Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
21. 09. 2011 18:50
Nebyl jste někdo na Gradači ve vile Damir, Josko nebo Teo? A myslíte, že příští týden je šance ještě na nějaké dobré počasí? Díky!
avatar Re: Gradac
22. 09. 2011 14:34
Není už šance na dobré počasí........ za chvíli jsou vánoce
Re: Gradac
23. 09. 2011 09:43
Toto ve stínu nestačí ? Jelikož jsme se letos k moři nedostali, jel bych i kdyby bylo o 5°C méně.

[www.wetter.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (23. 09. 2011 09:45).
avatar Re: Gradac
26. 09. 2011 14:18
Nebyl jste někdo na Gradači ve vile Damir, Josko nebo Teo? A myslíte, že příští týden je šance ještě na nějaké dobré počasí? Díky!

JK ... já byl myslím v Josko , pokud jedete ve 2 , tak možná , jinak děs a hrůza . Bez kuchyně (v jedné vile je společná, ale už nevím v které) . Přes Bonton nebrat .

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
27. 09. 2011 13:34
Nazdar trevlboj, už si si splnil tento rok sen, na novom auťáku do Gradacu?
avatar Re: Gradac
08. 10. 2011 22:27
Ahoj, bohužel nesplnil, člověk míní, život mění. Změna zaměstnání atd. Ale snu se nevzdávám a Kia Sportage bude jednou má!
Re: Gradac
21. 10. 2011 07:22
Ahoj všem,v červenci chceme jet do hotelu Labineca.Četla jsem tady,že je tam hodně schodů a že někde to měl na pláž sedm pater.
V hotelu není výtah???A ještě se chci zeptat,jaké tam jsou pláže?Letos jsme byli v Podgoře,bylo tam krásně,jen pláž moc úzká a
tím pádem hlava na hlavě a dokonce byl i někdy problém najít místo,když se nepřišlo "včas".V sezóně je asi všude plno lidí,ale
když je ta pláž širší,tak se tam lidi nemusí tolik "mačkat".Tak tedy,jak je to s těma plážema?A budu ráda i za postřehy o hotelu.
Děkuji předem!D.
avatar Re: Gradac
22. 10. 2011 12:14
V sezoně je na plážích mraky lidí, na fotce jsou ještě volná místa, kam se vejde ještě dost rekreantů. A tak je to po všech plážích v Gradacu(bylo v roce 2008 - a teď to musí být ještě horší). Do Gradacu jedině mimo sezonu.....
Re: Gradac
24. 10. 2011 17:00
Ahojky,tak jedeme do Gradacu do Depandancí Labineca 16.6..To tam snad ještě moc lidí nebude.
Re: Gradac
25. 10. 2011 06:57
[img2chybny-odkaz-rajced0203] Mimo sezonu to vypadá asi takto. Na Labinece jsem byl taky a byl jsem spokojen.
Re: Gradac
25. 10. 2011 07:55
To ajax: Tak to nám bude vyhovovat.:-)
Re: Gradac
26. 10. 2011 10:10
Ahoj,chci se prosím zeptat,jestli jste někdo bydlel v depandancích Labineca,jak daleko jsou od hotelu a od moře a jaký je výhled na
moře a taky jestli je součástí vybavení lednička?Děkuji.
Re: Gradac
26. 10. 2011 16:33
Ahoj.My jsme bydleli přímo v hotelu Labineca,ale ty depadence jsou od hotelu asi 100 metrů a hotel je přímo u moře.Výhled z depadencí na moře není žádný.Lednička v depadencích je k dispozici.Depadence jsou přes cestu a pak se dostanete k hotelu. Labineca.

Amin26
Re: Gradac
26. 10. 2011 16:47
Dobrý den,pane Jirko,
to jste mě teda docela dostal tím,že výhled na moře není...:-((((( Dívali jsme se s manželem na fotky a vypadalo to,že část
těch depandancí je za hotelem,takže vidět nejde,ale z těch,co jsou jakoby vedle (ale za hotelem) by mělo být vidět.
Jsme už teď natěšení,jak budeme večer sedávat na terase a kochat se mořem....:-)
avatar Re: Gradac
26. 10. 2011 18:12
Ahojte. Nebyla jsem přímo v Labineca, ale hned vedle......Musíte chtít depadence vlevo při pohledu na hotel od moře - ty jsou i nejblíže moře - směrem k Bristu....ono je to tak trochu vidět ke konci toho druhého videa. Je ještě hodně času do sezóny 2012, tak bych asi chtěla, aby mi to dali do smlouvy - ten výhled...ale pozor - je rozdíl balkón směrem moře a balkón s výhledem na moře. Ono zase, když je moc vedro, je někdy lepší i stíněný balkón třeba stromy, dá se tam pak více přebývat...ale copak člověk ví, jak bude 2012? V každém případě bude v Gradaci fajn, a ještě nebude přeplněno....Zdraví R.







