Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Létání na padáku

Autor Bessy 
avatar Létání na padáku
12. 01. 2008 09:38
..přátelé Jadranu, chci se Vás zeptat, jaké zkušenosti máte...a ve kterých střediscích... s létáním na padáku upoutaném za člunem. Zajímají mě nejen cenové relace, které se i v Bašce Vodě lišily u jednotlivých člunů podle okolností. Fotili jste nebo natáčeli z padáku ? smiling smiley
avatar Re: Létání na padáku
13. 01. 2008 17:52
Ahoj na padáku jsem létal říkají tomu parasailing cenové relace se liší do jaké výžky padák člun vytáhne a jde li o jednoho nebo dva lidi co táhne stálo to myslím pro jednoho 220kn už přesně nevím.
Určitě jde fotit,kamera to je moc rychlé ale bez vodotěsného pouzdra bych nedoporučoval mne při ukončení spouštěly do vody.Dnes už mám pouzdro tak to chci vyzkoušet něco nafotit.
Když to vemu do důsledku mám i ten padák ale nikdo na něj nechce bojí se????
Ahoj Standa
Re: Létání na padáku
13. 01. 2008 23:07
V roku 2000 v Podgore som platil 180,- HRK za let padákom za vlečným člnom, musím ale upozorniť na jednu vec :
"pristátie" na konci jazdy u nich znamenalo, že čln prišiel ku brehu a vypol motor. Padák je dosť veľký na to, aby vás udržal vo vzduchu keď čln ide, ale je malý na to, aby zaručil jemné pristátie. To značí, že som pleskol do vody ako kameň - bolo to dosť nepríjemné. Mal som plávaciu vestu, takže o život nešlo, ale slanú vodu som si vychutnal... angry smiley

Ale fakt je, že existujú aj člny, kde sa zákazník "odvíja" a "navíja" navijákom z člna, kde horeuvedené nehrozí...
Re: Létání na padáku
14. 01. 2008 07:39
Loni v zari jsem byl v Brele s manzelkou na tandemu (sama mela strach), zeptal jsem se na brehu pikolika co pujcoval skutr, ten zvednul telefon a do 15 minut prijel pro nas clun az ke brehu,cena byla asi 1200,- za oba, ale stalo to za to, neco malo jsem vyfotil fotakem, fotakem jsem natacel i video, ale bylo to roztrepane, tam i zpet nas vytahli pres navijak, ¨chodili na to i duchodci ...
avatar Re: Létání na padáku
14. 01. 2008 09:27
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (22. 03. 2008 15:11).
Re: Létání na padáku
14. 01. 2008 15:02
nas taky ... tak ted nevim proc to nezobrazuje ...








Upraveno 3krát. Naposledy upravil pslany (14. 01. 2008 15:05).
avatar Re: Létání na padáku
14. 01. 2008 15:50
pslany napsal(a):
-------------------------------------------------------
> nas taky ... tak ted nevim proc to nezobrazuje
> ...
>
>
>
>
Vadí mu tam ty "kolejnice". Obrázek není statický. Takže nejlepší řešení je si toto.

Foto pslany na padáku
Re: Létání na padáku
20. 03. 2008 16:11
Tady je o tomto problému více informací: [wombatov]....
avatar Re: Létání na padáku
21. 03. 2008 21:09
...tak na 7 pokus...Baška Voda...Parasailing...akorát prosím v momentě, kdy praská lano, stáhněte si zvuk...nechci Vám kazit Velikonoční svátky nadáváním o ku...vách...smiling smiley






Upraveno 6krát. Naposledy upravil Bessy (22. 03. 2008 21:00).
Re: Létání na padáku
22. 03. 2008 15:09
Bessy, píšu 1smileys with beer
avatar Re: Létání na padáku
22. 03. 2008 15:26
No jo, teď jsem přišla k počítači, ráno ještě nic - prázdno, a teď todle. A fakt originál. Obrazem i zvukem. Říkáš 7 pokus - šťastné číslo? Gratuluji - za 1 Renáta.
Re: Létání na padáku
22. 03. 2008 17:19
Bessy, gratulace před nastoupenou jednotkou. Jsem rád, že se ti to povedlo i bez "helpu". thumbs up smiley
Jinak mám dojem, že si se celkem nudil, né? Ty dvě kočky nakonec jsou originál, nebo si je tam dal pro oživení?

