Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dugi Otok

Autor Premek 
Dugi Otok
27. 06. 2005 11:50
Nemáte někdo zkušenost s pobytem na ostrově Dugi Otok? Hledám místo,kde by nebyla v polovině srpna hlava na hlavě...
stanno
Re: Dugi Otok
02. 07. 2005 13:58
Na Dugi otok nikdo nejezdí?......Hurá !!!!
A kdyby tam už někdo přeci byl, tak tady napište nějaké informace....nebo drby od jiných!
Mám zájem hlavně o kempy - jestli tam vůbec jsou.

ddděéěékkkůůůůjjjííííí
Mki
Re: Dugi Otok
17. 07. 2005 09:48
Taky by mě zajímal Dugi otok. Plánuji ale až na příští rok sever - asi Dugi rat. Najde se nejaká dobrá duše a napíše pár řádeček? Díky.
Marki
Re: Dugi Otok
17. 07. 2005 18:04
Byli jsme v hotelu (jméno už nevím) v Božavě - těsně po válce, asi v 1996. Pobyt byl fajn, strava průměrná, štvalo mně, že vrchní když slyšel němčinu nebo italštinu, okamžitě na nás zapoměl. Ten hotel už je asi zmodernizovaný, nedávno jsem ho někde viděl na webu.
Místo, řekl bych celý ostrov, je velmi klidné a málo lidí. Pobřeží skalnaté s plackama, dají se však najít i nádherné plážičky a zátoky. ze silnice nad Božavou je vidět nádherná pláž s poloostrovem a zátokami. Pro mně ale nejhorší byl trajekt. Nevím jak dnes, ale tenkrát jsme přijeli včas, na nábřeží nikdo nebyl, ale trajekt byl prý vyprodán, Museli jsme si koupit lístky na druhý den a najít nocleh (ten našel nás, po přístavu brousil verbíř po takových jako my).
Omlouvám se, čerstvější informace nemám - od té doby nerad jezdím na ostrovy.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
xxxxx
Re: Dugi Otok
19. 07. 2005 21:04
Co privátní ubytování na otoku??? Je levnější než na pobřeží??? Také jsem byl kdysi dávno v Božavě v hotelu a rád bych si to zopakoval ale v nějakém soukromí. No ono už ten trajekt bude něco stát, ale kdyby to ubytování nebylo moc drahé šel bych do toho...

winking smiley
mki
Re: Dugi Otok
23. 07. 2005 08:41
Na Internetu jsem moc apartmanu nenašla, jak šafránu. To co jsem našla tak cca před sezónou 10E za os.a noc. Zajímal by mě úplný sever ostrova. Napsala jsem dotaz na cenu jednoho APP a už je to 14 dní a nic. Trajekt jak jsem to počítala by měl stát letos na Kč cca 1 300 (tam a zpět) pro auto, 2 dosp. a 2 menší děti. To není tak hrozné. Trajekty můžu, máme to za lodní výlet.
Marki
xxxx
Re: Dugi Otok
24. 07. 2005 11:34
Na ostrově Dugi otok jsou možnosti ubytování jak v hotelových zařízeních, tak i v soukromí, a dokonce i na majáku (Veli Rat). V současné době na ostrově není ani jeden registrovaný kemp.

čerpáno z [www.chorvatsko.cz]
jakub
Re: Dugi Otok
29. 07. 2005 10:16
Na gugi otoku jsem byl je to tam fakt super sice tam je jen par vesnic jako sali bozava luka a zman kde je bozi pizza . ja byl v luce
jakub
Re: Dugi Otok
29. 07. 2005 10:18
prima misto na potapeni doporucuji hotel v luce
jakub
Re: Dugi Otok
29. 07. 2005 10:20
Je to prima misto je to maly komplex no proste super hotel luka v luce
xxxx
Re: Dugi Otok
07. 08. 2005 09:43
Tak už nic nového o Otoku??? winking smiley
I.
Re: Dugi Otok
08. 08. 2005 15:35
Před týdnem jsme se vrátili z Dugi Otoku (dva týdny pobytu).
Rozhodně to není místo pro toho kdo hledá zábavu, atrakce a noční život. Na ostrově je opravdu jen pár vesnic a veliký klid.
Nejvíc turistů je ubytovaných v Božavě a v Sali, kde se dá najít i nějaká zábava.
Ostrov je prima místo pro toho kdo si potřebuje odpočinout od lidí a pro milovníky přírodních krás.
My jsme měli raft s motorem a můžu napsat, že je to ideální pro tohle místo se spoustou ostrůvků.
Bydleli jsme v Savaru, pár metrů od moře, v malé vesničce s malým obchodem. Houpací sítě jsme nechávali po celou dobu pobytu venku uvázané, protože tam prostě nikdo jiný vůbec nepřišel.
Lidí je na ostrově málo - při jízdách z jednoho konce ostrova na druhý jsme vždy potkali jen pár aut.
Cesta trajektem bez problémů.
Iva

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.