Tady jsou 360 pohledy v hotelu Labineca a typy pokoje....depadence je asi ten poslední na roletce....
[www.hotellabineca-adriatiq.com]
avatar Re: Gradac
03. 11. 2011 19:27
My jsme v depandanci ledničku neměli. Bydleli jsme v bloku J (jsou řazeny A, B, C...) a výhled na moře částečně byl.

Jinak hotel je vystavěn ve svahu, depandance jsou až nahoře, takže k moři je to docela dost schodů (no hlavně od moře :-) ) Ale dá se to zvládnout :-)



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Dnova (03. 11. 2011 19:37).
avatar Re: Gradac
03. 11. 2011 19:57
[img11chybny-odkaz-rajced1103]

Omlouvám se, nějak se mi nedařilo vložit obrázek. Tak to je ten výhled z depandance.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dnova (03. 11. 2011 19:58).
Re: Gradac
10. 11. 2011 14:39
Zdravím, nemá někdo prosím zkušenosti s penzionem Neptun - Allinclusive?
Děkuji.
Re: Gradac
12. 01. 2012 15:30
Zdravím všechny,tak co chystá se letos někdo do Gradace?Dlouho se o Gradaci nepsalo,tak ať se na něj nezapomene!!!yawning smiley
Re: Gradac
23. 01. 2012 15:58
Na Gradac mám velmi pěkné vzpomínky. Byli jsme tam před dvěmi lety. Máme rádi jistotu, tak jezdíme přes cestovku (CK Novalja) - zatím jsme byli vždy spokojeni. Ubytovaní jsme byli v hotelu Laguna, cca 20 metrů od moře - od krásné oblázkové pláže. Okolo ní rostly borovice, tak se přes den bylo kam schovat i do stínu. Jídlo v restauraci hotelu bylo super, rozhodně na nás nešetřili. Z Gradacu jsme podnikli taky pár výletů - k Bačinským jezerům a lodí do města Korčula. Teď jezdíme na ostrov Pag, přece jen je blíž a líbí se nám tam.
...tak odkaz na fotky tu bohužel nefunguje.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil monca0209 (23. 01. 2012 15:59).
Re: Gradac
08. 02. 2012 14:24
Dobrý den.Já a manželka jsme byli v Gradacu v hotelu Labineca vloni v září.Co se týče úschovy zavazadel v den odjezdu,tak jsme je měli ve společenské místnosti naproti recepce.Letos jedeme do hotelu Labineca znovu.Moc se nám tam líbilo,tak si tu dovolenou zopakujeme zase v Labinece.Doufám,že vám ta informace stačila.Mějte se hezky.

Amin26



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiří Pečénka (08. 02. 2012 14:26).
Re: Gradac
12. 02. 2012 18:26
Zdravím všechny,

máte prosím někdo zkušenosti s ubytováním ve Ville Dzudza v Podace?? Popř. je tam nějaká pláž poblíž? Dle fotek to moc nevypadá... Díky moc
Re: Gradac
16. 04. 2012 10:25
Ahoj všem.Dotaz. Na kolik vyjde cesta autem se všemi poplatky dálnice, tunely, nafta.Mám nafťák citroen C8 2,0 Praha-Gradac přez Rakousko-Slovinsko.Díky
Re: Gradac
16. 04. 2012 12:17
Dálniční známka Rakousko: desetidenní 7,90 EUR 220,- jeden směr
7,90 EUR 220,- zpět
Dálniční známka Slovinsko: měsíční 30,- EUR 880,- oba směry
Popl. Chorvatsko: Macelj - Zagreb 42,- Kn cca 152,- platba kartou Kč
Zagreb – Šestanovac 171,- Kn cca 616,- platba kartou Kč
Šestanovac - Zagreb 171,- Kn cca 616,- platba kartou Kč
Zagreb - Macelj 42,- Kn cca 152,- platba kartou Kč
PHM-2.000 km (6,5 l/100km) – 36,- Kč/l cca 4.680,- cca 130 l nafty
PHM + poplatky celkem 7.536,- Kč

