Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

byl jste nekdo v Podstrane??

Autor krina 
byl jste nekdo v Podstrane??
17. 04. 2011 10:16
Zdravim,po dlouhem badani a rozhodovani jsme se rozhodli,ze vyrazime do Podstrany apartman Toni-)Chtel bych se zeptat jaky to v Podstrane je a jestli je tam nejake vodni sportovni vyziti?A jake je tam snorchlovani??Predem dekuji
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
17. 04. 2011 18:36
[forum.ihvar.cz]

Tady máš nějaké informace.

www.hankashop.cz
www.rcshop.eu
avatar Re: byl jste nekdo v Podstrane??
17. 04. 2011 19:50
to krina: vlákno Podstrany - Sv. Martin
jinak k apartmánu Toni - nevím, který zrovna máš na mysli. Protože jsou v Podstraně dva. Jeden je nedaleko autokempu u ulice Dona Petra Cara (vede nahoru ke kostelíku - Stará Podstrana) a jeden je někde více v centru Podstrany.
Ale proč zas zakládat nové vlákno!
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
17. 04. 2011 20:01
bohuzel vim jen,ze je to hned u more s vyhledem prave na more!To ze jsem zalozil nove vlakno se omlouvam pokud to nekomu vadi,ale berme v potaz,ze porad je to diskuzni forumsmileys with beer
avatar Re: byl jste nekdo v Podstrane??
17. 04. 2011 21:03
to krina: lepší je NEZAKLÁDAT nová vlákna, mě to osobně moc nevadí, ale pro přehled je to lepší
tady něco pro tebe, který by to mohl být:
blíže centra Podstrana - Sv. Martin Já jenom vím o tom druhém, že by měl být bezbariérový - nejspíš spodní podlaží, vstup na pláž a do moře. S tím si nejsem stoprocentě jistý, ale aspoň těch 90 %.
Přímo v místě sportovního využití moc není. Ale je to kousek do Omiše, kde si můžete sjet Cetinu na raftu, kousek do Splitu, druhého největšího města v Chorvatsku s velmi historickým centrem, odkud můžete přeplout jadrolínií na Brač, Hvar, Vis, Čiovo, Šoltu. Moře je čisté. A hlavně perfektní je, že silnice vede za barákem a že ji nemusíte přecházet. Jo a taky blízko je super pekárna a kousek od ní je Studenac. Autobusová doprava - Split / Omiš jezdí často a zastávka je ve směru Omiš kousek od apartmánu a ve směru na Split je o kousek dál, vlastně vedle pekárny - na rohu hlavní silnice a ulice Dona Petra Cara.
O tom prvním apartmánu Toni (blíže k centru) nevím vůbec nic.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Baxoid (17. 04. 2011 21:05).
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
18. 04. 2011 08:24
V Podstraně jsme byli v loni a právě v apartmánu Toni(Fenixtravel) Podstrana -Sv.Martin.Dům je skutečně bezbariérový ale pouze přízemní apartmany 1-3.Byli jsme v té trojce a je pro 3osoby:U apartmánu je veká terasa s velkým slunečníkem a plastová lehátka jsou na pláži která je asi 10metrů od apartmánu.Na terase je velký gril a ve Splitu velký rybí trh a Ceny docela příznivé.Aparmány jsou klimatizované dobře vybavené a pan domácí je uplně v pohodě.Maji 3letého syna který je pořádné číslo.Vstup do moře pozvolný a moře je čisté.Ve vodě je tráva,ale vyskytuje se v hloubce kolem 2 metrů,takže to taky nevadilo a domácí každé ráno čistil pláž.V domě je mistnost na uložení nafukovacích hraček. Jedinné malé mínus je ze dům je přímo u silnice,ale auta nejsou téměř vůbec slyšet.

Můj názor je že apatmány jsou super ale cestovka je nechutně drahá,letos jedeme opět do Podstrany (apartmány Juras) ale ubytování jsme si vyjednaly přímo s majitelem domu a parmán je větší a ještě lépe vybavený a pro 4osoby. a je podstaně levnější.

