Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

SELINE (Starigrad Paklenica)

Autor Mia 
Mia
SELINE (Starigrad Paklenica)
12. 03. 2010 12:14
Dobrý deň, tento rok by sme chceli dovolenkovať v Seline pri Starigrad-Paklenici. Bol tu niekto? Ako sa vám páčilo (pláže, ubytovanie, more...)

Hľadáme predovšetkým kľud, peknú prírodu a pláže, kde môže aj pes a kde môžeme byť sami.

Ďakujem.
avatar Re: SELINE (Starigrad Paklenica)
12. 03. 2010 15:31
V Seline jsme byli.Celé pobřeží je pokryto drobnýma obláskama a do moře to jde docela pozvolně.Jinak pláže nic moc.Je to hned u cesty.Ne tedy u hlavní.Musí se jít dál směrem k majáku.Tam jsou kempy a je tam dost lidí.My jezdíme o kousek dál do Starigrad-Paklenica a tam nám to vyhovuje.Je tam vše co člověk potřebuje.
Mia
Re: SELINE (Starigrad Paklenica)
13. 03. 2010 11:07
Ďakujem. Rozmýšľali sme aj nad Starigradom, ale práve viacerí nám povedali, že kúpať sa chodia do Seline, hoci bývajú v Starigrade, lebo v St. je dosť ľudí a v Seline je kľud. A práve ten my hľadáme.
Neviem hlavne, ako by to bolo na pláži so psom v Starigrade, či tam môže, či by sme tam mali súkromie...

Podľa týchto fotiek je práve v Seline dosť miest, kde môže byť človek na pláži takmer sám.

[milos-knorchybny-odkaz-rajceChorvatsko_Seline,_Mala_Paklenica,_Zadar_Milos_Knor_ICQ_66170869]
avatar Re: SELINE (Starigrad Paklenica)
13. 03. 2010 12:55
Mia napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ďakujem. Rozmýšľali sme aj nad Starigradom, ale
> práve viacerí nám povedali, že kúpať sa chodia do
> Seline, hoci bývajú v Starigrade, lebo v St. je
> dosť ľudí a v Seline je kľud. A práve ten my
> hľadáme.
> Neviem hlavne, ako by to bolo na pláži so psom v
> Starigrade, či tam môže, či by sme tam mali
> súkromie...
>
> Podľa týchto fotiek je práve v Seline dosť miest,
> kde môže byť človek na pláži takmer sám.
>
> [milos-knorchybny-odkaz-rajceChorvatsko_Seline]
> ,_Mala_Paklenica,_Zadar_Milos_Knor_ICQ_66170869/

Většina fotek ale není ze Seline.Zašlu soukromou sp.
avatar Re: SELINE (Starigrad Paklenica)
25. 04. 2010 09:56
Ahoj,nechci otravovat:-),nemáte někdo nějaký kontakt na apartmány ve Starigrad-Paklenica a fota,termín cca 19.7. na 14 dní.Díky Jirka

jirkatoledo@seznam.cz
Re: SELINE (Starigrad Paklenica)
26. 04. 2010 12:06
Do Seline jedeme letos už po třetí. To místo nás velmi oslovilo ať už kvůli vynikající paní domácí nebo kvůli okolní přírodě, plážím, moři atd. Je to místo kde je opravdu klid a soukromí, moře čisté, drobné oblázky. Můžu jen doporučit.
Re: SELINE (Starigrad Paklenica)
15. 05. 2010 22:32
V Seline jsme se stavěli před 2 lety na 3 dny. Bydleli jsme v ap. (mimochodem velice pěkné, čisté, u starší paní, možná někde dohledám kontakt, dávala nám letáček; byla vedra a v ap. bylo příjemně chladivo i bez klima) kousek od majáku - byl tam kemp a ještě pár domů. Bylo to na začátku září. Byla jsem v šoku, protože jsme na pláži byli první den absolutně sami, druhý den nás tam bylo asi 5, třetí den opět sami, ve městě málo lidí :-) tohle jsem zažila v HR poprvé :-) takže opravdu klid ... Seline jako takové na mě působilo jako mini městečko, pár hospůdek, obchod - ale moc jsme ho neprocházeli, spíše jsme to brali jako místo pouze na ubytování. Moře taky klidné, trochu jsem si připadala jako když jsem na dovolené na Lipně :-)) Ale čisté, na pláži malé oblázky - jak píše cimrosmar .. Byli jsme v NP Paklenica, chtěli jsme bydlet co nejblíže. Výhled z ap. a od moře na NP byl nádherný ..
vložila bych fota, ale bohužel nevím jak ? zkusím to prozkoumat ..
Re: SELINE (Starigrad Paklenica)
18. 07. 2010 11:57
Ze Seline si vždy vzpomenu na úžasnou pláž , kde bylo asi sedum dovolenkových rodin ( celých 14 dní , a všechny si udržovaly celou tu dobu "své " místo pro deku a deštníky smiling smiley) , bylo to opačným směrem od Seline ne ke Starigradu, teď nevím to další místo.....
asi tak 1 km za vesnicí byla pravo polní cesta, která sloužila jako sběr odpadu a dále vedal k pobřeží, parkování pod olivovníky ve stínu, kamínková mělká pláže , která asi po kilometru vedla k majáku, a dále se napojovala na už zmíněný cíp pláží ve vesnici a při kempech. Takže když jsem se chtěli projít, zabralo to hodinku na pivko a zmrzku, pohoda a klídek.
Pláž u hotelu v Seline jsem také zkusila. Tam jsem byli jen jednou , když jsem měli pocit že ta samota už je nuda, asi dvě hodiny, než jsme vyhrabali 30 vajgů a 2 rozbité lahve od piva. Od té doby jen a pouze vlevo od majáku a až na konci tohoto zálivu. Krásná voda, málo lidí, vhodné pro děti a dětské šnorchlování.
Re: SELINE (Starigrad Paklenica)
02. 07. 2017 00:02
nějaké novější zvěsti o Seline / Stari grad Paklenica v září?
Jak tam "po sezóně" fungují služby (hospody, půjčovna kol apod.)?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.