Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

zaostrog

Autor andrea 
Re: zaostrog
31. 07. 2012 00:47
Pánové, nechtěla jsem vás nikterak nabádat k něčemu nekalemu...strávila jsem v lokalitě kapec letošní dovolenou...jsem stále uchvacena tímto místem..příští dovolenou strávím díky shrekovi tam kde chci...moc děkuji...mám pár veselých prihod z cesty do teplých krajin a i bohužel i některé poznatky í našich spoluobčanech, které mne velmi zaskočily...má někdo zájem? Pokud ano ráda se podělim.....
avatar Re: zaostrog
31. 07. 2012 08:36
Ahojte. Však už to tu bylo....rok... [forum.ihvar.cz] Zdraví smiling smileyR.
Můžete si mnozí taky vyhodnotit, jaké byly plány, a co bylo zrealizováno, a co ne...
avatar Re: zaostrog
31. 07. 2012 09:13

avatar Re: zaostrog
31. 07. 2012 22:52
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> shreku, víš, že se tu nemá dávat reklama - odkazy
> na ubytování nebo jsi to sem dal kvůli té úvodní
> stránce????

Dotaz zněl "Ma nekdo kontakt na ubytovani Lucica 17?". Měl jsem snad odpovědět "Mám."? yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil shr3k (31. 07. 2012 22:53).
Re: zaostrog
12. 07. 2013 23:27
Nejede nekdo pristi tyden?
Re: zaostrog
14. 08. 2013 22:36
Tak kdopak byl letos v Zaostrogu?
Re: zaostrog
25. 08. 2013 20:05
Máte někdo, prosím, mapu Zaostrogu?
avatar Re: zaostrog
28. 08. 2013 13:28
khanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Máte někdo, prosím, mapu Zaostrogu?

Pokud by stačily tyto mapy, jsou tam uvedeny i názvy ulic - Zaostrog
Re: zaostrog
30. 08. 2013 16:02
Petr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> khanka napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Máte někdo, prosím, mapu Zaostrogu?
>
> Pokud by stačily tyto mapy, jsou tam uvedeny i
> názvy ulic -
> [url=http://here.com/43.1404496,17.2821026,17,0,0,
> hybrid.day]Zaostrog[/url]

Díky. :-)
avatar Re: zaostrog
11. 11. 2013 14:31
Ahoj,
nevie mi niekto poradiť,kde presne sa nachádzajú apartmani Rozič?
Na stránke nemajú uvedenú adresu ,má to byť cca. 30 m od mora-pravdepodobne ulica Viterska.....eye rolling smiley
P.S.ak máte priamo skúsenosť s týmito apartmánmi,budem vďačná-vybavujem ubytko pre 19 ľudí a rada by som mala čo najviac info,kým to objednáme.hlavne,či sa neprechádza k moru cez rušnú cestu.
vďaka!spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: zaostrog
11. 11. 2013 18:40
Dada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> nevie mi niekto poradiť,kde presne sa nachádzajú
> apartmani Rozič?

Myslim, ze je to ten dum s cervenou strechou pod magistralou mapa
avatar Re: zaostrog
11. 11. 2013 18:46
Ahoj,
vďaka-podľa popisu,by to mohol byť on.....thumbs up

"Ve směru od Makarské na Gradac, nebudete odbočovat do Zaostrogu ale pojedete cca 1 km dále po magistrále, a po pravé straně po 1 km uvidíte parkoviště s domem. Moře je od domu vzdáleno 35 m."
avatar Re: zaostrog
18. 11. 2013 07:24
Ahojte,ešte by som chcela poprosiť o info,ak niekto bol v apartánoch Boris Despot/manželka Květa-možno Češka/ v Zaostrogu.
P.S. v apartmánoch Rozič nechcú psa,tak hľadám ďalej....
avatar Re: zaostrog
18. 11. 2013 17:47
Dada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojte,ešte by som chcela poprosiť o info,ak
> niekto bol v apartánoch Boris Despot/manželka

apartman
avatar Re: zaostrog
18. 11. 2013 17:53
Jeste jeden odkaz, kde je uvedeno, ze "pets" nejsou dovoleni

