Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
07. 06. 2017 06:41
Couddy
Ve všem souhlasím, jen ta pizza je lepší v Gustírně. Také "Starý pán" je mistr pizzař, vyučen v Itálii a vše připravují ve staré peci na dřevu. Mužeš se i dovnitř podívat. Pravda, pizzu dělají již mladí, ale někomu to předat musí.

Darina 123
Dovolená bez sexu? Vy jedete do HR činit nějaké pokání či se duševně postit? Už vím proč vymysleli "sexuální koučky," - pro vás mladší. Neumíte si poradit a pak se zbytečně rozpadají jinak hezká manželství. My jsme spolu 30 let a je to pravda co říkáš. Není to tak často jak za mlada, za to "TO" má intenzivnější průběh a intelektuálnější podtext. grinning smileygrinning smiley

Ale poradím, dcera u moře vydrží a posílám ti mapu kde "TO" všude jde: [mapy.cz]
hot smiley a vzhůru k nebesůůům!!! hot smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Grizzly (07. 06. 2017 07:39).
avatar Re: Gradac
07. 06. 2017 06:44
Pizzeria GUSTÍRNA Gradac - FCB: [www.facebook.com]
Re: Gradac
07. 06. 2017 08:09
To Darina 123 jeden rok jsme zkusili hradby paráda i když bylo horko tak tam krásně foukalo a loni to byla ta lanovka užasné výhledy .....cenu asi 90kn za lanovku ale hradby prý letos stojí 150kn chtěla jsem se podívat na ostrov naproti Dubrovníku Lokrum ale vždy byli velké vlny ...kdo tam byl prý je to krása...spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
07. 06. 2017 10:20
Grizlly, Vy mě vždycky dostanete, nejraději bych si Vás přibalila s sebou, jako osobního rádce. thumbs up smileyhot smiley
Pokání činit nebudeme a pokud nebude možnost, řádně to doma doženeme, slubuji!!
Stejně by mě zajímalo, kolik myslíte, že mi je let, když píšete "pro vás maldší!", copak Vy jste
nějaký dědeček??eye rolling smiley

Baculko díky za postřehy, do Dubrovníku se strašně těším a nejraději bych samozřejmě stíhala
obojí, ale to mi neprojde ani u manžela, ani naší peněžence. Nejspíš se vrhneme na hradby
a pak snad ještě klapne výhled ze Srdj/e/, kam bychom vyjeli autem, jak mi radil Totti a Vranka. cool smiley

Nejvíc se v Dubrovníku bojím toho parkování, snad to bude ok, když přijedeme kolem 8h ráno.....
Re: Gradac
07. 06. 2017 12:01
Grrizly si ještě pamatuje když černé uhlí bylo hnědé.thumbs up smiley
avatar Re: Gradac
07. 06. 2017 12:18
Parkování v Dubrovníku
Vyhněte se pokusu zaparkovat nad hradbami
Bude tam plno - vlastní zkušenost.
Re: Gradac
07. 06. 2017 12:28
Zeptal bych se zkušenějších a starších, kteří již něco pamatují. Jaká byla minulost těch polorozpadlých hotelů na konci Gradacu směrem k Ploče? Je pravdou, že majitelé jsou bosňáci, kteří po známých událostech nemají přístup ke svému majetku? Byl jsem v Gradaci jednou, ale o víkendech to na té krásné pláži vypadalo jako v Bosně, pouze auta s SPZ BiH, lidé taktéž z tama. Ale ta minulost by mě zajímala. Na jednu stranu je velká škoda, že hotely nefungují, protože místo a koupání tam je podle mého nejlepší. Na stranu druhou, představa, že by tam díky hotelům byl zákaz koupání pro mimo hotelové lidi, nic moc představa. Natož další zalidnění již tak relativně zaplněného letoviska.
Re: Gradac
07. 06. 2017 13:55
Valeri, díky moc. thumbs up

