Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam s dětmi a koly?

Autor Lenka 
Kam s dětmi a koly?
11. 08. 2015 09:30
Ahoj,
máme v plánu s dětmi (4+6) začátkem září do Rovinje. Berem s sebou kola (mladší nevydrží dlouho u vody), chceme podniknout nějaké výlety, takže nepotřebujem tropy, ale vykoupali bychom se rádi a voda by taky nemusela být jak žiletky winking smiley Zajímalo by mě, kam se eventuelně s dětma přesunout na jih, pokud by to na severu s počasím vypadalo naprd smiling smiley Kde se dá jižněji s takhle malýma dětma trochu jezdit?
avatar Re: Kam s dětmi a koly?
11. 08. 2015 09:59
Myslím,že Mutrer by mohol byť fajn-je prístupný mostom a aj keď sme tam boli bez bikov,do budúcna by sme sa tam radi išli povoziť-možno už o rok...spinning smiley sticking its tongue out
Re: Kam s dětmi a koly?
14. 08. 2015 10:17
[www.tzgrovinj.hr] cyklistické stezky v Rovinji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Janča12 (14. 08. 2015 10:18).
Re: Kam s dětmi a koly?
15. 08. 2015 21:50
Janča12 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [www.tzgrovinj.hr]
> /biciklizam-i-pjesacenje cyklistické stezky v
> Rovinji


Děkuju, jestli jsem to dobře zaznamenala, nedávno jsi byla v Rovinji. Jedem na blind, dá se najít ubytování pro 4? S těmi koly nejsme tak vázáni na vzdálenost od moře a představovala jsem si někde v oblasti ulice Centener a dále od moře
Re: Kam s dětmi a koly?
16. 08. 2015 06:58
v září snad ano,ale na blind do Rovinje nejezdím, jezdím v sezoně a to je Rovinj narvaná ,navíc jezdím autobusem a potřebuji to kousek od městečka...s autem je hledání ubytování snažší než když je tam člověk pěšky.Já byla dvakrát u bezva domácích přes www.booking.cz a příští rok se nezadařil měla jsem pomalou myš a už mají obsazeno je to nejlepší apartmán co se týče cena x vybavení x poloha(byl tam sporák s troubou, lednice s mražákem,, klimatizace, pračka, myčka,SAT TV,internet) v centru starého města ,ale maličkej s problematickým parkováním,ve starém kameném domě v přízemí klidnější ulička 3 minuty od tržnice a rybárny,kousek od autobusového nádraží, podobný jsem v centru nenašla, tak příští rok zamluvená parcela v kempu a zase bude po dvou letech troška pokory a spaní na zemi,ale zas na 14 dnů

.Mejl je na rovinjskou turistickou kancelář kdyby něco ...tzgrovinj@tzgrovinj.hr

Na co v Rovinji v Konzumu bacha tak půlku chleba velice rádi naúčtují jako chleba celý,stalo se mi to 3x a vyhnout se gril baru Papiga jsou tam velice nepříjemní a schválně špatně účtenka je to na nábřeží v centru..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Janča12 (16. 08. 2015 07:05).
Re: Kam s dětmi a koly?
16. 08. 2015 07:18
a přijatelná zmrzlina ,výborná se už pár let co ji zglobalizovali v Rovinji nevyskytuje je v Cukrárně vedle restaurace Calsone(ta je taky použitelná) náměstíčko za tou jejich hlavní ulicí Carera.Jo když mívali zmrzlinu výbornou a všude jinou nebyl problém za zmrzlinu utratit 70 kun jen pro mě za den, tu globalizovanou jen jinak vylepšenou jsem letos měla 2 kopečky za týden.Ještě loni měla jedna kavárna svoji a dobrou,letos už smůla dělají ji všichni asi ze směsi pravděpodobně od jednoho dodavatele

nevyplatí se ovoce a zelenina(já tam kupovala jen domácí petrželku a fíky) nakupovat na tržnici mají tam nejdražší ovoce a zeleninu na Istrii

v rybárně je dobré koukat na váhu a nechat si dát účtenku
Re: Kam s dětmi a koly?
16. 08. 2015 07:31
a pokud se chcete v Rovinji najíst za rozumné peníze Voley Ferata, kolodvorsko setaliste 3.je to na nábřeží za sardinkárnou a parkovištěm směrem k autokempu Porton Biodni z centerneru autem,je tam venkovní posezení se skvělým výhledem na Rovinj, slušně vaří za přijatelné peníze
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 201
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.