Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
08. 06. 2018 22:35
Byli jsme zde poslední dva roky a nemám pocit, že by se zhoršila kvalita pláží. Chodíme dolů směrem k dnes již nefunkčnímu tobogánu a ještě dále a když pominu poměrně hodně lidí (kde v sezóně a na pobřeží nejsou?), tak naprostá pohoda. Vajgly apod., to je už o lidech, někdo je a někdo není prase.
Re: Gradac
10. 06. 2018 12:37
Napíšu v sobotu. My chodíme směr Pineta. Moje kamarádka tam jezdí 17let v kuse a pozoruje spíš obměnu klientely hotelů. A chování lidí. Co jsem koukal přibylo v Gradacu více ceduli Kozel, Krušovice apod. Coz mne moc netěší, ale je vidět, kým je toto letovisko hodně navstevovano.
Re: Gradac
10. 06. 2018 21:21
couddy: Ohledne toho piva a nekdy i nabidky jidel na cedulich mas pravdu, pokud to tak pujde dale, za 10 let tam skutecne budeme jako doma, cestina kam se podivas.
Re: Gradac
11. 06. 2018 14:35
Já už mám chuťové buňky nachystané na Karlovačko. smiling smiley Snad, že tam nebudou dělat "vepřo-knedlo". smiling smiley Možná se tam odstěhovat smiling smiley, ale ono tam po zbytek roku není ani moc otevřeno a místních na prstech 7rukou napočítáno...
avatar Re: Gradac
11. 06. 2018 16:39
Tak to určitě chuťové buňky trénuješ na výrobek Plzeňských pivovarů pivo Klasik. Zdá se mi to chuťově skoro stejné.
Re: Gradac
11. 06. 2018 20:10
Netyka se to tohoto vlakna, nechci to zasirat, ale ohledne piva, nejsem velky pivar, na zizen ano, ale po 3. pivu uz mi nechutna zadne. Nicmene zrovna Karlovacko mi chutna, ale to asi bude i tim horkem a tim, ze kdyz jsem na dovolene, snazim se o zmenu se vsim vsudy, sebou si beru plato piv (Ostravar), ale velmi casto pak dokupuji mistni nabidku. Osobne mi prijde zvlastni dat si 1.000 km daleko od domova pivo, ktere je mozna chutove lepsi, ale kteremu se doma obloukem vyhybam. Minuly rok byla v Gradaci na nekolika mistech moznost piv Kozel, Plzen a Staropramen, cena stejna, jako za Karlovacko. Chapu, ze znalec piva si za stejnou cenu da chutove lepsi pivo, pozitkar si uzije i pivo mistni. A co si budeme povidat, domaci merunka vychlazena a na balkone v apartmanu, tu chut nelze prekonat. Pravda, nezavodni a clovek musi opatrne thumbs up smiley
Re: Gradac
11. 06. 2018 21:06
No já jsem sportovec, ale taky pivař (a není to na mě zaplaťbáhnbůh vidět), ale určitě nejedu do hr kvuli nasemu pivu.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
19. 06. 2018 21:51
Dnes o pul treti v noci poměrně silný otřes hotelu. Mate někdo zkušenosti se zemětřesením pod Biokovem?
Trval kolem tří vteřin.
Re: Gradac
19. 06. 2018 23:21
Jednou, pár let zpátky nás něco podobného potkalo v Šilu na Krku. Velice zvláštní pocit, hned ráno všude hlásili, že se k životu probrala Etna v Itálii, ale spojitost to samozřejmě nemělo. Nicméně ten pocit a ty sekundy, kdy člověk neznalý těchto jevů, neví co má dělat, to mám pořád v sobě.
Re: Gradac
20. 06. 2018 22:39
Presne. Čekal jsem po málem větší. Začal mi nabihat plán evakuace. Fakt divný tlak _- takový přírodně existenční - na srdci.
No moc jsem se ptom nevyspal.
Člověk zjistí, že potřebuje nůž a klíč od auta...
Re: Gradac
21. 06. 2018 13:54
Miloš dnes vyhrál sázku, na vodě. Co se paddelboardingu týká.
Jinak postřehy z pláže. Fkk plno. Gradac pláže pohodička. A klasicky jsou lidi hloupí a lidi normální.... :-(
avatar Re: Gradac
21. 06. 2018 15:02
Koudy, ty to rozděluješ jako Dientsbier, blahé paměti, a někteří další v nedávné době.
Ale v případě nudapláže, tak se ti ani nedivím. Šmíráků v Gradacu bylo nahoře na chodníčku do Bristu moc a moc, každý den a opakovaně.
No a textiláci, to je kapitola sama pro sebe. Předpokládám, že situace s nimi na nudaplážích je na všech přibližně stejná. Možná neumí číst, nebo pomalu chápou, že na FKK nemají co dělat. Nebo prošli již dříve inkluzí a do Chorvatska sebou nevzali asistenta, který by jim vysvětlil pravidla chování.
Re: Gradac
21. 06. 2018 15:27
Kabinet302
Na tvůj popud jsem sem po letech jel.
Velmi mne mrzí chování na fkk. Miloš to pojí, ale namackane k nehnuti, už vznikají konflikty kdo tu stavěl schody a čí je místo a do toho paní v textilu, co sem chodí "už pět let"....
Ostatní pláže krásná pohoda.... Trosku k smutku to "české ego"....
Re: Gradac
21. 06. 2018 19:03
smazána citace předchozího příspěvku...


