Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

igrane

Autor honza 
igrane
01. 06. 2005 09:59
Letos jedeme do Igrane, můžete mi sdělit Vaše poznatky z tohoto místa?Máme za sebou Biograd,Čiovo a Podgoru.Všude jsme byli spokojeni,nejlepší ubytování v Čiovu, pouze za koupáním jsme museli jezdit ( kvůli dětem ).Děkuji hot smiley
Re: igrane
01. 06. 2005 12:16
Zdravím a přeji dopředu krásnou dovolenou v Igrane.Do Igrane jezdím již několik let pravidelně v sezoně a někdy i po. Jedná se o malé městečko v údolí,které nabízí vše co je potřeba. To znamená klid a pohodu, možnost snadného nákupu, místní pekárna, větší supermarket, dvoje potraviny s drogérii(smíšené zboží), několik kvalitních restaurací, včetně českého piva v restauraci 3 volta.Jsou zde pláže velmi dobře přístupné pro koupání dětí, možnost potápění v blízkosti Igráne.Dále možnost využití bazénu u hotelu Punto,který je možno volně navštívit a využít i baru u bazénu, pár cukráren s dobrou zmrzlinou, rybářská restaurace u Toníka Grgiče ( restaurace u Anteho ), možnost domluvení stravování,hovoří česky a má výborný salata od chobotnice. V sezoně jsou zde přerováci a tito půjčují vedle přístaviště vodní skutry. Kdo hledá klid i na pláži, tak určitě najde i to svoje místečko. Letos jedu opět a už se těšíme i s vnoučaty. Tak krásnou dovolenou a dovidjenija v Igrane.Dobro došli. Jirkau
Re: igrane
01. 06. 2005 12:35
Děkuji za informaci, na základě Vašich předchozích informací máme zajištěn pobyt u Toníka Grgiče.Shodou okolností s sebou vezeme kamaráda Tondu a tak nám to snad přinese štěstí.Máme to za 61.Ještě jednou dík a po návratu se ozvu.Jana
Re: igrane
01. 06. 2005 13:12
A nezapomen jít podél pobřeží krásnou procházkou do nedaleké Drašnice.Jako vílet můžu vřele doporučit.Ten výhled na okolní ostrovy stojí za to.
Sretan put.
Jinak to mám za 51. grinning smiley
Re: igrane
01. 06. 2005 14:01
Sorry. (výlet)!! grinning smiley
Re: igrane
01. 06. 2005 14:26
Chybička se občas vloudí!moody smiley
Re: igrane
01. 06. 2005 14:55
Každopádně si to užij.Myslím si, že je to od tebe dobrá volba pro trávení klidné dovči.Stálé počasí a překrásné prostředí.
Re: igrane
02. 06. 2005 12:21
Byli jsme v Zivogoste, což je co bys kamenem dohodil. V Igrane jsme se fantasticky najedli v hospůdce, kterou vlastní (teď budu možná kecat, je to 4 roky) Milan Kraljevic. Každopádně má ve výkladu maketu plachetnice. Dávali jsme si tam Mešane maso a zmzlinový pohár a bylo to super, ještě teď na to jídlo vzpomínám a srovnávám to se vším, co jsem od té doby v Chorvatsku jedl, ale dosud to nebylo překonáno. Tak se tam zastavte, jeho maminka byla prý z Prahy, tak má Čechy rád.
Re: igrane
05. 06. 2005 20:50
V Igrane jsme byli jen jednou procházkou z Drašnice a dojem nebyl nejlepší, proti Drašnici hafo lidí a pláž jak sardinky... Hold jsme si zvykli na privat pláž s pár lidma a ubytování 10m od moře. Ale přeji ať jsi spokojenej i v Igrane, pokud tam budeš na počátku srpna, stavte se u sousedů :-)))
Ruda.
Re: igrane
07. 06. 2005 13:51
Já jedu do Drašnice už za 45 dní.Tak se tam třeba potkáme. grinning smiley
Re: igrane
07. 06. 2005 19:35
A já za 50.... Kam tam jezdíš? Můžeš napsat i na mejlík.
Re: igrane
08. 06. 2005 07:02
Já to mám za 53 - do odjezdu mně čeká ještě spousta akcí místního typu jako např. místní tradiční hody, neckyáda .....apod.O to rychleji to uteče, ale přípravy na dovču už začínají nabírat na intenzitě..Jana
Re: igrane
08. 06. 2005 07:31
Jezdím pod restauraci "Plaža" k jedné známé.Je to dům přímo na pláži.Naproti jsou takové prudké schody nahoru k silnici.A ty? grinning smiley
Re: igrane
09. 06. 2005 17:24
