Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Korčula

Autor fanda 
Korčula
05. 01. 2010 15:48
Letos bychom chtěli jet na Korčulu - k městečku Vela Luka a to do hotelu "ADRIA". Máte někdo zkušenost s Korčulou a tímto hotelem ?
Re: Korčula
05. 01. 2010 18:37
fando, otevři si stranu 7 tohoto vlákna (Místa v Chorvatsku) a na osmém řádku zhora najdeš téma "...Vela Luka...na Korčule" , a asi ve čtvrtém příspěvku jsem popsal, co asi hledáš. Pokud budeš chtít něco přesnějšího, klidně písni na SZ
14. 03. 2010 14:14
Taky plánujem na září Korčulu.Máte někdo zkušenosti s těmi hotely,co nabízej Vítkovice?
16. 03. 2010 08:59
Ahojky,

tak přímo s tímto hotelem tedy zkušenost nemám, ale Korčulu znám dosti dobře, jsme stálí hosté na tomto krásném ostrově, takže pokud budeš mít nějakej dotaz tak se klidně ptej.
Radek
25. 03. 2010 06:20
Ahoj, taky vítám jakékoliv informace na ubytko na Korčule. Loni jsme navštívili Hvar a letos jsme se rozhodli pro Korčulu.

Lubine, zkoušela jsem najít vlákno Vela Luka - ale nezadařilo se, asi až budu mít trošku víc času.
25. 03. 2010 13:35
Ahoj, zadej si adresu www.korcula.net a tam najdeš vše co potřebuješ.
26. 03. 2010 22:18
katica.sestanovic@du.t-com.hr

V Lumbardě jsme byli po dva roky někdy před xx léty u Katice, dobré ubytko, pro zájemce i vařila! Zkuste kontaktovat, mluvila anglicky a rozuměla i česky! Dodnes si posíláme přáníčka k Vánocům! Přímo u zátoky a odpoledne po 16 hod. jsme jezdili cca 2 km ne JZ stranu, kde byla mělká voda pro dětičky a slunko až do tmy !!!
30. 03. 2010 08:13
Ahoj,

děkuji za mailík, hned jsem zkusila napsat, tak doufám, že dorazí nějaká odpověď.
08. 04. 2017 14:20
Ahoj všem příznivcům tohoto překrásného ostrova. Nechci zakládat nové vlákno, tak jsem vytáhl toto. Plánuje někdo o letošních prázdninách navštívit tuto oblast??

Radek BeNe
13. 01. 2018 17:13
Ahoj pozeram ze minuly rok sa nezadarilo prebudit toto vlakno sad smiley Co teraz chysta sa niekto ? ...prip. najde sa nejaky nadsenec ? My ideme prvy krat mestecko Prizba poznate ?
28. 01. 2018 19:16
Ahoj, tak my letos poprve na Korčulu, Zavalatica. Už se moc tešíme
30. 01. 2018 10:32
Ahoj aj my sa moc tešíme. vapada fajn ta Zavlatica sme na rovnakej strane ostrova yawning smiley) Ako planujete trasu až do Orebiču na trajekt alebo zo Splitu ? My chceme na ten SPLIT - Vela Luka ..
04. 02. 2018 13:24
Ahoj, s tím trajektem je to asi tak, že původně jsem hrdinsky chtěl jet až do Orebiče, ale v minulost jsem byl na Pelješacu a posledních 50 - 60 kilometrů je samá zatáčka.A člověk po dlouhé cestě bude jistě unaven :-) Tak to bude trajekt ze Splitu, když nám Drvenik zrušili.
09. 02. 2018 11:12
Ahoj taky tak zmýšlame yawning smiley) Chodievame na Pelješac človek nikdy nevie ani ako BiH hranice tiež už sme si aj dve hodiny odstáli ...plus potom cesta do Orebiču. Ja už sa na tú dlhu cestu trajektom zo Splitu docela teším bude to pre nás zmena ísť autom "len" po Split.
12. 02. 2018 15:16
Renda: Na Korčulu ještě můžete dojet do Ploče - trajekt - Trpanj - Orebič - trajekt - Korčula
Mě moc nevyhovuje trajekt ze Splitu protože jezdíme přes noc a první jede v 10:15
18. 02. 2018 21:02
for. Dejff Dík, kouknu ještě na tuto možnost protože taky chci jet na noc a určitě bych chtěl být na místě dřív.
23. 05. 2018 19:48
Tak v loňském roce jsem tu byl sám a letos koukám někoho bych mohl i potkat. Budeme tam počátek srpna.
Takže se těším.
Radek Bene
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 68
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.