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Létání na padáku
22. 03. 2008 17:22
Rero, díky...Hope...ale byla to fuška...a zase budu upřímný...právě kvůli těm 2ma...jsem to video zkrátil...smiling smileyto není celý...
...zrovna asi 3 čluny na parasailing stály...a ty dvě holky se svým člunem byly ochotný...jet na vodu ...já byl lichý, tak jsem byl ve vzduchu sám...to, že si sám povídám a nadávám, omluvte...na jedné straně euforie a strach...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (22. 03. 2008 17:32).
Re: Létání na padáku
22. 03. 2008 17:41
No tak nám to pust celý ... yawning smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Létání na padáku
22. 03. 2008 18:00
No jo, pusť.....to celé.
Mám taky zážitek z letu padákem - ale tentokrát dcera s partnerem. My ostatní jen dalekohledem.
Letěli ve dvojici za sebou, partner za ní. Dcera chce vždycky vypadat "in", tak si dala na sedátku nožku přes nožku, načechrala blonďaté vlásky, partner za ní, no a jak se vznesli, tak partner dal nějak špatně nohu do toho držátka, tím pádem pod tíhou své výšky a váhy se propadl celý, a letěl celý let ve stoje za dcerou jak Superman, jen plášť mu chyběl. My jsme si říkali při pohledu dalekohledem, že nějak moc frajeří. Až po přistání jsme se nasmáli, protože dcera barvitě popsala, jak celou dobu za ní strašně funěl /i muži mají strach a své dny/ - tak ho nezažila ani při nejvášnivější noci. Na loďku při přistání dcera jemně a ladně vyhupla /zase in/, a on se na ni svalil celou váhou / a bylo po in/. Plavčíci na lodi jen koukali, co se děje. Od té doby mu říkáme Superman.
avatar Re: Létání na padáku
22. 03. 2008 20:30
...děcka to nejde tak rychle...máme pomalý internet a než se to načte...když si vzpomenu, tak tam pustím i zbytek ...přemýšlím...kdysi se Fido nebo někdo jiný ... ptal na cestu na Vošac (u Sv. Jure...nad Makarskou)...Tak tam taky něco vystřihnu o tom...jak nás (prý krávy...ale krávy to nebyly)... nechtěli pustit po cestě k moři...tak se těšte...smiling smiley a Vy prosím Vás najděte vhodné vlákno, kam to můžu fláknout, ať zase není Bessy s rozbitým...červeným čumákem...



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Bessy (23. 03. 2008 11:45).
Re: Létání na padáku
22. 03. 2008 21:07
Snad by to šlo vkládat do sekce Fotografie, nové vlákno "Videa a jiné ptákoviny", nebo to fláknout do nějakého už vytvořeného a zapadlého.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Létání na padáku
24. 06. 2011 18:18
Vždycky jsem na ten padák chtěla jít, ale nikdo jiný nechtěl, jednou jsem si to skoro už domluvila s těmi na té lodi, sama bych na to nešla, na to nemámsmiling smiley)). Vydržela jsem se na padáky hodiny dívat....Ale nevím, jestli mi vydrží kuráž to zkusit. Nevím, proč mě to tak láká, protože jinak adrenalin moc nemusím a odvážná nejsem, spíš se dost bojím smiling smiley.
avatar Re: Létání na padáku
27. 08. 2011 17:10
Re: Létání na padáku
19. 10. 2011 13:38
Hmm, to je smutná zpráva....alesim, asi si dám raději zajít chuť....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.