Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trogir

Autor andrea 
Re: Trogir
10. 05. 2010 13:41
Ahojda všem, letos jedeme taky do Trogiru, Seget Donji apartmány Medena. Byly jsme tam min.rok a absolutně si nemůžu stěžovat a jen chvááálit. Strašně se nám tam líbilo. Vedle apartmánu jsme měly ranč s koňma, oslama a kozama smileys with beer , takže pro naši tehdy 3,5 letou dcerku absolutní ráj. Máme rádi soukromí a tak jsme nechodily na pláž hnedka pod Medenu,ale kousíček asi tak 10min cesty lesíkem jsme chodily na pláže do vedlejšího kempu, kde jsme ležely pod borovicema a lidí tam bylo po málu..prostě idylka. Potápění luxusní..horší to bylo se vstupem do vody pro dcerku,ale i to jsme zvládnuly bez koplikací, chce to si najít dobrý útes a to není problém... Trogir jako město je úúžasné a nejkrásnější byly procházky pěšky podél moře z Trogiru zpět k Medeně...tak jsme jely lodičkou. Pořádají tam plno výletů lodí na celý den. Pod Medenou dlouhá promedána s plno obchůdky a bary..pivečko dobré a jídlo cenově taky jde. Na výlet do Šibeníku a nebo Krků to je taky kousek. Letos jedeme taky a zase na to samé místo. Máme v plánu letos 14dní, takže první týden chceme zkusit na "blint" Čiovo a druhý týden už máme zaplacenou Medenu a už se nemůžeme dočkat. M.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Martik82 (10. 05. 2010 13:44).
Re: Trogir
10. 05. 2010 18:21
Ahoj, taky jezdíme do Segetu už spoustu let a jsme spokojeni.
avatar Re: Trogir
11. 05. 2010 21:06
Hmm Donji Seget bylo naše první seznámení se s Chorvatskem někdy kolem roku 1997. Tehdá to bylo úžasné...
Re: Trogir
13. 05. 2010 22:12
LOVA:!
Tak to máme úplně stejně. V Donji Segedu jsme byli taky poprvé v 97 s Čedokem. Bylo tam ještě plno vojáků IFOR.
Re: Trogir
14. 05. 2010 08:16
Klidne gdi pridete do Trogiru posli te mi sms ak nebudete mohli sehnat ubitovany..Doporučuji Slatine.. Ale Slatine center mista ne 5 km od Trogiru
Nebo mi muzete poslat spravu ja Vam dam informace o Ciovu..
00385 91 5625452
Grigori
Re: Trogir
14. 05. 2010 19:46
Nevim jestli ste dostali muj mail ale pjekni kamp na Ostrovje Ciovo nadherna priroda je kamp Labadusa tadi je zakazani link ale klidne dajte to meno do google a uvidite stranku..Perfektni otevreno more a pjekni kamp.. Doporucuji..Taki mate tam dobru restorace..Enom se ptajte sem tadismiling smiley)))
avatar Re: Trogir
15. 05. 2010 11:02
grigori stránky / dokonce několik/ je možné najít,není problém.Cesta do kempu je podle diskuzí značena /cedule/. Neporozuměl jsem cenám ?? Myslíš,že je to cena např. 2 osoby+autokaravan+bobyt-taxa = 22.6Euro ?? Jinak jsem se někde dočetl,že tam není elektřina,že jen přes den zapínají generátor ? Napiš aktuální stav,jaký je v současné době Díky