No dost dobrý, my jezdíme k jedné známe pod rest, Plaža, přímo na pláži a vedle jsou takyvý prudký schody k silnici. Tak že zdravíme Nika a Goju. Možná jsme se tam už potkali, nemyslíš? Jo svět a Chorvatsko je malý. A odkud že jsi?
Re: igrane
10. 06. 2005 09:38
O Nickovi a Goje nic nevím,ale možná jsme se potkali.Jezdíme s přítelkyní ke Grince Hrstić už dlouho.Mám to za 40.
Sretan put přeje Rick z Moravy. :cool smiley grinning smiley
Re: igrane
13. 06. 2005 06:03
Tak to je sousedka :-), chodíme na stejnou pláž. My jsme v té vile přímo u pláže jak má terasu. Jedeme za 50 tak by jsme se potkat měli :-) nemá probléma....
Re: igrane
13. 06. 2005 11:53
Je to ode mně nahoru,nebo dál dolů z kopce? Jinak to mám za 37 !! grinning smiley
Re: igrane
15. 06. 2005 10:13
Dolu, jsme uplně u pláže v tom baráku s terasou.....
My to máme za 43, utíká to. Můžeš mi případně psát do mejlu, dám ti na mě číslo a poprosím tě pak o info jaká byla cesta tam jestli pojedeš po dálnici...
R.
Re: igrane
16. 06. 2005 20:03
Jedu 1.7. přes HU. Nájezd HR v Novi Marof - Karlovac, potom po staré (Plitvice) do Igrane - Vila Mande.
Tak potom snad v neděli 10.7 nebo v tom týdnu dám také do placu informace.
Re: igrane
20. 06. 2005 06:00
Mě se přez HU pořád nějak nechce, ale my jedeme ve čtvrtek tak si myslím, že bude volno. Tak to se tam asi nepotkáme, jedeme později :-(((
R.
Re: igrane
13. 07. 2005 21:25
Už jsem doma
Igrane v pohodě. Cesta přes Maďarsko OK včetně staré plitvické. Pozor na parkoviště na konci pláže. Za dodávku chtěli 50 kuna na den aniž by to měli někde vyvěšené. Jo mají osobák 15 kun a jedna hod. 3 kuny ale když chcete platit za dodávku tak vám vytáhnou lejstro že za pade na den.
Jinak doporučuji výlet cca 8 km Živogoště Blata,večerní Podgoru a Makarskou.
Re: igrane
27. 07. 2005 17:28
Dáte mi někdo info jestli se dá přímo v Igrane sehnat ubytování v pěkném aprtmánu až na místě když tam přijedu? Mám tam v plánu jet v termínu od 5.- 13. 7. Díky...
prha
Re: igrane
27. 07. 2005 17:39
luky, ten termín už jsi pro letošek prošvihl, jinak v půli srpna tam bývá nápor italiano.
avatar Re: igrane
11. 02. 2007 20:37
A kde dneska není nápor..., někde i nával. Hlavně v sezoně.
avatar Re: igrane
25. 07. 2017 12:42
Igrane zatím dobrý sice lidi by mohlo být méně. Na pláži letos zatím relativní klid nikdo není nijak extrémně hlučný. Letos opravena část promenády další bude udělaná zase v zimě. Od té doby co zde před lety udělaly kanalizaci je moře pořád krásně čisté sice včera připlavalo nějaké jehličí a tráva, ale jen troška a na chvíli. Výletní lodě když přijíždí a odjíždí z přístavu tak letos vůbec nehrají to je změna o proti letům minulým. Včera rybářský večer který podle domácí je každý Pondělí. Grilované makrely byli z mražených a ne čerstvých nebo aspoň chlazených jako dřív to bylo zklamání. Jinak je zde zakázáno bez povolení grilování i jaký kolik oheň. Když hořelo u Tučep a Podgory tak v Igrane nešel dva dny elektrický proud.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: igrane
25. 07. 2017 12:47
Tak bys nám mohl zamávat na kameru
avatar Re: igrane
25. 07. 2017 12:58
Valeri to můžu. Kolega z práce taky chce abych mu zamával do kamery, ale zatím nevím kdy bude na netu.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: igrane
25. 07. 2017 13:39
... tak běž zamávat teď ...
smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (25. 07. 2017 14:41).
avatar Re: igrane
25. 07. 2017 13:51
Tak cca v 14:05-14:10 tedy budu mávat.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: igrane
25. 07. 2017 14:14
... Juro, kdes nechal ostatní ... ?

[www.rajce.net]

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 47
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.