Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Omiš - hotel Brzet

Autor bajkak 
Omiš - hotel Brzet
31. 05. 2005 11:26
Ahoj, ma niekto z Vas skusenosti s tymto hotelom? Dakujem .
Marcela
Re: Omiš - hotel Brzet
31. 05. 2005 18:33
Loni jsme v tomto hotelu byli a je super. kompletně renovovaný, klimatizovaná restaurace, akorát není z většiny pokojů výhled na moře, stíní stromy. Jinak jsme byli velmi spokojení.....
Re: Omiš - hotel Brzet
02. 06. 2005 14:18
Hotel Brzet je uplne v pohode. Loni v nem bydleli kolegove a poslal jsem do nej i svoje rodice. Je to pekny hotel za slusne penize. Do Omise kousek pesky.
FLY
Re: Omiš - hotel Brzet
03. 06. 2005 08:37
11.6. do tohoto hotelu jedu, po návratu podám informace.
Re: Omiš - hotel Brzet
03. 06. 2005 13:18
Dakujem za info, FLY prajem peknu dovolenku.
Re: Omiš - hotel Brzet
12. 06. 2005 09:43






Včera jsme se z tohoto hotelu vrátili,byli jsme zde od28.5.- 11.6.Ubytování super,ale je fakt,že jsme dostali jeden z nejhezčích pokojů s nádherným výhledem na moře.První týden velice málo lidí prázdné pláže nádherné počasí,druhý týden lidí neustále přibývalo a počasí se zhoršilo.Kdybychom jeli ještě otýden dříve,tak jsme měli krásně celých 14 dní.Koncem května jezdíme pravidelně a převážně nám počasí přeje.Také jsme řešili problém s dopravou jestli po dálnici nebo po staré.Jeli jsme autem poprvé,já chtěla jet po staré nakonec jsme jeli po dálnici a ikdyž je to dražší,změnila jsem názor.Od recepce hotelu jsme vyjížděli v 8,30 a klidnou jízdou jsme domů do Brna dorazili v 18,30.
bajkak
Re: Omiš - hotel Brzet
13. 06. 2005 07:40
Boli ste spokojní so stravovanim v hoteli? Je na izbe chladnička a fén, tak ako je uvedené v katalógu?
Re: Omiš - hotel Brzet
13. 06. 2005 08:27
NA pokoji je lednička i fén a co se jídla týče:snídaně švédský stůl na kterém mě scházela zelenina,ovoce a jogurty.Jogurt byl za těch 14 dní jednou a ovoce dvakrát.Večeře výběr ze tří menu.Po týdnu jsme přišli na to,že se dají kombinavat přílohy,to znamená pokud je na jídelním lístku přírodní řízek se špagetama a pod tím omoleta s bramborem mohu si dát řízek s bramborem.Polévku dávají pouze na přání,protože o ně byl malý zájem.Jídlo je chutné a je celkem možné,že i ten ranní švédský stůl bude s narůstající sezonou bohatší.
Ubytovaní jsme byli v budově číslo C pokoj číslo 239 a je fakt,že ne všichni měli takový krásný výhled na moře jako my.
Re: Omiš - hotel Brzet
13. 06. 2005 08:32
Zapoměla jsem napsat,že pokud si vyberete tento hotel,určitě si vemte boty do vody.Jsou tam ježci.Já je neměla a tak jsem chodila po pás do vody v nazouvácích a pak je házela na břeh.
bajkak
Re: Omiš - hotel Brzet
13. 06. 2005 10:37
Ďakujem za odpovede.Kúpali ste sa aj na mestskej pláži, sú aj tam ježkovia? Boli ste na výlet loďkou po rieke Cetine?
Re: Omiš - hotel Brzet
13. 06. 2005 19:48
Na městské pláži jsme se byli podívat a mně osobně se moc nezamlouvala.Dávali jsme přednost koupání před hotelem a kousek za hotelem jsme si našli plážičku kde jsme byli sami.Ale je pravda,že děti máme dospělé a tak nám nevadí,že pláž přímo před hotelem je tvořena z větších kamínků a podle mého není vhodná pro malé děti.
Na lodičce jsme nebyli,ale tuto trasu jsme absolvovali procházkou pěšky.Další a poslední výlet jsme si udělali na "Stari Grad" nad Omišem.Ikdyž výstup nahoru byl celkem náročný,výhled na město stál zato.
Vzhledem k tomu,že pracuji nonstop sedm dní v týdnu,patřím k lidem kteří se o dovolené nejraději povalují s knížkou v ruce na břehu moře a moc výlety nemusím.
FLY
Re: Omiš - hotel Brzet
19. 06. 2005 17:12
18. června jsme z hotelu Brzet odjížděli. Měli jsme více štěstí než Renča, počasí se vydařilo. Mohu tedy podat pro případné zájemce další informace.
Re: Omiš - hotel Brzet
20. 06. 2005 10:14
Poprosim o podrobnejsie info na mail. Velmi pekne dakujem.
Re: Omiš - hotel Brzet
01. 08. 2005 15:55
Dobrý den chystám se do Chorvatska za měsíc do hotelu Brzet,chtěla jsem se zeptat beru si sebou varnou konvici jak je to se zásuvkami a je pitná voda na pokojích a jak se vám tam líbilo?
Marcela
Re: Omiš - hotel Brzet
03. 08. 2005 19:24
Hotel je kompletně renovovaný loni, tutíž s elektrikou a zásuvkami je všechno O.K. varnou konvici doporučuju......
A´T se vám tam líbí jaqko nám loni.
Re: Omiš - hotel Brzet
04. 08. 2005 10:49
Velice děkuji za odpověd.
Marcela
Re: Omiš - hotel Brzet
06. 08. 2005 13:32
Není zač a přeji hezkou dovolenou...
Re: Omiš - hotel Brzet
04. 03. 2006 16:26
Ahoj. Byl jste někdo v apartmánech v zátoce Brzet u Omiše. Jaké to tam je.Uvítám vše.Děkuji všem co odpoví.
-
Omiš - hotel Brzet
29. 03. 2006 20:26
Ahojky, chci se zeptat, co je pravdy na tom, že je vzduch před hotelem znečištěný díky elektrárně...
Díky za odpověď.
Re: Omiš - hotel Brzet
29. 03. 2006 21:53
Toto je typický dôsledok zľahčovania pri zostavovaní nedokonalých beadekrov.

