Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trogir

Autor andrea 
Trogir
11. 06. 2009 11:42
Ahoj-lidi

tak nejspíš nakonec jedeme do Trogiru,
nesehnala jsem nic levnějšího než 30€/ap.na den,a to jedeme jen 2+1,
kdyby jste někdo měl kontakt na někoho solidního,hlavně Vodice,Biograd a pod.budu moc ráda za pomoc.
HLAVNÍ DOTAZ? jaká pláž je v trogiru? alespon oblázky?
kdo tam byl a může popsat své poznatky....děkuji,děkuji spinning smiley sticking its tongue out
Anonymní uživatel
Re: Trogir
11. 06. 2009 12:06
Byl jsem p před lety v Donjim Segetu u Trogiru, v komplexu hotelu (tuším) Medena? Betonové terasy, ale jnak moc fajn koupání.
Re: Trogir
11. 06. 2009 12:35
Byli jsme predloni ve vodici.ubytovani jsme meli za par korun(majitelka ceska) ale bylo to dal od more cca 10min pesky.Kontakt bych mozna jeste nekde nasel
Re: Trogir
11. 06. 2009 12:40
díky za poznatek-to nejsem moc nadšená,ty beton.plata-máme 3-leté dítě,ale snad to přežijem
avatar Re: Trogir
11. 06. 2009 12:43
Záleží kde je app. umístěný.
avatar Re: Trogir
11. 06. 2009 13:36
Jasně v Trogiru jako takovém žádná pláž snad nejni. Jinak je tam ostrov Čiovo a na tom je míst na koupání mraky. Já tam byl asi před čtyřmy roky a nádhera.
Záleží kde přesně je apartmán.
Re: Trogir
11. 06. 2009 18:58
je to apartmán belas-přímo trogir,není uvedeno nic kromě trogiru-to je asi blbý,že jo?
Re: Trogir
11. 06. 2009 19:35
koukala jsem na ten naš apartman-belas pan majitel uvádí,že apa.je 70 M od moře,a je v centru trogiru-tak nevím...to je asi blbé místo,co?
avatar Re: Trogir
11. 06. 2009 19:51
nějaký Belas, jestli je to on, píše, že je to 70 m od pláže pantan
[www.trogironline.com]
dej si to do gůglu - pantan beach Trogir - a klikni na obrázky a budeš v obrazu yawning smiley
překlad z angl:
Pantan pláž je umístěná 1,5 km na východ od centra Trogiru při ústí řeky Pantan River. Je to je 500m dlouhá štěrkopísková pláž s borovicovým lesem na východní straně pro hezký stín.
a téhle stránce nerozumím vůbec :
[www.trogironline.com]



Upraveno 3krát. Naposledy upravil mack (11. 06. 2009 21:15).
Re: Trogir
11. 06. 2009 22:28
Já jsem v Trogiru byla loni, sice jenom na výletě z Rogoznice a můj poznatek je tento. Historická část města je nádherná, pro výlet jako stvořená, bohužel přejet město je docela zkouška nervů, totálně ucpané, kolony a kromě parkoviště na okraji města žádné místo na parkování. Pláže v těsném okolí starého města jsem neviděla žádné a ve vesnicích okolo spíš zátoky jako u rybníka. Ale všude v Chorvatsku jsou krásná místa tak na něj třeba narazíte i v Trogiru. A z mého pohledu kažká dovolená je taková, jakou si ji uděláš, a to jsem v Chorvatsku zažila jemný písek i betonová plata, takže přeju krásnou dovolenou a nenech si ji otrávit předem yawning smiley
Re: Trogir
11. 06. 2009 23:18
Když pojedeš z Trogiru na Čiovo, tak tam za mostem doprava ve směru na Okrug Gornji jsou asi tak po 1 - 2 km nádherné pláže, kdy máš auto hned za sebou. Jedu tam až 14.8. ale už se moc těším
avatar Re: Trogir
12. 06. 2009 20:26
Andrea, pláže jsou na Čiovu oblázkové, ale od vašeho app na jednu nebo druhou stranu vzdálené asi 1,5km. Jinak samotný Trogir je nádherný ve dne a hlavně v noci.

