Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

zajímavá místa cestou domů

Autor nettopejr 
zajímavá místa cestou domů
10. 07. 2010 10:26
Zdravím Vás! Vždy jsem jezdil cestu v kuse, ale letos mám ssebou prcka (8měsíců), takže potřebuji cestou zastavovat- projít se- pokoukat a pokračovat dál. Cesta do Chorvatska v noci je v pohodě- to spí, ale zpátky ve dne odhaduji tak 2 hodiny a už se jí to nebude líbit.
Jedu z Bašky Vody- dálnice komplet (i Slovinsko) přez Brno.
Poraďte kde sjet- zastavit- pokoukat DÍK. (zastávka na benzince je o ničem..eye rolling smiley ) .
Mám v plánu Krka - nevím zatím jestli cestou zpět, nebo tam sjedu v době dovolené...
Re: zajímavá místa cestou domů
11. 07. 2010 19:03
Plitvice, Raztoke
avatar Re: zajímavá místa cestou domů
06. 11. 2015 14:55
Nadpis je "cestou domů", ale já se chystám až pojedu po staré na jih, navštívit u jezera Peručko prameny Cetiny. Ty fotky,které zde byly před nedávnem zveřejněné, vypadaly fantasticky. Vyzkouším též teplotu vody. Prý je víc než studená. Opravdu jsem na to zvědavý.
Re: zajímavá místa cestou domů
04. 12. 2015 12:37
Taky to mám v plánu. Hned jsem si postahoval ty fotky, GPS souřadnice, atd. Vyrábím takový materiál, do kterého vkládám zajímavé různé postřehy z fora, jako kde se ubytovat, zastavit na jídlo, zajímavá místa, atd. Snad to přes zimu nějak dokončím a dám k dispozici.
Re: zajímavá místa cestou domů
04. 12. 2015 16:05
Jó, Jó, nettopejr založil nové vlákno, ale dělá dobře. Na tomto fóru je mnoho příspěvků k tomuto tématu, které mizí v propadlišti času. Už se těším na to, co do tohoto vlákna vloží MartinR !!!!thumbs up. NP Krka i Plitvice (já preferuji Krku) jsou jen na podívání za vysoké vstupné, ale s tak malým děckem, co uvádí nettopejr, bych do toho nešel, počkal bych pár roků. Myslím, že by ses měl ubytovat v Raztoke, na jednu noc a tak si zpříjemnit dovolenou aj pobyt děcku. Mimo link, co uvádím, je na fóru celá řada zkušeností s pobytem v Raztoke, mě se tam líbí, tam si vždy oddychnu, pokud nedáme přednost přespání ve Slovinsku.
[tz-slunj.hr]
Re: zajímavá místa cestou domů
27. 01. 2016 13:44
Jeden rok jsme jeli zpět z Rogoznice po staré na kochačku s několika koupacími zastávkami až do Senje. Tam jsme si prohlédli pevnost Nehaj, přespali a další den pokračovali domů (cca 30km serpentinami se vyjede na Velebit a na dálnici se napojí v Brinje kousek před Malou Kapelou)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 160
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.