MirekŠi
Re: Trogir
16. 05. 2010 16:32
Na ostrove Čiovo je pekný kemp aj ROŽAC. Je dobre vybavený, má peknú pláž, dobrú reštiku. Nám sa tam veľmi páčilo.
Re: Trogir
16. 05. 2010 16:59
je možné chodiť na pláž do kempu ROŽAC aj keď v ňom nebudeme ubytovaní?
ďakujem.
avatar Re: Trogir
16. 05. 2010 19:06
Pláž není ohraničená,je přístupná i mimo kemp,od cesty.Kemp Rožac znám,byly jsme tam v roce 2008.Je v sezóně nabytý k prasknutí,těžko se hledá místo,poněvadž odhaduji,že tak 70-80% je obsazeno cestovkami.Samozřejmě tomu i odpovídá cena v sezóně,je samozřejmě "přiměřeně" navýšena poptávce. Jinak se je třeba obrnit trpělivostí při příjezdu a odjezdu,poněvadž je cesta velice úzká a jsou na ni neustálé zácpy již prakticky od hlavní cesty přes Trogir a most.Tam jsme jeli ten 1 km asi 50 minut a zpět něco přes hodinu /červenec-srpen/.Zácpa je prakticky non-stop až skoro do nočních hodin.Někde je široká tak na jedno auto,dopravu většinou řídí i policie.Vzhledem k zátěži průmyslu /loděnice/ tak i voda není až tak průzračná jak jsme zvyklí z míst jako Makarská apd. Proto mne zajímá i ten druhý kemp,prakticky na opačné straně ostrova,tuto část jsme navštívili člunem a je to prakticky tak zvaná "robinzonáda" .

MirekŠi
Re: Trogir
18. 05. 2010 14:51
Dobri den,

ta plaž je škareda u musite pres cesta na plaž..,Davajte pozor a zeptajte sa na google mapku..Trogir nema pjekne plaži..Aš pjekne plaži sou 4 km od Trogiru na Ostrovje Čiovu kteri je spojeni z mostem..

Grigori
Re: Trogir
19. 05. 2010 10:55
My sme pred troma rokmi išli na blink do Chorvátska a došli sme až do Segetu Donji, našli sme si apartmán a ideme tam tento rok už 3x a veľmi sa tešíme. Plážičky sú rôzne, promenáda pri mori a Trogir je krásny. Seget je pokojne mestečko a keď chceme ruch ideme do Trogiru alebo pod Medenu, tam to žije dlho do noci
avatar Re: Trogir
19. 05. 2010 11:08
Ahoj,dá sa prejsť zo Segetu do Trogiru aj peši popri mori?Spojenie kľudnej dedinky a dostupnosti väčšieho mesta je lákavé-a Trogir je skutočne krásny.smiling smiley
avatar Re: Trogir
19. 05. 2010 11:44
Pokud mne paměť neplete,tak teoreticky ano,ale lepší je asi po kraji cesty.Není to magistrála,ta vede jinudy.Jinak nějak před Trogirem je vidět ten "průmysl" tak si myslím,že ta cesta to jistí a prakticky dojdete k tržnici a tam přes lávku a nebo most na druhou stranu a jste v historické části.Kousek kolem moře asi je možné,ale už si fakt nepamatuji kde to končí.Trogir jr kousek.