Objevila jsem stránku s akcemi na tuto sezonu v Gradaci a okolí. smiling smiley

[www.gradac.hr]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Darina123 (07. 06. 2017 17:13).
Re: Gradac
07. 06. 2017 18:31
Darris. Tak sretan put! TO máte super. U Stelly se bydlí super. A máš to z první ruky. smiling smiley
Taky jsme tam "cosi prožili" smiling smiley
Re: Gradac
07. 06. 2017 19:31
Couddy- moc děkujeme! Do Gradace jedeme po sedmé a ve "Stelle" budeme bydlet už po čtvrté, je to srdcovka.:-) Pizzu si bereme i nahoru do apartmánu, stačí objednat a za chvíli už na nás volají..:-)Dneska jsem začala pomalu balit, pouštím si k tomu hrvatske pjesme.. no je to krása..grinning smileyD
Re: Gradac
08. 06. 2017 19:25
Tak po odmlce se chystám opět do Gradacu 😄 3-9.7 doufám ze bude vše pri starém jak jsem byl zvyklý,jídlo Malomore,Stella,zmrzlina atd.Sice jenom na par dni,ale i tak se těším.sice me trochu děsí cesta,ale část cesty by měl řídit kluk,tak to nebude tak dlouhé.takze opět klasika,Stella,Malomore,a jiné Karlovacko,přeji tedy všem kdo se chystá do Chorvatska a hlavně do Gradacu krásnou dovolenou,pokud bude někdo ve stejném termínu v Gradacu můžeme zajít na smileys with beer.
Martin
Re: Gradac
08. 06. 2017 20:47
Někde tu píši o věcech "severních". Je fakt, že v Gradacu nemušíš hledat Karlovačko smiling smiley Je tam na každém rohu. My bydleli cca 5x v Hollywoodu u Sinajky. 4x Laguna. 2x Apartmány nad obchodem. 2x u Branka na konci ulice (a teď už nevím jak se jmenuje) a 1x vila Slavena (a to nebylo nic moc). Ale pořád to bylo super. Chodili jsme na pivo do "Pinety" (směr Brist). Večer město.... Gradac je v mnohém podobný Makarské - máš tam vše a od všeho trochu, jen v menším... smiling smiley
avatar Re: Gradac
08. 06. 2017 23:36
Já za sebe přímo město Dubrovník, ale v podvečerních až večerních hodinách - už jen pro tu atmosféru. Určitě však nedoporučuji navštívit místní akvárium - nuda...

Pokud se však rozhodnete že pojedete lanovkou, pak je možné se nechat vyvézt nahoru a zpět jít pěšky, řada turistů to takto dělala. Na hoře je mimo jiné i muzeum, které mapuje válku 90. let. To Vám dopotučuji zase určitě navštívit. (Promítají se autentické záběry, vystava mnoha válečných zbraní, atd.).
Re: Gradac
09. 06. 2017 10:22
Lova, díky za tip, něco na tom bude, že večer by to asi bylo příjemnější.
Akvárium se asi fakt moc nepovedlo, už mi to tu někdo psal. grinning smiley

