Je to tři roky už ani zadarmo.Jo a šnorchlování fakt zážitek samá mořská tráva no snad najdete pěkné kachličky at máte památku.Pláž Sabuša jestli máte děti malé tak to ani nezkoušejte šílená dálka a moře je tam špinavé a kalné.Mé děti tam ani nechtěli plavat a obě plavou závodně nenašli tam ani škebli.V Chorvatsku je 10000000.lepších míst.
Re: Kukljica a ostrov Ugljan
01. 06. 2011 19:32
Když si někdo vybere nejlevnější ubytování v Chorvatsku a je líný na krok tak se asi koupe na smeťišti. V zátokách křišťálová voda plná ryb že si připadáš jak v akváriu, a max. 20min. pěšky a to jsme jezdili s kočárkem. Na Zelenou Puntu nechodíme tak nevím jak tam.
avatar Re: Kukljica a ostrov Ugljan
01. 06. 2011 22:32
Kukljica není nejlepší ani nejhorší. Je to prostě malé klidné letovisko, které podle mého v rámci Severní Dalmácie patří k tomu lepšímu. Zátoka Velika Sabuša má příjemné písčité dno a voda je tam čistá. Pro koho je cesta do Sabuši příliš dlouhá, může se přiblížit autem a od hřbitova už je to kousek. Výlet lodí především do zátoky Telašćica na Dugi Otok stojí za to. A také je pěkné zajet si autem na nejvyšší kopec Ugljanu Sv. Mihovil. Naše zkušenosti jsou na výše uvedeném odkaze. Ještě zopakuji: Kukljica.

Michal
Re: Kukljica a ostrov Ugljan
04. 06. 2011 14:03
Tak nevim co si mám myslet, zřejmě co člověk to názor.Ještě jestli někdo nevíte o dobré konobě, restauraci na ostrově s dalmatskými specialitami? Máme auto tak není problém někam zajet. díky
Eni
Re: Kukljica a ostrov Ugljan
08. 06. 2011 02:31
Dobrý den,v Kukljci jsme byli na své první dovolené v Chorvatsku v 1997 roce,Zadar byl ještě tehdy rozbitý po válce,bydleli jsme v apartmánech Zelená Punta,no nevím,asi bych se na to místo nevrátila,znám v Chorvatsku mnoho lepších míst,ale je to věc každého,kdo jak si vybere,pokud tam pojedete,tak hezkou dovolenou
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 233
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.