Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Lovran

Autor irenej 
avatar Lovran
02. 07. 2015 13:53
Aké je to v Lovrane na Istrii? Dcéra tam ide koncertovať 10 dní a popoludní bude mať vždy voľno. Dá sa tam niekde kúpať? Pláž? Zábava? Celková atmosféra?
Re: Lovran
03. 07. 2015 13:31
Osobně jsem tam nebyl, ale někdy plánuji. Co jsem si ale někde přečetl nebo co mám informace od kolegů tak by to tam mělo být dost dobré po všech stránkách.
avatar Re: Lovran
04. 07. 2015 10:41
V Opatiji a Lovrane sme strávili tohtoročnú Veľkú noc.Mestečko je pekné s malým historickým centrom,kaviarne,reštaurácie. Krásne čisté more-pláže kamenisté,vstupy väčšinou po rebríkoch,na niektorých miestach vybrané väčšie kamene a vytvorené miniplážičky.Prechádzať sa dá niekoľkokilometrovým chodníkom popri mori,ktorý spája Lovran,Opatiju,Iku,ičiči a Volosko.Atmosférou mi pripomínali mestečká naše kúpeľné mestá Piešťany,alebo Trenčianske Teplice.....yawning smiley
Pre mňa osobne skôr na pred/posezónnu dovolenku spojenú s turistikou/nordic walking/,lebo cyklistikou.
Pár fotiek z Opatije a Lovranu...
[www.rajce.net]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (04. 07. 2015 10:41).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 122
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.