Neznáte někdo apartmán ANKICA? Je to hned vedle JURE I MARKO, poblíž hotelu Labineca.
Svoje stránky nemají, byly spojený s tím druhým apartmánem Jure i Marko a já z toho začínám
mít trochu obavy. Třeba se najde někdo, kdo mě uklidní??moody smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Darina123 (09. 06. 2017 11:52).
avatar Re: Gradac
09. 06. 2017 14:25
Darina123
No mám tu ještě jeden malý návrh. Jestli se ti nebude chtít do Dubrovníku, nebo bude moc zasekanej, je tu při cestě STON. Taky super podíváná. Spojit s Dubrovníkem, ač je to při cestě, se to ale nedá, neboť na STON si musíš vyhradit min půlden.
[cs.wikipedia.org]
Re: Gradac
09. 06. 2017 14:50
Díky Grizzly,
být tak blízko Dubrovníku a nevidět ho, to prostě nejde. eye popping smiley
Ston vypadá taky krásně, kéž bychom mohli v Gradaci trávit dýl,
než jeden týden.....Nejspíš budeme mít jasno, kam vyrazíme i za rok,
přestože jsme nikdy ještě 2x na stejné místo nikdy nejeli....všechno je jednou poprvé hot smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Darina123 (09. 06. 2017 15:16).
avatar Re: Gradac
09. 06. 2017 15:31
Nedivím se, že jedete jen na týden. Já si dopřávat "zábavu chudejch" pouze doma, tak bych jezdil i na míň. Pokud si člověk neodpírá, může cestovat i déle. thumbs up smiley grinning smiley grinning smiley hot smiley
Re: Gradac
09. 06. 2017 16:11
Myslím, že to asi nebude jen otázka sexu....
řekla bych, že ho ale vidíte nejspíš za vším thumbs up smileyspinning smiley sticking its tongue outhot smiley
avatar Re: Gradac
09. 06. 2017 18:37
Darina123
Já to slovo nevyřkl grinning smiley
.... ale teď vážně. Máme za ta léta vyzkoušeno: týden je málo, 3 neděle moc. 14 dní optimum!!! thumbs up smiley
Re: Gradac
22. 06. 2017 11:13
Po dlouhé době zase jedna otázečka....
věděl by někdo aktuální cenu parasailingu v Gradacu pro jednu osobu?
Začínám přemýšlet o tom, že bych si tento adrenalín za pár dní
nadělila k narozeninám.....hot smiley
Re: Gradac
22. 06. 2017 11:49
Byli jsme tam minulý týden a s parasailingem ještě nezačali, v provozu měli pouze 2 skůtry.
avatar Re: Gradac
22. 06. 2017 18:43
Zdravím všechny z Bristu, už začali ..., zrovna dneska jsme na ně koukali :-) a těch rádců na plážispinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
22. 06. 2017 22:20
Polly, kdyby jste měli náhodou cestu kolem, mrkněte mi moc prosím, kolik za tu
srandu chtějí...díky!!!eye popping smiley
Re: Gradac
23. 06. 2017 15:14
Aktuálně z Gradacu: voda 26, vzduch 32, jasno. A na FKK pláži osazenstvo 70+ povětšinou z PV a OL smiling smiley
Re: Gradac
23. 06. 2017 15:49
Děkujeme za horké novinky thumbs up smiley....
i Vás si dovolím požádat,
jestli by jste mohl zjistit cenu letu padákem za lodí pro 1 osobu?
Moc bych to potřebovala vědět, díky!! confused smiley
avatar Re: Gradac
23. 06. 2017 17:27
U té ceny letu si dejte při porovnávání pozor ještě na dobu letu. Alespoň v Makarské a Bašce to ti (opticky) levnější docela zkracují smoking smiley I pokud je udávaný čas shodný, tak někteří ho berou až v pozici na plném lanu, jiní hned od zvednutí z lodě thumbs up smiley Někteří mají najetou dráhu apod. Pokud z toho chceš vytěžit maximum, chce si to vyhlédnout TU správnou posádku...
Ideální pro vyjednávání o podmínkách a ceně bývají první / druhé ranní termíny...
Re: Gradac
23. 06. 2017 20:12
Díky moc Slavkov,
už jsem o tom cosi slyšela, budu se snažit si s klukama popovídat,
hlavně chci od nich ujistit, že nás pak nenechají plácnout do vody,
ale že přistaneme zase na lodi!! Jinak mám infarkt a dalších
narozenin se nedožiju!! smiling bouncing smiley
Teď ještě zjistit tu cenu...nemám vůbec představu, co šlo vyčíst,
bylo třeba už 6-8 let starý.....sad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Darina123 (23. 06. 2017 20:13).
Re: Gradac
23. 06. 2017 20:13
Zdravím. Mohu poprosit všechny znalce Gradacu(Brist) o kontakt na ubytování pro 2 dospělí+ 2 děti do 100m od moře. Předem děkuji a přeji všem hezkou dovolenou smiling smiley
avatar Re: Gradac
23. 06. 2017 20:27
COUDDY
trochu opravím, teplota moře souhlasí, teplota zraka 35, na FKK obsazeno z 90% a my pivní kulturisti 50+ z jihu Čech snižujeme věkový průměr thumbs up smiley
Re: Gradac
23. 06. 2017 21:52
Grizzly tak to je super!! smiling smiley smileys with beer
Pozdravujte tam mladou maminku se dvěma dětmi a jejího manžela.

To Meny: je to celkem těžké, do 100m od moře jsou to všichni v první "šáru" a tyto ubytovací kapacity jsou plné i z roku na rok.
Za mě mohu doporučit Hollywood - Ante Stipič (vyřizuje Sinajka), ale co jsem slyšel, možná je to prodané. Jina pizza Stella (taky úlet tam sehnat vhodné a hlavně volné místo) a jinak se podívat na Hr servery s ubytováním v Gradacu a psát na konkrétní emaily. Jinak to bohužel nefunguje...

Pro oponenty na místě: funguje pak obcházení a hledání. Dá se najít i v sezóně, ale mezi spaním za 30 E a 15E na noc je propastný rozdíl (věkově i vybavením a polohou). To se takhle na dálku špatně popisuje. Dá se chodit od domu k domu, (určitě to tam jde lépe než třeba na severu, kde je plno pořád), ale zase záleží na dnu, hodině příjezdu (blbě se ladí spaní, když dojedete ten večer...).
A jak to tady vnímám a slyším od známých co tam "ještě jezdí", už nejezdí, nebo "teprve začali", tak Gradac je více navštěvovaný, než tomu bylo ještě před pár lety...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.