Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování 2007

Ubytování 2007
02. 01. 2007 14:13
Zdravím všechny kteří se už nemohou dočkat letní dovolené.Již pátým rokem jezdím do HR středisko Gradac a rád bych se podíval i jinam.Prosím o Vaše tipy nejraději bych středisko Tučepi,Podgora,Prosím i o konkrétní tipy na ubytování pro 3 osoby včetně cen v sezóně.Pokud máte foto budu velmi rád.pokud někdo chce na oplátku recenzci na Gradac mile rád zašlu.Tak at je to léto tady né..(((smoking smiley
ds
Re: Ubytování 2007
02. 01. 2007 16:02
Zdravím, letos se chystáme na dovolenou do chorvatska, pokud máte někdo zkušenosti z ostrova mljet pošlete mi je prosím na dalibor.sova@seznam.cz
ds
Re: Ubytování 2007
02. 01. 2007 17:15
Doplním ifromaci..smiling smiley zdá se mi ideální vesnička Saplunara... ale takový ty řeči na oficiálních stránkách a až moc krásné a jasné fotky... tomu se mi nechce moc věřit. Pokud tam již někdo byl tak mě prosím poskytněte pár informací... o čistotě plaží, moře, záliv Blaca, popřípadě i kontakt na nějaké ubytování, pokud možno hned u moře, protože budeme brát člun. Děkuji
Re: Ubytování 2007
02. 01. 2007 19:30
Na Mljetu jsme byli v roce 2005 a je to o klidu , normálně se ti nebude chtít odjet. Nádherná nedotčená příroda s Národním parkem a jezery kde stojí na ostrůvku benediktínský klášter. Zde se dá pouze pěšky nebo lodí, provoz aut je tu zakázán.Zaplatíš vstup a prostě jezdíš lodí a chodíš a celý den ti nestačí.V zátoce Blaca jižně od Saplunary je opravdu super koupání na celé cca 800 m písečné pláži jsme i v sezoně byli skoro sami. V Saplunaře sice končí asfaltka ale pokud máš aspoň trochu vyšší auto dojedeš až tam, jinak pěšky.Ubytovaní jsme byli v Sobře kam jezdí trajekt z Dubrovníku a je tu taky jediná benzinka na ostrově kde se ti normálně stane, že ti natankuje 3 deci benzinu protože právě došel a další přiveze loď až druhý den večer ale v tom ráji ti to prostě vůbec nevadí. Bydleli jsme v apartmánu u p. Jagoda Brkič, na netu najdeš i jiné. Vedle je restaurace kde ti loví ryby přímo ze sádky v moři a za 10 min. jsou na talíři.Večer se sem sjel vždy snad celý ostrov. Jinak při cestě na Mljet jsme byli 2 dny v Dubrovníku a procestovali jih Chorvatska až po Boku Kotorskou a samotný Dubrovník ten kdo neviděl nebyl v Chorvatsku. V Dubrovníku seženeš ubytování na místě.I v sezoně stojí všude majitelé apartm. a není problém.Jinak jet se dá v červenci a srpnu i malým trajektem z poloostrova Pelješac z Trsteniku do Polače na Mljetu ale Pelješac známe tak jsme volili tuto variantu. Takže Mljet jsem poznal takto - je o klidu, romantice a pohodě. Žádný disko a kluby tu večer nenajdeš, normálně se tam zastavil čas a ty krásné fotky jak píšeš tak to je skutečnost. Dobré ubytování bude jistě i v Polače, kde je i hotel a také spousta apartmánů a je to kousek od NP. Ta Saplunara mi k ubytování moc vhodná nepřišla neviděl jsem tam restauraci ani obchod tak nevím, jinak koupat jsme se tam jezdili do zátoky Blaca skoro denně. Letos v září jsme byli na Brači ten je živější, zrovna tak Hvar kde jsme byli 2x. Na pevninu už bych asi po zkušenostech s ostrovy nejel. Jinak příští rok směr Korčula. Takže zatím zdravím.
ds
Re: Ubytování 2007
03. 01. 2007 00:21
Děkuji za bryskní a vyčerpávající odpověď... Romantika a klid - to je přesně to co se slečnou hledáme. Asi zvolíme variantu cestování na "blint", projedem celý ostrov a kde se nám bude líbit nejvíc, tam prostě zakotvíme... Tak i když je celkem brzy, přeji přijemně strávenou dovolenou S pozdravem DS
Re: Ubytování 2007
09. 01. 2007 15:51
Dobrý den,

chtěl bych se s Vámi podělit o nezapomenutelný zážitek z dovolené, kterou jste mi zprostředkovali!