apartman Boris
Re: zaostrog
18. 11. 2013 18:07
Dada, zkus apartmány Jardin. Jsou hned u pláže a byli jsme tam s pejskem.
avatar Re: zaostrog
18. 11. 2013 19:14
to Beran
ďakujem,tie stránky poznám-myslela som skôr ,či nemá niekto osobnú skúsenosť s ubytovaním...
to Verča
už som komunikovala s p.Krešič-aprtmány sú pekné,ale cena je dosť vysoká-nie všetkým vyhovuje...eye rolling smiley
Re: zaostrog
09. 01. 2014 09:19
Zdravím, chtěl bych se zeptat příznivců Zaostrogu, jaké jsou pláže na severním konci obce směrem na Drvenik. A jestli jsou v sezóně přeplněné. Díky
Re: zaostrog
28. 01. 2014 11:45
říká vám někomu,co jste byl v Zaostrogu ulice Put fontane?nikde v mapě to nemůžu najít...dík
Re: zaostrog
28. 01. 2014 13:11
V Zaostrogu jsem zatím nebyl, ale našel jsem toto.
[here.com]
Re: zaostrog
28. 01. 2014 16:24
Díky,ale tuhle mapku už jsem taky našla.
Re: zaostrog
07. 08. 2016 11:03
ahoj, chtěla bych se informovat na Zaostrog z poslední doby... jaké tam jsou restaurace, je jich víc? Najíme se dobře? Krám, stánek s ovocem, zeleninou - najdeme? A chci se zeptat na pláže - jsou vhodné pro děti, mírné, sestupné? Na jedněch českých stránkách jsem našla informaci, že by tam snad měly být písčito-oblázkové kusy a snad i nějaký úsek úplně písčitý? Také jsem četla v nějaké diskuzi tady, že tam bývá hodně bezohledných turistů z Bosny, ale nad tím asi už mávnu rukou :-)

Moc díky za všechny informace.
avatar Re: zaostrog
10. 08. 2016 15:41
Ahoj, jsou tam dva markety, tuším že tři nebo čtyři pekárny. Dvě místa kde se prodává zelenina, vše je tam kousek :-). Poblíž mola jsou pláže vhodný pro rodiny, skus si najít fotky. Směrem k Drveníku jsou pláže divočejší. Jo a Bosňáci přijíždí hlavně o víkendu, ale bývalo to horší. A letos taky bylo málo čechů podle mě ;-)

_____________________
6x Zaostrog, 1x Sumartin(Brač), 1x Krk, 1x Mali Lošinj
Re: zaostrog
12. 08. 2016 08:25
Můžu se ještě zeptat, jestli jsou lepší ty pláže jakoby směrem na sever nebo směrem na jih? Neboli dle světových stran severně od toho velkého kostela nebo jižně od toho velkého kostela?
Našla jsem si ubytování spíš na té severnější straně (ale ke kostelu kousek) a zajímalo by mě, jestli je s dětmi lepší to jen seběhnout přímo k moři anebo jít právě kousek na ten jih.

A restaurace, v pohodě? :-)
avatar Re: zaostrog
13. 08. 2016 07:15
Nám se nejvíc líbilo jít co nejdále napravo od kostela (na sever). Je tam hezké koupání mezi skály. Za těch pár kroků navíc to stojí. Letos jsme v restauraci byli jen v té velké u kostela na Pljeskavici (super). Vloni jsme byli v restauraci Adriatik - předposlední směrem na sever na mješnu mesu za dve osobe a rovněž super. Jinak výlet jsme si udělali letos pěšky (dá se i autem) do Drveniku a odtamtud trajektem naproti na Hvar do Sućuraje (1 člověk cca 16 kn jedna cesta). Trajekti jezdí snad každých 45 minut. Je to hezké zpestření pobytu a člověk nenechá celou výplatu. A taky výlet autem do Makarské a Omiše - obojí má něco do sebe, ale víc se mi líbí Makarská.

_____________________
6x Zaostrog, 1x Sumartin(Brač), 1x Krk, 1x Mali Lošinj



Upraveno 2krát. Naposledy upravil lamax (13. 08. 2016 07:18).
avatar Re: zaostrog
13. 08. 2016 08:31
...Adult ... v červnu 2006 bylo pár dnů chladno, tak jsme se jeli podívat z Bašky Vody do Zaostrogu ... vybrat apatmán na příští sezonu ... jak vidno, ten den bylo počasí nevlídné, ale dlouhé pláže jsou excelentní ... [www.rajce.net]
... škoda, že tehdy nesvítilo slunce smiling smiley
smileys with beer
Zaostrog v září
24. 08. 2016 22:12
Chystáte se někdo do Zaostrogu v září. My tam jedeme 30.8 a zůstáváme 14 dnů. Už několik roků pěkné počasí a teplé moře, lidí minimum.
Re: zaostrog
05. 02. 2017 15:44
Nebyl jste někdo v Zaostrogu v některém z kempů? Nejezdí tam náhodou některá cestovka se zařízenými stany?
avatar Re: zaostrog
05. 02. 2017 16:21
Přesně nemohu odpovědět,jsou tam dva kempy,Viter a Dalmacija.Oba jsou nebo při naší návštěvě byly skoro plné našich cestovek:časy se ale mění rok co rok.Vím,že ta jedna co byla v kempu Viter již neexistuje,ale měli tam chatky.Stany jsem neviděl?? Jinak v kempu Dalmacija byla možnost se ubytovat-pronájem přívěsů,stanů,bungalovů a apartmánu.

MirekŠi
avatar Re: zaostrog
06. 02. 2017 05:56
Je tam ještě Uvala Borova a jak píše tvsat o Viteru, tak zmíněná CK Dante tam už před 2 léty skončila. AC Dalmacia je zmodernizovaná a vládne tam E.Vuinac..pokud by byl zájem o.něco levného poblíže jen o kousek dál, dej vědět, vím o karavanech hned u moře - ještě pár termínů volných smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 122
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.