Doporučuji navštivit Split-Diokleciánův palác a místní trhy u trajektového prístavu(absolutně nejlevnější ovoce a zelenina v okolí, např.hroznové víno v Omiši 20kuna/kg a ve Splitu 8-14kuna/kg atd.
Omiš a výlet lodičkou po řece Cetině,piratský hrad a rafting na řece je taky super.
Dále Makarskou,Trogir a samozřejmě výlety lodí na ostrovy.
Tak snad je popis dostatečný.
Už se těšíme.
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
18. 04. 2011 08:40
KAZDY ROK ZAJISTUJI DOVOLENOU DO CHORVATSKA SAM , ALE LETOS JSEM TO NESTIHAL TAK MANZELKA TO ZORGANIZOVALA SAMA . JEDEME DO PODSTRANY NEKAM NA GRBAVAC DO APARTMANU ADA. VUBEC NEMAM TUSENI JAK TO TAM VYPADA . JESTLI TO JE NA KLIDNEM MISTE NEBO NA RUSNEM . JA PREFERUJI HLAVNE KLIDNA MISTA. MAM SYNA NA VOZICKU , TAK SE PTAM KDO TO TAM ZNA JESTLI TO TAM JE VHODNE. DIKY ZA KAZDOU RADU AHOJ . JEDEME 28,6,2011 hot smiley
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
18. 04. 2011 12:58
Petře, na pláži absolutní klid magistrála je za domem..Uvidíš,že budetespinning smiley sticking its tongue out spokojeni.
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
18. 04. 2011 19:07
Vsem dekuji za informace,ktere mne potesily-)!Ludku cena je sice pomerne vyssi,ale muj hlavni pozadavek byl vyhled na more-))!A k te cene,minuly rok jsem byl na ostrove Pag -povljana od cestovky Adrialand a cena byla pomerne stejna,ale to co nabizela cestovka a realita byla uplne odlisna!Proto jsem hlavne chtel vedet jaky je ten apartman a informace mi staci k tomu abych se tesil a uz jen odpocitaval dny-))15.6.-))
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
19. 04. 2011 16:36
Krino,pokud jde o výhled na moře tak ten budeš mít na 100% a ještě k tomu apartmánu,zapoměl jsem napsat že je studiového typu ale dostatečně velký.Ale neuvedl jsi do kterého apartmánu jedeš,popisoval jsem ty 3 přízemní v těch horních jsem nebyl.Auto parkuješ přímo u apartmánu a restaurace s točeným pivem je hned vedlejší dům(skočíš přes plot).
Tak Ti přeji šťastnou cestu, hezký pobyt a pohodový návrat do každodenní reality .
My jedeme 18.8hot smileyhot smileyhot smiley
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
19. 04. 2011 19:45
Ludku jeste se jen optam nevis na kolik vyjde mitne az do Splitu?Neni to nejak dulezite!Penize moc neresim kdyz uz jsem na te dovolene,ale rad bych byl trosku v obraze!Ja se vzdycky motal nejdal kolem Zadaru-)
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
19. 04. 2011 20:34
Pokud si dobře pamatuji tak od HR hranic do Zahřebu je to neco kolem 42kuna(to si přesně nepamatuji) ,obchvat Záhřebu je zdarma a trasa Zahřeb (Lučko) -Split(Dugopolje) 157kuna.Počítáno pro jednu cestu. Slovinskou dálnici v pohodě objedeš.
Zdržení max15min o proti dálnici.smileys with beer

Jo a ja zase v Zadaru nikdy nebyl vždy jsem jel dolů pod Split
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
24. 04. 2011 13:48
Jeste bych se chtel poptat ,jestli je moznost v podstrane vyrazit na koleckove brusle!popripade treba nekde ve Splitu?
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
24. 04. 2011 15:11
V Podstraně určitě ne.Kolem silnice je jen uzký chodník na pláži oblázky.
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
24. 04. 2011 17:17
To nevadi i tak je beru a hold nekam zajedu na vecer si najit nejake mistecko-)
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
24. 04. 2011 20:46
Zejedte si večer do Strobeče.Je tam hezky.Pár hospůdek dobrá cukrárna a malá promenáda.
avatar Re: byl jste nekdo v Podstrane??
14. 08. 2011 14:46
To: krina - napíš, prosím, aspoň pár riadkov, ako tam bolo.
To: SLuděk - do Podstrane idem s rodinou 18.8.

Leonard Maed
avatar Re: byl jste nekdo v Podstrane??
14. 08. 2011 15:32
Leonard Maed napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To: krina - napíš, prosím, aspoň pár riadkov, ako
> tam bolo.
> To: SLuděk - do Podstrane idem s rodinou 18.8.
>
> Leonard Maed


Jestli mohu,v Podstraně jsem byl 4x za sebou a bylo tam krásně,je tam všechno co potřebuješ...na jedné staně Split a na druhé kousek Omiš.....
avatar Re: byl jste nekdo v Podstrane??
16. 08. 2011 13:07
Ďakujem. Boli sme vyššie na Čiove, nižšie v Promajne a teraz skúsime v Podstrane. Dúfam, že sa nám tam (tak ako všade v Chorvátsku) bude páčiť. Zajtra večer vyrážame.
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
16. 08. 2011 15:43
kam konkrétně jedete ( app,hotel,vila, atd.)
avatar Re: byl jste nekdo v Podstrane??
16. 08. 2011 17:27
Podstrana je krásná,určitě bude fajn i Vám..
avatar Re: byl jste nekdo v Podstrane??
17. 08. 2011 07:33
Predbežne máme rezervované v Apatmani Tonka (Sv. Martin). Uvidíme na mieste. Je to 5m od mora - kvôli deťom, aby sme nemuseli vláčiť nafukovacie veci hore-dole.
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
17. 08. 2011 15:35
To Leonard Maed:

výjezd kolem 18hod a ubytováni máme v apartm.Juras
SLuděk
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
17. 08. 2011 16:05
je to lepší hned u vody, ta magistrála je smrtící. My jsme byli ve vile Jerkan taky hned u vody za 70€
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
05. 01. 2012 22:52
Ahoj, nevíte někdo o ubytování v této lokalitě - pro 2 osoby v apartmánu u moře - do 40 Euro? lib.zed@seznam.cz
Re: byl jste nekdo v Podstrane??
03. 02. 2012 08:13
Ahoj,
v Postraně jsem byla v roce 2010, velice příjemní domácí. Dům kousíček od moře.
Nepřechází se vůbec silnice. Mezi domem a mořem je pouze zahraha a pozemek
kde domáci pěstuje zeleninku.

viz.ubytování
[www.ubytovanivchorvatsko.cz]

přímý kontakt na majitelku ariela.car@st.t-com.hr

Ahoj
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 189
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.