Ačkoliv jsem byl v Chorvatsku již po šesté, od Puly až po Split. Tak něco takového jsem dosud nikde a nikdy nezažil. Ubytovali nás s přítelkyní do přízemního pokoje s balkónem, což mi bylo hned divné (i když jsme měli balkón zaplacený), že zrovna nás do přízemí. Má záhada byla vyřešena po 2 dnech. Když jsem se asi kolem druhé hodiny ranní probudil a na nočním stolku vedle mé hlavy chroupala myš pytlík od bonbonů. Takže jsme to náhlasili na recepci, kde nám však mladík odsekl, že tu nikdo není a že si ji máme vyhnat sami!
Ten den jsme myš již neobjevili. Další den jsme se však vraceli z večeře, otevřeli dveře do předsíně, rozsvítili a tam po zemi opět běhala myš. Opět jsme šli na recepci, nahlásit, že máme na pokoji myš. Druhý den ráno nám uklízečka začala ukazovat mezery kolem dveří na balkón, že prý se sem tudy stahují, že se to stává a že se je vždy snaží vyhnat. Další noc však myš hrabala ve stolku u ledničky. Ráno jsme tedy kontaktovali delegátku, že v tomto pokoji již nebudeme a že ho chceme vyměnit. Delegátka se tedy velmi nemile vydala
do našeho pokoje. Když jsme ji celou situaci popsali, tak nám začala tvrdit, že tady nikdy žádný myši nebyli a že jsme si ji tedy přivezli s sebou z Čech! Když jí tohle řešení neprošlo, tak začala, že jsme tu v parčíku a že se tu holt myši vyskytují, ale že si z toho nemáme nic dělat, že ona je má ve svém pokoji taky. Poté na nás ještě spustila, že na stránkách k tomuto pavilonovému hotelu je jasně napsáno, že se hotel nachází v parku a je tedy nutné počítat
s výskytem myší a jiných hlodavců. Samozřejmě, že o tom nikde není ani zmínka, kdo by tam pak přeci jezdil?! Je zajímavé, že naši oboji sousedé v pokoji taky pár krát zahlédli myš. Byla to strašná dovolená, takovou bych nepřál ani mému největšínu nepříteli. Zájezd jsme měli sjednaný přes Invii.cz od Tomitour.
HOTELOVÝ PAVILON RIVIJERA NA MAKARSKÉ JIŽ NIKDY VÍCE ! ! ! ! !
Re: Ubytování 2007
10. 01. 2007 15:58
zdravím,asi jsem měl štěstí byl jsem na Makarské v pavilónech Riviera v.r.2005 a toto se mi nestalo.Je fakt ,že ubytování je jednoduché ale dalo se to přežít.Hold za málo peněz málo muziky.Tak ať máte příště více štěstí při výběru vaší dovolené.Mějte se fajn.M.S.
dodo
Re: Ubytování 2007
16. 01. 2007 14:45
Zdravím. Ak chcete nejakú korunu ušetriť na ubytovaní tak si v žiadnom prípade nevybavujte ubytovanie cez cestovky, dávajú si nehorázne prirážky.

príklad:
cez cestovku Adrialin app.GUSCIC 446 Kampor 1 noc 3 osoby 69EUR
priamo cez domovskú stránku tohoto apartmánu 44EUR

cez cestovku Adrialin app.PAHLJINA 452 Kampor 1 noc 8 osôb 132EUR
priamo cez domovskú stránku tohoto apartmánu 96EUR

A takto by som mohol pokračovať aj s inými cestovkami. Oplatí sa stráviť nejaký čas na vebe a nájsť si to svoje orechové.
Ahojte
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.