To ragor - Snad to bude pro orientaci stačit. Je to rozpis ze Znojma, takže je třeba připočítat náklady na dopravu Praha - Znojmo a zpět. Ceny jsou brány orientačně, do odjezdu na dovolenou to může být vše jinak. Zdraví Jaroslav.
Re: Gradac
16. 04. 2012 13:48
Moc díky mě to vychází když k tomu přidám naší známku a vypočetl jsem kilometry směr Praha Hatě Wien Zageb Gradac 1180 km x 2 + něco tam = cca 2600km tak toto mi vyjde na 8200kč.No ujde to.Já právě porovnávám zda se vyplatí nebo ne jet od cestovky za tu cestu zaplatím pro 4 lidi od nich 9560.- tj o ´´ jen o 1300.- více než autem".Sice jsem odkázán na jejich dopravu místní na výlety ale zas při uvážení když náááhodou něco klekne na autě tak to se raději nechám odvést.Ale jinak moc díky za info



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ragor (16. 04. 2012 14:11).
avatar Re: Gradac
16. 04. 2012 16:27
jfk.j
Pokud tam nebude víc než 10 dní, stačí jedna rakouská známka, ta platí na oba směry.

ragor
Pokud těch 1200 km zvládneš fyzicky a pokud myslíš že tě auto doveze, jeď autem.
Btw. kdy jedeš?
Re: Gradac
16. 04. 2012 17:06
Tak to teprve vyzkouším zda to fyzicky zvládnu.Auto je perfek to vydrží ale stát se může vše.jedeme 15.6.4evrnu dávám přednost před zářím mám raději delší den i když moře není tak teplé jako v září ale zas si člověk déle tu dovču užije
Re: Gradac
16. 04. 2012 18:09
to valeri - máš pravdu, jestli jede na kratší dobu, tak některé dálniční známky nebudou potřeba dvakrát. Jen pro upřesnění - výpočet jsem dělal v lednu, nyní už je cena nafty jinde a do léta ještě stoupne - takže to bude, možná, o něco dražší. Přepočet udělám tak týden před odjezdem (01/09/2012)

to ragor - jestli se rozhoduješ mezi autem nebo využitím jiné dopravy, tak ty necelé dva tisíce Ti nenahradí možnost cestovat za krásami Chorvatska. Jenom příkladem Dubrovník, Mostar, Sarajevo atd. Rozhodnutí je však na Tobě. Cesty autem bych se nebál. Vždy jedu jako jediný řidič a bez problémů (zatím). Příjemnou cestu a pobyt, ať už jedeš jakýmkoliv způsobem dopravy. Jaroslav
Re: Gradac
16. 04. 2012 22:17
ragor.
s tím delším dnem je to svatá pravda. ve 21.30 krásně světlo. To v září v 19.oo tma. Jezdím do Gradacu stále a stále jsem spokojen. Slovinské dálnici se vyhýbám a mám klid. Citroenů jsem měl moc. Nejlepší byl CX a ještě dříve DS. Jsi jak v klubovce v obýváku. C8 nevím. Ale asi také super.
A fyzicky - nevím jak na tom jsi. Vloni jsem vyjel v 18.30 z Pardubic a ráno v 8.20 jsem byl v Gradacu. Najeto přesně 1168 km. Jel jsem přes Varaždin. Takže jak vidíš - pohoda. Fyzicky jak na tom jsem? Vloni mi bylo 64. Letos 65 a jedu opět. Jo ještě jsem zapomněl , mám 3x operativně baypass (1996) a dvakrát stenty (2008). Takže raději nezávodím a jedu v klídku. Beru to jako pohyb a to potřebuji jak sůl .Prostě ať se daří a co více. V Gradacu je krása a pohoda. Jezdím tam vždy tak ve čtvrtek a jsem tam asi tak 10 dní. Vyhnu se frontám na silnici. Fronty na toalety na odpočívadlech mi stačí.
Re: Gradac
17. 04. 2012 07:33
Ahoj.určitě bych jízdu zvládl z toho strach nemám.Mě jen šlo o to že nemám zkušenosti z jízdou do HR autem a představa je něco jiného než skutečnost.nevěděl jsem na kolik cca vyjde cesta autem.Vím že s cestokou zaplatím 4x 2390=9560,- teď už vím že autem pod 8000,- nejdu.Vím že furt je to o 1600 levnější ale zase jde o to že jsem bez starostí.A co se týče těch výletů tam za krásami měst a přírody?.Mám děti 4 a 12 let.Budu upřímnej holce 4r je úplně jedno kdo kdy zdolával opevnění v Dubrovníku nebo ve kterém domě žil kdosi hodně známý.Kluk ten to smé spíše jen šnorchl a zkoumání podmořského světa.Oba narození ve znamení ryb tak to je danné už samo o sobě čemu dávají přednost.A co se týče našich výletů ze 7 denní dovči? Výlet lodí na ostrov a 16 km autobusem do Živogošče procázka směr jich po pobřeží protože tak hezkou pláž směr Blato nikde nenajdete.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 104
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.