Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

MLJET

Autor Stenly-KE 
Re: MLJET
29. 06. 2017 11:52
A jeste bych dodal, ze pokud mam predstavu, ze me ma byt naservirovano vse na zlatem podnose... Tak v tu chvili doporucuji zakoupit si dovolenou v cestovce a nechat se opecovavat... Právě proto abych si na dovolene nepripadl jako ovce a mel vse ve svych rukach, jezdim autem a na mista ktera si sam
vyberu po predchozim studiu map, pruvodcu a dalsich zdroju... A ze jich je malo? Super, dalsi duvod proc tam jet...

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Martin_77 (29. 06. 2017 11:54).
29. 06. 2017 11:56
Právě proto, že je překrásný tam chci, o tom žádná, ale nejvíce info jsem získal zde na foru, jinak nic moc. Přes Sorbu jsem jet nechtěl, pro případ, že by byl problém s dopravou, pokud bych nechal auto na pevnině. Je však jedna věc, pokud tam jedu se ubytovat a jiná když plánuji pouze výlet, kde je vstup do parku také časově omezen. Jsem přesvědčen, že kdybych se dostal z Trsteniku do Polače, vše by vyšlo. Tím dávám pouze na jevo, že i když se většině podařilo toto uskutečnit, může se stát, že naplánovaný výlet začne mít problémy právě kvůli tomu, že i když "brod plovi na otok svaki dan" nemusí to být 100% pravda. Možná jsem i nevyužil všechny možnosti internetu, jsem PC analfabet, i to je možné, přesto abych ukojil svoji pýchu že do HR už jezdím 18 let, svatosvatě prohlašuji, že jsem se dostal vždy všude kam jsem chtěl, včetně Bosny a Montenegra, ale co se týče infa o Mljetu, jsou tady chorvati hodně pozadu. Sami to dokonce přiznali na několika turistyckých informacích a stěžovali si, že NP si tady hraje na svém písečku.
29. 06. 2017 12:17
Jesteze to je tak jak pises. Asi diky tomu, ze na nej neni tolik info, tak je diky tomu malo navstevovany... Coz me 100% vyhovuje. Preplnenou Makarskou vubec nemusim...
29. 06. 2017 12:23
a taky dodám (vidím že píšeme ve stejnou chvíligrinning smiley)
Jsou lidé, kteří vše co se nepovede kritizují - myslím že toto není můj případ. Na ten Mljet se stejně dostanu, protože tam chci.thumbs up Prostě byla to jen shoda okolností a možná právě proto, že o ostrově nejsou takové informace, je jakýsi nedotčený. Nepatřím mezi ty, co musí mýt vše na podnosu pod čumákem. Jen jsem se držel tohoto fora, že pokud chci poznat krásy Mljetu, 6 hodin mě na to nestačí. Když jsem byl odkázán na trajekt z Praplátna v 10:15, zdálo se mi to málo času, přičtu-li k tomu nejistou dobu k zajištění pohybu po ostrově. Kdyby tady nebylo doporučení byl bych tam v 11h, čert ví kdy v NP a kdy by byl čas na jeskyně a jezera? Takže .................. vzhůru ke zdolání další překážky s názvem Mljetthumbs up smiley
29. 06. 2017 12:36
Jestli chceš pošlu ti info na ubytko a nemusis se stresovat s jednou navstevou...
29. 06. 2017 12:44
Diky tomuto foru je Hvar prip. Ivan Dolac totalne proflaknuta destinace. Neni to tam vubec spatne, naopak... Ovsem v sezone je to masakr. Mljet je proti tomu mlzny opar ;-).
29. 06. 2017 12:48
Z Podgory jsem utekl kvůli kvantu lidí před 14 lety. Tady v Gradacu jsem našel přátele a i když už je to zde jako v Podgoře, stále se sem vracíme a během roku stále přes FCB komunikujeme. Ale člověk nikdy neví a za dva roky může být vše jinak. Díky za nabídku, ale asi bych jí v nejbližší době nevyužil. Zadní vrátka však nechávám otevřená. thumbs up smiley
mdr
29. 06. 2017 14:04
Já kdybych plánoval cestu na Mljet bez auta, tak bych uvažoval pro pohyb po ostrově nad něčím takovým:
[www.rent-a-car-scooter-mljet.hr]
Když jsme byli před 6 lety na Mljetu, byli jsme tam i s autem, takže jsme to nevyužili. Ale kdybych chtěl navštívit nějaké zapadlé pláže, kde se jede po kamenité polňačce, tak třeba ta Vitara nebo nějaká bugyna by asi byla dobrá volba.
28. 07. 2017 15:44
Pujcit dneska auto v pujcovne, to abych byl pomalu pravnikem znalym prava v dane zemi...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 19
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.