Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

MLJET

Autor Stenly-KE 
MLJET
14. 02. 2010 14:49
Zdravim všetkych dovolenku-chtivych a hlavne nedočkavych.Osobne patrim k tym poslednym,tohto roku ideme s celou rodinou na Mljet.Preto touto formou by som chcel poprosit všetkych kto by bol ochotny sa podelit o informacie o ostrove.Mam v programe NP,jazera,jaskyne,no hladam aj nieco pre deti-trampoliny, smykalky -a ine.....My ideme do Saplunara apartman Posta takze tiez by ma zaujimalo ci ma niekto nejake info o tom apartmane. Vopred vsetkym dddaaakkkuuujjjeeemmm.
avatar Re: MLJET
14. 02. 2010 22:52
Stenly, máš proštudované toto?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: MLJET
15. 02. 2010 11:05
ahoj
prestudovane to mam no chybaju mi tam odpovede na tie moje otazky ci tam je nieco pre deti a kde a ci uz niekto bol v saplunare apartman POSTA.Net som preserfoval myslim dost ale osobne skusenosti su osobne a tie by ma aj najviac zaujimali.No aj tak ti dakujem za ochotu.
avatar Re: MLJET
15. 02. 2010 20:11
Bomiňo měl zřejmě na mysli , že si ten dotaz mohl dát tam, když jsi to študoval a ne zakládat nové vlákno yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: MLJET
15. 02. 2010 23:12
Dik , ked je to tak ,potom sa ospravedlnujemconfused smiley skusal som to uz aj na inych vlaknach no nepochodil som, dufal som ze v tomto vlakne sa dozviem viac.

Krk,Njivice,Lopar 4x,Metajna,Pag,Dramal,Rab,Mali Losinj,Omiš,Crkvenicasmileys with beer
Re: MLJET
19. 02. 2010 22:03
Stenly, nechci se Tě dotknout, ale z netu se určitě nechá i nastudovat, že Mljet není vhodným cílem pro hledače trampolín, skluzavek a jiných kratochvílí spojených díky medialní a marketingové masáži CK s prožitím přímořské dovolené. Já byl v Saplunaře naopak kvůli tomu, abych od výšeuvedeného utekl, podařilo se na 101%, krásné moře, klídek a pohoda jsou nezapomenutelné, Tobě i s rodinou přeji, aby se Vám, i když to tuším pro Vás bude změna, dovolená povedla co nejvíce.
Re: MLJET
20. 02. 2010 09:47
Ano,je to tak,Mljet spíše k odpočinku v přírodě,ale pro děti asi nic moc spinning smiley sticking its tongue out Mljet



Upraveno 1krát. Naposledy upravil M.K. (20. 02. 2010 09:49).
avatar Re: MLJET
20. 02. 2010 19:42
M.K. ...nádhera... smiling smiley
Re: MLJET
21. 02. 2010 17:24
Dotknut si sa ma nedotkol skor by som sa mal ospravedlnit ze som to zle podalgrinning smiley net som asi uz dost prebrusil a tiez som zistil ze na Mljet-e ta hotelova komercia nie-je vsak aj preto som si ho aj vybral -pre ten klud-no mal som skor na mysli ze,kym ja vecer budem relaxovat s karlovackom tak dcera by sa zatial mohla vysantit na nejakom detsko ihrisku kde su aj nejake tie ,,skluzavki alebo male trampoliny a pod.,, nakolko ma len 9 rokov.Takze chlapi este raz pardon a sypu popel na hlavueye rolling smiley
Re: MLJET
21. 02. 2010 18:48
Stenly-KE přeci rádi poradíme,od toho tady dotazy jsou yawning smiley
Re: MLJET
11. 04. 2010 08:12
Hned na zaciatku sa ospravedlnujem,vem ze tato otazka by patrila asi do sekcie DOPRAVA no je tu toto vlakno o ostrove Mljet tak to skusim.
Vedel by my prosim niekto prezradit ci na ostrove Mljet je nejaka benzinka a ked ano kde a ci tam maju aj benzin aj naftu?
dakujem
Re: MLJET
11. 04. 2010 10:42
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil housle (30. 01. 2011 19:07).
Re: MLJET
11. 04. 2010 10:49
Jojo, u toho přístaviště v Sobře mají benzínku, prodávají jak benzín, tak naftu, je tam bankomat a dá se platit kartou. Je tam taky možný koupit věci pro rybaření.
Cloudy
Re: MLJET
11. 04. 2010 19:15
Chlapi dakujem vam ,aj som planoval tankovat pred odbočkou na Plješac ale mal mal som trošku obavy či mi to vydrži kedže suzuki ignis nema bohvie aku velku nadrž len 40 l a na ostrove je co pozerat.Takže ešte raz diki
avatar Re: MLJET
14. 04. 2010 00:24
Je tady na foru prosím někdo, kdo zná konec ostrova od Saplunary k Blace? Zajímá mne cesta podél pobřeží od konce pláže v Saplunaře asi 1km na jih, jestli je sjízdná pro normální osobní auta (ne terenní). Zná to tam někdo?
Diky za informace.
Re: MLJET
14. 04. 2010 15:59
Jo sjízdná je, ale s velkou opatrností, je to vlastne buldozerem udělaná terasa. Přímo k Blace se však nedostaneš, protože je tam sráz s lesíkem. Jinak nevím, jak to je se sjízdností když naprší, když jsme tam byli my, tak ani nekáplo.

