Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

leto 2014 - kam na istriu alebo krk

Autor majocka 
leto 2014 - kam na istriu alebo krk
08. 01. 2014 18:45
ahojte, potrebovala by som poradit nejake pekne miesto niekde na istrii alebo na ostrove krk. Velmi sa mi pacilo v rabaci, pripadne aj na krku (njivice). rozmyslame, kde by sme mohli stravit tohtorocnu dovolenku. preferujem radsej mensie letoviska, t.z. nie nejake rusne, ale aby sa dalo ist napr. vecer niekam prejst pripadne posediet na pohar vinka :-), plaz mame radsej mensiu, s oblubou navstevujeme plaze na okraji, kde je troska viac sukromia (ziadne atrakcie, staci klud, pohoda) a hlavne, aby miest nebolo daleko od sk, kedze som len ja sofer. porec a okolie ma nelaka skor nieco na sposob mestecka rabac, poradi niekto skusenejsi?
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
08. 01. 2014 19:08
Byl jsem vloni-srpen 2013-v Šilu je to menší letovisko restaurace tu jsou,umí tady dělat výborně ryby v restauraci u pláže tuším se jmenuje Aurora soukromí najdeš u pláže za kempem když tak mrkni na mé rajče adresa je hasa54.rajče.idnes.cz
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
08. 01. 2014 19:17
vdaka a ubytovanie ste mali vopred alebo ste hladali az na mieste?
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
02. 04. 2014 15:22
Taktéž mohu doporučit Šilo, byli jsme zde v roce 2011 a zcela nám to vyhovovalo, skutečně malé městečko, pláže klidné, vše dostupné kolem a okolo, nám se tam líbilo a kdybych měl vybírat opět něco, co je na dopravu nejblíže, volil bych zase Šilo, i když takových míst je určitě více.
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
02. 04. 2014 15:56
TOTTI: prosím tě máte nějaké fotky ze šila? po netu toho je hromady ale prd vím co je pravé, zajímají mě hlavně pláže jaké tam jsou. Mockrát děkuji za reakci
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
02. 04. 2014 17:16
Sponik: Pošlete mi do zprávy email a foto pošlu tam.
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
02. 04. 2014 21:27
To sponik mrkni na mé rajče adresa je na mém příspěvku výše tam jsoi fotky ze Šila
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
03. 04. 2014 16:19
TOTTI: díky poslal jsem SZ

hasa54: moc pěkné fotky. ty pláže tam jsou normálně přistupné nebo to je někde za sedmero horami? grinning smiley
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
03. 04. 2014 18:36
Pláže volně přístupné záleží kde máte ubytko my to měli asi 300 m dá se koupat i kolem promenády je tam klidněji než na plážích byli jsme spokojeni. Je tam kde se občerstvit,peníze vyměníš v agenturách ale my jsme si projeli i Krk,Malinskou,Punat,Vrbnik všude je tam moc hezky.
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
05. 04. 2014 20:25
pro Majocka
Co takhle zkusit městečko Fažana kousek od Puly. Slušný kulturní život, pláže čisté, možnosti ubytování velké. Více možno zjistit na [www.infofazana.hr]. Já osobně jsem ve Fažaně vždycky moc spokojený. Co spokojený, jsem vždycky přímo nadšený! thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Liborm (05. 04. 2014 20:26).
Re: leto 2014 - kam na istriu alebo krk
14. 04. 2014 17:36
Pokud jste si vybrala Istrii (případně Krk) jako cíl své letní dovolené se svými specifiky a bude Vám vyhovovat, tak je tam spoustu hezkých městeček (Novigrad, Poreč, Rovinj, Pula, ....) kde si určitě něco vyberete. Více na jih bude ubývat víkendových "lufťáků" Italů, doporučil bych od Poreče dolů, jen nám se třeba nelíbilo v Medulinu, voda špinavá jak kaše. Ale určitě se zase najdou tací, kteří tam byli velice spokojení (asi jim to vyhovuje, když se dělá do vody (.- ). Pokud jedete autem, něco si vyberete, pokud ne, jeďte o dům dál.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 241
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.