Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo se chystá na Brač?

Autor Marci 38 
Re: Kdo se chystá na Brač?
07. 01. 2018 19:30
Bydlel někdo ve vesničce Splitská? Jaké jsou tam pláže? Je tam obchod nebo restaurace?
avatar Re: Kdo se chystá na Brač?
08. 01. 2018 15:56
Ahoj Khanko. My jsme byli v roce 2014 ve vesničce Splitska více jak týden.[marinas.com] Dávala jsem tu i fota - ale po té "havárii" - zmizely. Konkrétně ve Splitske žádné klasické pláže nejsou. Jen molo a pak se chodí do moře z takových placatých skal. Není to tudíž vůbec pro ty rekreanty, co si chtějí užívat hlavně na pláži. Splitska je velmi malebná vesnička - připlouvají tam plachetnice, v několika restauracích se sedí pod palmami/nádhera/ na nábřeží - a člověk si užívá klídek a pohodu - jaká široko daleko není. My jsme každý druhý den cestovali po celém Brači. Je tam obchod u nábřeží - celkem dobře zásobený. Není - nebo alespoň nebyla tam - pekárna. Jezdí tam hodně Švédové a Angličané. Atmosféra je tam úžasná - a velmi se mi tam líbilo - ale fakt záleží na tom - co kdo očekává od dovči - a v jakém rodinném složení tam jede. smiling smileyR.
08. 01. 2018 17:56
Ahoj Rero, po dlouhé době jsem se na fórum vrátila. Moc děkuji za informaci, myslím,že to letos zkusíme. Na fotkách se nám líbí. Loni jsme na Brači byli a moc se nám tam líbilo. Máme sice děti,ale už nejsou malé, tak snad skálu přežijí. Koukala jsem,že i jedna pláž je kousek za vesnicí. Ptala jsem se tu i na zkušenosti s cestovkou,ale to už se tu bohužel nesmí, tak se nic nedovím. :-( Jak se zeptat bez názvu cestovky, fakt nevím jak. Ještě mám dotaz: Co zmrzlina? Dá se koupit kopečková?

Upraveno 2krát. Naposledy upravil khanka (08. 01. 2018 18:28).
26. 01. 2018 07:27
idete autom alebo autobusom, vedel by som vám poradiť krásne pláže vhodné pre deti ale sú vzdialené cca 15-20km od splitskej....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 95
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.