Pláž na konci ostrova cca 10km


Pláž hlavní cca 1,5


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Trogir
12. 06. 2009 22:17
Ja bidlim na Ostrovje Čiovo..Pjekne plaži Misto Okrug Gornji,center Slatina od sedmeho kilometru a dal.. Potom Druha strana Ostrova Misto Bušinci ale ak mate mala djecka tak je lepši misto Slatine.. Nebo Okrug Gornji..

Panatan Beach to neni dobre proto že musite pres hlavni dalnicu do plaži a to nevim proč ste vibrali.. Tam se da koupat ale pres hlavni dalnicu musite na plaž .,, Trogir je perfektni a plaži sou najlepši na Ostrovje Čiovo ..Dicki davajte pozor gde se ubitujete..

Omluvam sa na gramatice,
ak hcete dalši informace klidne mi napište na muj mail,

Grigori
Re: Trogir
13. 06. 2009 21:16
No,teda to mám radost!

Grigori- děkuji za upozornění a poznatky,já to teda ještě zkusím změnit-jestli to teda půjde.
no partmány má pan skvělé,i cenu udělal dobrou,
zkusím to odříct-příště se nejdřív poradit.
Re: Trogir
14. 06. 2009 18:10
Taky Trogir nedoporučuji, znám město dobře a myslím, že i voda na koupání není zrovna jedna z nejčistších. Myslím, že jsou tam nějaké lodní doky a snad i cementárka, které vodu znečišťují. Jinak na prohlídku je město krásné. Pokud vyhledáváte klidná místa, pak je to Slatine / v Trogiru za mostem doleva /, pokud rušnější místa, tak Okrug Gornji / v Trogiru za mostem doprava /. Já preferuji Slatine. Z Okrugu Gornji bývá do Trogiru na silnici zácpa a popojíždí se po kouscích, dobré na nervy.
Re: Trogir
16. 06. 2009 22:44
Mislim že kecaš blbosti jižna strana je otočena na otevreno more,Slatine sa nahze primo na Čiovskim dverima..Tak tu su plaže pjekne a čiste,enom plaže blisko Trogiru nejsu dobre..Zacpi su šude podivte sa na Bašku Vodu ,a Brela je to normalni gdi do maleho mista pridespousta turista..
Re: Trogir
17. 06. 2009 18:52
dobrý den,

byla jsem v roce 2006 v Trogiru, hotel Medena, super místo, krásné město...a pláže malinké oblázky, ale pohoda a nádherně čisté moře :-)
avatar Re: Trogir
18. 06. 2009 09:47
To Andrea : víc o Trogiru a Čiovu se dočteš tady [www.ihvar.cz] , tady [www.ihvar.cz] a tady [www.ihvar.cz]. Jinak, vůbec nezoufej, Trogir určitě stojí za návštěvu, a koupání na jižní straně (Mavarstica) je taky pěkné.
Re: Trogir
19. 06. 2009 18:59
Mavarštica se nahazi na jižnej strani Ostrova a ma perfektni čiste more..Ten dil Ostrova se djiva na Ostrove Šolta a Brač.. Taki se muže najit soukromi plaža..
Doporučuji..
Re: Trogir
22. 06. 2009 21:24
ywettka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dobrý den,
>
> byla jsem v roce 2006 v Trogiru, hotel Medena,
> super místo, krásné město...a pláže malinké
> oblázky, ale pohoda a nádherně čisté moře :-)
Ahoj

Jezdím do Medeny na skůtry ale to je asi jediné, co mne tam zaujalo. Nemám rád mnoholidnaté pláže. Pokud hledáte klid, tak ten v hotelu Medena nenajdete. Jezdím na Čiovo a jak píše Grigori, tak je tam klid a pohoda. Slatine má ubytování maximálně 100 m od moře. Grigori nenapsal, že je to také přes hlavní cestu v Slatine. Tam ale projede max. 5 aut a jeden skůtr za hodinu.smileys with beer Okrug Gornji je to na co je vidět z hotelu Medena. Tuto část znám jen z výprav za poznáním po ostrově ale klid je tam určitě zaručený.