Kedysi dávno bolo napísané ,že okolie Omišu znečisťuje cemntáreň....a ďalšie a ďalšie vydania to už len preberali ako bernú mincu.

Fakt je, že smerom na východ Omišu, kde na okraji leží aj miestna časť Brzet, sa trochu ďalej nachádza zvyšok starej továrne . Tá je však mimo prevádzku už od roku 1955 !!
Vedie cez ňu asfaltová skratka do Nemiry a v noci vyzerajú chátrajúce objekty dosť strašidelne . Z továrne smerom na cestu tuším až do tejto jesene trčal komín fabriky čo zvádzalo k domnienke o existencii fabriky a vedú tam stĺpy od trafostanice.

Teraz tam má byť moderné turistické stredisko, investor to získal až minulého roku.
Tatko
Re: Omiš - hotel Brzet
11. 04. 2006 18:45
Len pre info.Bol som v Omiši minulé leto.Tiež som mal strach z cementárne v Omiši.V jednom našom denníku písali, že v lete je tam zvýšená prašnosť z tejto cementárne.Ale som zistil, že cementáreň nie je v prevádzke už niekoľko rokov(tak ako uvádza Doky 1).Preto neviem prečo tento denník stále uvádza neaktuálne a zavádzajúce info.Cementáreň je síce neďaleko hotela, ale nemá žiadny vplyv na okolie.Niečo k hotelu:-je pekne zrekonštruovaný,útulný.Pláž je pekná,užšia,miestami v tieni borovíc.Nakoniec len to,že na dovolenku v Omiši radi spomí@#$%& a verím,že sa do Brzetu ešte raz vrátime...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 232
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.