Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vodní vyžití v okolí Omiše

Autor ivanas 
Vodní vyžití v okolí Omiše
06. 06. 2008 20:15
Ahoj, můžete mi podadit, kde se v okolí Omiše nebo někde nejlbíž dá sportovně (spíš rekreačně - zábavně) vyžít? Loni jsme zkusili "parasealing" (nevím jak se to píše a jestli je to opravdu ono - prostě s padáčkem přivázaným k loďce se vznášet nad hladinou) a rádi bychom něco dalšího... třeba takový ten "banán" pro cca 6 osob, co vás vozí po hladině anebo co takhle vodní skůtry, dají se půjčit? Co to stojí a co k tomu "řidič" musí potřebovat - třeba doklay? Jde to vůbec? Nebo doporučí mi někdo nějaké další vyžití, vyblbnutí se? Nic jiného mě nenapadá, byla jsem u moře loni poprvé confused smiley ... Mockrát díky! Jedeme koncem června! grinning smiley
Re: Vodní vyžití v okolí Omiše
09. 07. 2008 22:59
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.