Jinak Trogir je nádherné město. Každý rok tam najdu něco, co jsem ještě neviděl. Ze Slatine a teď i z Trogiru jezdí do Splitu pravidelný mořský autobus. Loď ze Slatine stojí 20Kn a za půl hodiny sedím na kafi ve Splitu. Autem se dá projet celé Čiovo a ze Žedna je třeba krásný výhled na Šoltu a Brač a na druhou stranu na Splitské letiště a Kaštel na pobřeží. Jezdím tam už více jak 10 let a rád Vám poradím
Re: Trogir
23. 07. 2009 18:11
Dobrý den, chystáme se z rodinkou příští týden na dovču , vybral jsem si ostrov čiovo. bohužel mi adria odřekla zamluvený apartmán.
myslíte že nebude problém zajet tam jen tak na slepo a něco si najít? (jsme 2 dosp. a 2 děti)
díky za info
Re: Trogir
23. 07. 2009 20:46
nzoom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, chystáme se z rodinkou příští týden na
> dovču , vybral jsem si ostrov čiovo. bohužel mi
> adria odřekla zamluvený apartmán.
> myslíte že nebude problém zajet tam jen tak na
> slepo a něco si najít? (jsme 2 dosp. a 2 děti)
> díky za info
Krátce stručně


No problem

Doporučuji jako ostatním napřed ostrov projet a anajít si místo, kde se mi líbí a potom na místě hledat ubytování.Za mostem se dá jet doleva ( více lidnaté ) a doprava ( méně lidnaté )
Re: Trogir
24. 07. 2009 18:20
Trogir jsme minulý týden navštívili několikrát. Historická část města je opravdu nádherná. Horší je to v okolí tržnice.
Tam je celkem nepříjemný zápach. V Trogiru se nám poprvé co do HR jezdíme stalo že nás v restauraci "THE END" natáhli o cca 40 kun.
Bohužel jsme to zjistili až druhý den ráno. To nás ale neodradí od další dovolené v HR a pokud bude příležitost tak od návštěvy Trogiru.
avatar Re: Trogir
25. 07. 2009 23:10
Pacesol, já myslím, že je to opačně. Méně lidí je za mostem vlevo ( Arbanija, Slatine) a rušněji je to doprava.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Trogir
26. 07. 2009 21:59
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pacesol, já myslím, že je to opačně. Méně lidí je
> za mostem vlevo ( Arbanija, Slatine) a rušněji je
> to doprava.
Ups No jo. já si poplet ruky. Teď neví ani kterou píšu. Pochopitelně naopak. A to tam jezdím za tím mostem doleva už 11 let.
avatar Re: Trogir
06. 12. 2009 12:21
Sběr oliv v ústavu pro nemocné.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Trogir
16. 12. 2009 17:53
ja doporučuji Slatine je tu klid mate každi den lod do Splitu je 8 km do Trogiru sou pjekne plaži je minj nacpale neš druha strana..Ale doporučuji plaži ktere sou od 7 km od Trogiru.. Od Ville Sande do Slatinske kave..

Vsehno najlepši Vesele Vanoci,

Grigori Chorvatsko
Re: Trogir
16. 12. 2009 18:08
Taki ak hcete dobre jidlo to znamena spickovu ribu mušle tak je to restorace Frenki..To moc lidi nevi ale domaci kteri ziju v Trogiru tam du..
Je to v mistu Seget Donji a tam sou ceni stejne jak v centru Trogira ale najlepši jidlo ktere egzistuje v Trogiru a okoli..

Ja ted nedelam reklamu enom pišu abiste vjedeli proto že te restorace v centru je to pro turisti a dicki ošide turisti ..Je to jak v Praze he,he ak nevite mluvit..

Grigori
Re: Trogir
24. 12. 2009 09:50
Vsehno najlepsi na Vanoce a Novi Rok Preje Grigori..
Photo: Trogir Ostrov Ciovo
[www....]
Re: Trogir
06. 05. 2010 00:07
Ahoj,jsem tu nový a letos jedeme s rodinou a známíma do apartmanu Medena.Co poradíš.Dík
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 103
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.