Ahoj, za 12 dni jedu do Gradacu,tak doufam ze nebudu zklamán ,vracím se sem po 2 letech ,jinak jsem zde jezdil 15 let.
Plaze budou plné jako vždy ,ale rad bych na par dni relaxovat u pivka a u domácích:
Martin



Upraveno 1krát. Naposledy upravil duboka (23. 06. 2018 17:53).
avatar Re: Gradac
21. 06. 2018 19:11
Koudy, to mě mrzí, že tě Gradac asi nejspíš zklamal.
Já i přesto mám na Gradac hezké vzpomínky. Líbila se mi promenáda, kavárničky, noční život. To, že je tam moc lidí, s tím tak nějak člověk musí počítat.
Vadily mi úzké pláže, přebytek lidí na nich, FKK vystrčená na okraj na dost nevhodné místo na konec Gradacu a vše kolem FKK.
Taky jsem tam někde psal, že i kvalita vody se při "otočení proudu nebo větru" dost zhoršila a smrděla.
Ale to bylo tenkrát v sezoně koncem srpna.
A za to rozdělování na hloupé a normální plně chápu a nikterak tě za to nekritizuji. Jistě je názor opodstatněný.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (21. 06. 2018 19:13).
avatar Re: Gradac
21. 06. 2018 19:24
Tak jsem dneska do Gradacu dorazil. Malo lidi, pivko za 16kn, vecer behem fotbalu akce za 12 kn, ale na to dlabu. Na FKK nechodím ani lezet ani ocumovat, takze nic blizsiho nevim. Snad vyjde pocasi.
Re: Gradac
21. 06. 2018 19:53
valeri

Smazaná citace posledního příspěvku

Tak si to užívej, tady se pocasi ma kazit jedu až 3.7. Tak ať moc neprší , pivko si dam taky bez ohledu na akce,tolik jich zase nevypiju.Maji někde plátno okolo Laguny nebo až směrem k toboganu:a co jidlo chodil jsem vždy do Málo more na pizzu nebo menicka.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (21. 06. 2018 20:20).
avatar Re: Gradac
22. 06. 2018 01:16
Malo more byla loni nase oblibena restaurace. Chodili jsme tam na Oradu a odrezak. Dobra obsluha. Letos to zrejme bude slabsi, aspon podle prvniho dojmu. 2 kluci, pomaly, skoro bych rekl liny.
Re: Gradac
22. 06. 2018 10:17
Já jsem v gr nevím, po 9té?
Víc služeb, v červnu všichni usluzno. Trosku více čisto. Teplota moře super. Čistota jak kdy, ale zase je to slanejsi než na severu.
Místní mě poznávají.... Ale jak píšu, na cervnovou pohodu škoda toho chování některých na té jedné "" pláži.....
Ps a v BRISTU jaká je parádní atmoska
avatar Re: Gradac
26. 06. 2018 10:15
Nejakej napad co delat v tomhle pocasi?
avatar Re: Gradac
26. 06. 2018 10:53
Samosběr jahod? grinning smiley
avatar Re: Gradac
26. 06. 2018 13:56
Uz jsme byli doma. Ale co v Gradacu?
Re: Gradac
26. 06. 2018 19:27
Však to píše Fousek. Samozběr jahod. Když nebudou jahody tak sbírat smokve.thumbs up smiley
avatar Re: Gradac
28. 06. 2018 07:04
Neveril jsem ale opravdu zpoplatnili sprchy na plazi. 2kn/30s ...
Re: Gradac
28. 06. 2018 07:35
V Ivan Dolac to samé již delší dobu. A když chceš zmrzlinu do skla připlatíš si kunu. Ani bych se nedivil kdyby začli vybírat vstup na pláž. Myslím brzo změníme destinaci.
Re: Gradac
28. 06. 2018 07:46
Výborně - doufám, že Vás bude co nejvíc! thumbs up smiley
Re: Gradac
28. 06. 2018 09:16
Však počkej až budeš sedět v mikině a teplácich na terase a Lada Ti bude nosit teplý čaj.thumbs up smiley
avatar Re: Gradac
28. 06. 2018 09:25
Mám sousedy na zahradě, ti když mají dovolenou, tak je vždycky hezky.
Když má dovolenou Ajax v Chorvatsku, tak je vždy (aspoň poslední dva roky) počasí nic moc.
A co z toho plyne? No že když má Ajax plánovaný pobyt v Chorvatsku, tak k moři nejezdit. Zvolit jiný termín. a hezké počasí je zaručeno. hot smiley
Re: Gradac
28. 06. 2018 09:59
Ajaxi, tepláky v HR jsem v životě neměla ani v kufru, natož na sobě grinning smiley - a to bylo párkrát s bídou +20 grinning smiley
Ono je to i náturou - máme dovolenou a to je VŽDYCKY krásně!!!
Nic tak malicherného jako počasí nás opravdu nemůže dostat z pohody...
A mě - kachnu - ani z vody... yawning smiley
avatar Re: Gradac
28. 06. 2018 12:12
Kvetaco, garantuju ti, ze dneska bys v ty vode dlouho nebyla.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.