Cloudy
Re: MLJET
14. 04. 2010 18:39
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil housle (30. 01. 2011 19:06).
Re: MLJET
15. 04. 2010 10:57
CHlapi vedeli by ste prezradit ako je to tam s vodou ( sladkou ) vsade na nete je ze s vodou je treba setrit , nikdy som s nou neplytval ale zase je potrebna.Takze ako?
dik
Re: MLJET
15. 04. 2010 21:03
To Stenly-KE :
my jsme bydleli před 3 roky v apartmaech Posta a problém s vodou jsme nezaznamenali.
Cloudy
avatar Re: MLJET
15. 04. 2010 21:27
Díky za fotku. Přesně něco takového jsem marně hledal na internetu. Jestli je celá cesta taková, jako ten úsek na fotografii, tak je to běžný standard na Jadranu. Na Čiovu ze Slatine k lomu jsem zažil podobnou cestu ale s vymletými dírami, že lítaly jiskry od podvozku i od vany!
Re: MLJET
16. 04. 2010 20:37
cloudyman dakujem za info
Re: MLJET
12. 05. 2010 22:37
Zdravím,kvůli tomuhle tématu jsem se zaregistrovala.smiling smiley Letos se taky chystáme na Mljet a uvítala bych jakoukoliv zkušenost spojenou s tímto ostrovem. Zajímalo by mně,co se oplatí vidět (kromě všude doporučovaného národ. parku). Dále jsem se někde dočetla,že je zde málo obchodov,takže je obtížné si nakoupit běžné potraviny a taky ,že je zde velice draho. Tak bych chtěla vědet,zda je to pravda.A uvítala bych nějaké tipy na hezké pláže a dobré restaurace. (budeme bydlet Saplunarii,ale budeme vyjíždět na výlety). Děkuji
Re: MLJET
13. 05. 2010 18:18
To Áňa:
Doporučuji nakupovat v marketu za Sobrou, je tam asi nejlevněji a dá se platit kartou, aspoň před 3 roky to šlo. Jinak ceny tam jsou srovnatelný s ostatními ostrovy.
Re: MLJET
13. 05. 2010 23:10
to cloudyman
nevíš prosím tě,jak je to se šnorchlováním? Je tam něco k vidění?
Re: MLJET
14. 05. 2010 16:49
To Áňa :
šnorchlovat se samozřejmě dá, ale v zátoce v Saplunaře jsem viděl na dně jen starý igelity, rozbitý přepravky, cihly a pneumatiky. Samozřejmě, že tam jsou i rybky. Z těch jsem tam viděl malé platýzy a jednou jsem chytil malou olyheň
Re: MLJET
16. 05. 2010 16:59
Díkes. Hmmm... no,ty cihli a pneumatiky jsou všude. Je ještě něco,co by nás tam mohlo překvapit? Do Chorvátska jezdíme každoročně,ale obvykle na Hvar.
zdc
Re: MLJET
16. 05. 2010 21:51
V Saplunaře je to s nákupy opravdu poslabší, jak také píše cloudyman, se kterým jsme zde byli a kterého zdravím. Nicméně každé ráno po půl sedmé zajíždí do Saplunary pekař a dováží jakékoliv pečivo. A ceny jsou přitom obdobné jako jinde. Restaurace je i na severní straně ostrova, cca 10 minut pěšky, ovšem ceny nejsou moc příjemné.
Re: MLJET
17. 05. 2010 19:14
Čau zdc,
taky tě zdravím :-))
zapomněl jsi na tu restauraci nad pláží Velká Saplunary, taky se dá něco koupit v krámku u cesty, kde mají internet point. Jinak letos vyrážíme na Hvar, do ID.
zdc
Re: MLJET
23. 05. 2010 20:18
To cloudyman
Ahoj.
Ne, nezapomněl jsem. Jen jsem chtěl Áňu upozornit na to, že i v nejbližším okolí je možné něco navštívit a jde tam dojít pěšky.
Dle kalendáře je vidět, že vyrážíme ve stejném termínu, ale na Hvaru se asi budeme míjet... Snad nám tu vodu ještě trochu ohřejí. Moc času ale už nemají...
Re: MLJET
23. 05. 2010 20:28
to zdc- a co konkrétně? Plánujeme Národní Park ,pak Odyseovu jeskyni. A dál už nevím....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 111
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.