Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Šnorchlování v Chorvatsku !!!

Autor kareldc 
avatar Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
10. 05. 2013 12:39
Radku - reakce byla na Miruse ale jo pobavilo to :-) no ja se ZATIM spokojim s 8kg zateze :-)
Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
10. 05. 2013 13:22
Potápěl jsem se před padesáti léty jako dítě, potom už jen zautomatizované funkce života - krok=nádech, máchnutí rukou=nádech a teď bych se měl učit kopat nohama i mávat rukama a nedýchat ?!
Vždyť je to proti přírodě a v mém případě první krok k eutanázii ! thumbs up smiley
Když se nadechnu a mám hlavu pod vodou tak vydržím, ale nesmím s sebou mlít hot smiley , to je pak rychlý konec! thumbs down

Ale přátelé, snažím se a budu se snažit i nadále, ikdyž při tom vypadám jak . . . ., ale on ten Vorvaň opravdu nevypadá až tak hrozně.
Možná, že manželce k jejim zítřejším narozeninám koupím i kytku. spinning smiley sticking its tongue out

[www.rajce.net] [www.rajce.net] [www.rajce.net]
[www.rajce.net] [www.rajce.net] [www.rajce.net]
[www.rajce.net] [www.rajce.net]
avatar Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
10. 05. 2013 14:23
To Mirus - pekny fotky :-)
avatar Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
10. 05. 2013 14:25
nejde me vlozit odkaz na foto ...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Štír (10. 05. 2013 14:31).
avatar Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
26. 04. 2015 18:43
co si myslíte o tej masce [www.decathlon.cz]
avatar Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
07. 05. 2015 11:53
no za me vyhozene penize, radsi bych volil samostatnou masku + snorchl ...
Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
05. 06. 2016 13:53
Ta maska je určená jenom na povrchové plavání. I když seděla dobře tak od 3 metrů ponoru se nabírala voda.
avatar Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
22. 06. 2016 22:24
Koupil jsem si teď novou masku i šnorchl po tom co mě stará výbava dosluhuje. Maličko jsem si připlatil oproti předcházejícímu vercajku, tak to snad bude sloužit dobře.
Maska
Šnorchl

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
23. 06. 2016 15:41
To musí být opravdu lepší matroš... píšou tam nějaký Joint grinning smiley
Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
28. 06. 2016 16:01
Zdravím, jsem tu nový, tak snad nepíšu do špatného vlákna. Chtěl bych začít šnorchlovat, ale přiznám se, že netuším, kde by to bylo v Chorvatsku dobré. Hodíte mi pár tipů, prosím? smiling smiley
Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
28. 06. 2016 21:51
Šnorchlovat se asi v Chorvatsku dá všude. Čím více lidí na pláži, tím méně živočichů bude pod vodou, ale čím větší znečistění, tím více života se pod vodou díky dostatku potravy objeví. Vybavení k šnorchlování jsem po letech pokusů a omylů začal kupovat ve speciálce pro potápěče. Vyzkouší se klidně i 10 brýlí, které nejlépe sednou, mají tam opravdu dobré šnorchl. Podobný tomu který je na obrázku jsem měl, byl ale velký problém s tou harmonikou sloužící k ohybu, bylo to nepohodlné a neustále vypadával z úst, harmonika kladla velký odpor a šnorchl neseděl. Možná už to ale vylepšili. Co se týče speciálky tak v Ostravě je to prodejna IQsub poblíž Stodolní ulice, tam nakupuji.
avatar Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
28. 06. 2016 23:20
Marabu, přesně jak píšeš. Škoda, že nejdou zkoušet i šnorchly. Ten odpor ohybu tam je, ale [www.agama-diving.cz]. ,tento je jen otočný

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
29. 06. 2016 11:46
No tenhle přesně mám, opět. asi tak 5. šnorchl v řadě, už několik let. Přesně sedí, dobře se vyfukuje, koupil jsem jej synovi před lety a pak na dovolené vyzkoušel, další rok dokupoval 4 pro zbytek rodiny. Jen má 2 náustky - pro ženy užší, ale ve speciálce je mají. Voda do něj teče také méně, na odpočinek je omyji ve sladké vodě saponátem a nastříkám silikonovým olejem i pod ty vyfukovací silikony, olej se do další dovolené odpaří, takto ošetřuji i brýle. Po umytí - na dovolené nebo doma pak v krabičce bohatě postříkám silikonovým olejem, jen pak po příjezdu na místo skla umyji tentokrát ale mýdlem zevnitř i zvenčí,aby bylo vidět. Myslím že už je mám více než pět let a bez problémů slouží
Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
19. 07. 2016 12:45
Děkuju za sdílení info. Jsou to praktické informace smiling smiley
Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
20. 07. 2016 00:13
Informace pro šnorchlaře s dioptrií.
Moje zkušenost s prvními šnorchlovacími brýlemi - viděla jsem leda mlhavé obrysy pod hladinou.
V zimě v optice zahlédla reklamu na skla s dioptriemi do plaveckých brýlí.
Byla to trefa do černého. Nyní vidím každý kamínek na dně, doporučuji.
avatar Re: Šnorchlování v Chorvatsku !!!
25. 12. 2016 11:35
... omlouvám se za pozdní reakci na dioptrie v brýlích ke šnorchlování ... vyzkoušeno a taky mohu doporučit ... thumbs up
a abychom sem nepsali jen v červenci, tak přidám pár fotek ze šnorchlování na Ščedru ...
... ta voda, ta voda ... thumbs up

[www.rajce.net]

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.