MirekŠi
Re: Trogir
20. 05. 2010 11:47
My sme vždy išli popri ceste zo Segetu do Trogiru. Ide sa stále medzi domami, ale nie všade sú chodníky, auta chodia dosť divoko. My sme nikdy nešli cez deň, vždy až podvečer a domov v noci, takže sme neskúšali sa dostať popri mori, ale ani domáci nám nepovedali, že sa dá isť pri mori až do Trogiru. Je tam nejaký priemysel, ako tu už bolo písané a keď by sa dalo prejsť, tak len cez tieto objekty. My sme sa vybavili reflexným páskami, aby sme boli na ceste viditeľní aj v noci. Alebo sa dá isť loďkou zo Segetu za 10Kn na osobu. Loďka premávala každú pol hodinu
Re: Trogir
20. 05. 2010 17:30
Ahoj, zkoušeli jsme to, ale vrátili jsme se a šli přes magistrálu. Je to ale náročné, jezdí tu hodně aut. Raději vždycky sedneme do auta a před tržnicí auto zaparkujeme na parkovišti. Jo a ty velké baráky, kudy se nedá projít, jsou prý bývalé kasárna. Ze Segetu jezdí pravidelně do Trogiru loď.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jarka (20. 05. 2010 17:31).
Re: Trogir
21. 05. 2010 06:57
My jsme taky chodily na večerní procházky ze Segetu do Trogiru...je to nádherná cesta, chvílku po promenádě a pak mezi domečkama místních obyvatel a až na pár jsou krásně upravený, dají se udělat pěkný fotky při západu slunce a je to hned vedle moře..až pak asi půl kiláčku před Trogirem jsme šly po magistrále a i to jsme se snažily chodit mezi domečky - je tam nádhernej hřbitov.
avatar Re: Trogir
21. 05. 2010 22:23
ďakujem za info,loďka to istísmiling smiley
Re: Trogir
22. 05. 2010 22:21
Zdravím vás přátelé, letos taky zkusím Trogir, resp. Seget Vranica. Hovoříte předpokládám o Seget Donji což je vlastně součástí Trogiru. Ptám se tedy na nějakou dopravu lodičkou do Trogiru ze Seget Vranica. Někde nahoře se psalo kyvadlové každou půl hodinu. Ale myslím, že všichni jste se bavili o Donji a nikoliv o Vranici . Ze seget Vranice se mi to podle mapy opravdu zdá na pěšky dost daleko, odhad 4-5 km.
Re: Trogir
23. 05. 2010 08:17
Seget Vranjica je součástí Seget Donji,lodička jezdí od apartmánů medena-nevím,kde budete ve Vrajjici ubytovaný,je to cca 5-10 minut pěšky k přístavišti.
My jedeme taky do Vranjice-už potřetíspinning smiley sticking its tongue out....strašně se nám tam líbí-budeme v apartmánu Lada
Re: Trogir
12. 05. 2011 13:58
A co Poljica? Je to kousek od Trogiru. Znate to tam nekdo?
Re: Trogir-čiovo
15. 05. 2011 13:47
Dobrý den Gregori,
letos jedeme na ostrov Čiovo asi 1 km od mostu na pravou stranu Soldun(Čurkovič).Tu a tam čtu ,že tam je špinavá voda a hodně kamenitá pláž.Napište prosím jak to tam vypadá.Jinak na cestu přes most vydržíme ,a ruch nám nevadí .Zdravím a díky
Re: Trogir
15. 05. 2011 17:51
Dobri den,
kolik se ja pamatuju ten apartman se nahazi v Saldunu
Plaž ktera je po mnje pjekna je takovih 1km od apartmanu. Plaž v Kampu Rožac nebo ten najlepši plaž 1,5 km od vasiho apartmanu..Apartman je blisko Trogira ale plaže ktere su lepši sou trohu dal..Apartman se nahazi na samej cestje .
Ak mate nejaki ptanji klidne mi napište,
djekuji,
Grigori
Re: Trogir
16. 05. 2011 07:38
Loni jsme byli v apartmanu Čurkovič navštívít známé.Je to jak píše Grigori.Koupat se dá v kempu.Před apartmanem se musí přecházet celkem rušná silnice.Výhoda je ,že je to kousek do Trogiru.
Re: Trogir Čiovo
17. 05. 2011 08:57
Tak to mě trošku mrzí ,ale co se dá dělat.Majitel psal o nejoblíbenější pláži 5 min. chůze .Tak to nesedí.
Re: Trogir Čiovo
17. 05. 2011 09:11
Neboj určitě najdete jiný pozitiva.Trogir je krásnej a ta pláž v kempu je taky moc hezká.
Re: Trogir
24. 05. 2011 18:53
Ahoj Hanko,
vím, že reaguji na rok starý příspěvek, ale nedá mi to nezeptat se. Vranjica v Trogiru, tj. nějaká čtvrť tohoto města? Nikdy jsem tam nebyl, většinou jsem byl v okolí Makarské, ale letos chceme nějakou změnu. Díky.J.
avatar Re: Trogir
24. 05. 2011 22:06
Jirko, Seget Vranjica je asi 5 km severozápadně po pobřeží od centra Trogiru.
Seget Vranjica

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Trogir
24. 05. 2011 23:14
pro Bomiňo: díky za info. Už jsi tam byl? Dej mi nějaké další informace, jako kam jít s dětma(8,10) na pláž, kam za zábavou apod. J.
avatar Re: Trogir
25. 05. 2011 06:42
Bohužel Ti neporadím, já jsem byl naproti na ostrově Čiovo. Ale někde od hotelu Medena jezdí výletní loď na fischpiknik na Šoltu a samozřejmě Trogir je krásné město pro nejednu návštěvu. Do NP Krka také není daleko na celodenní výlet.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 214
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.