Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Novy SPORT SEX NA PLAZI

Autor Baska Voda 
Novy SPORT SEX NA PLAZI
03. 01. 2007 23:41
CO VY NA TO?
Re: Novy SPORT SEX NA PLAZI
04. 01. 2007 10:33
To je prece uz stary sport smoking smiley
04. 01. 2007 21:03
Pro Bašku Vodu je to asi novinka yawning smiley
05. 01. 2007 10:42
Akorát se dělí na domácí a přespolní.
05. 01. 2007 21:53
Hm tak vidim,ze hosi jsou trochu trapni no nicconfused smiley
06. 01. 2007 13:39
Basko!
Čemu se divíš? Hoď do placu třeba nějaké tvoje "zkušenosti". Jsem zvědavý, jak se "pochlapíš".
Já to vidím asi tak: Na trapnou otázku,trapná odpověď.
A není to problém těch odpovědí,ale vysoce "inteligentníspinning smiley sticking its tongue out a duchaplnétongue sticking out smiley" otázky.
07. 01. 2007 02:22
No moje zkusenosti by byly na roman zivot v HR nauci SVE
07. 01. 2007 08:24
Baska Voda pichla do vosího hnízda a velice se diví, že z něj lítají vosy a teť dělá machra.
JItka2
07. 01. 2007 15:42
To ze zivot v hr a mozna kdekoliv v cizine nauci vse souhlasim a take cloveka snad uz nemuze nic prekvapit, ale co to ma se sexem na plazi to tedy nevim, jelikoz Ty jako cizinka(furestä) si to tam urcite nedovolis to si nemusime nalhavat.
Rohale, vosy jsou nebezpecne vsude :-)
10. 01. 2007 10:03
Vloni myslim byli na jedne splitske plazi chycene asi 4 holky ze Spalelska nebo od kud, jak provozovali tzv lesbickou lasku na plazi asi v podvecer. No, lide je hnali, posilali na ne psy, a policie je pak vyhostila za porusovani mravu.
Jo,jo, my v Chorvatsku jsme takovy jeste tradicionalni a ne vse co prichazi od svate EU je koser.........smoking smiley
19. 01. 2007 19:17
Když jsou ty holky blbé a nemůžou si najít odlehlou pláž, tak je to těžké. Ale ono to nebylo tak jednoznačné, jak to vlastně bylo.

Jitko, nejde o to, zda je člověk cizinec, ale zda dělá odpovídající věci na odpovídajícím místě v odpovídající denní nebo sezonní dobu.yawning smiley
04. 02. 2007 19:36
tak jak tak koukam tak ste vsichni mimo.uplne souhlasim s baskou.asi si tam neco uzila a hlavne hodne zazila jinak by to nedavala jako tema do placu.co rikate panove?a pokud jde o ty Spanelky tak sou taky blbe kdyz si neumi vybrat to spravny misto.a jeste blbejsi ze se u toho nechaji chytit
05. 02. 2007 00:50
Uz jsem tam u posledniho prispevku na "Fotkach po valce" napul legracne zkonstatoval, ze se CZ-holky tesi na HR-borce... tady od Baske Vody je asi ta druha pulka..grinning smiley

Ale nesouhlasim s Tomislavem, ze jsme tak tradicni (konzervativni) a pak si on nepravem tim prihriva svoji polivcicku ohledne svoje nelibosti vuci EU. Policie totiz pro ty Spanelky byla privolana, protoze to "sportovaly" prave na plazi ve Splitu, ktery plaze klasicke, jak jsou treba na MA-riviere nebo jinde, vubec nema, a tam se okolo podel promenady prochazeli i starsi lide i matky s detmi aj.. Kdyby tu cinnost provozovaly nekde mimo mesto, nestalo by se jim totiz nic...
A za neco takoveho by u sebe doma v, co se tyce FKK-plazi mnohem konzervativnejsim Spanelsku (nez je Chorvatsko), snad i pekne odsedely...
05. 02. 2007 01:10
a neni to spis tak ze se "chorvatsti borci"tesi na ceske holky nez naopak?fakt si nemyslim,ze by cesky jezdily na dovolenou balit chlapy.
05. 02. 2007 02:13
to taky, samozrejme se to rozumi ze je to oboustrane..; ale, deniso, ty nevezes jidlo s sebou a nebalis ani hr-chlapy nebo se aspon nenechavas sbalit hr-chlapama - jsi vubec ceska?? eye rolling smiley

delam si srandu, jasne... ale byly casy (hlavne pred rokem 1989), kdy ceske holky byly vyznamnym pojmem..., prave jsem tam videl, ze baska voda asi chce navazat na tu tradici smiling smiley
05. 02. 2007 08:34
Tradiční byli " HR-plážoví inženýři". thumbs up

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
05. 02. 2007 12:54
mne byly v roce 89 3roky,takze co bylo v te dobe moc nemam prehled smiling smiley nerikam,ze nekteri chorvati nejsou zajimavy eye rolling smiley,ale mam pocit ze cesky holky berou prave jen jako letni rozptyleni a to zase nebere me yawning smiley
05. 02. 2007 15:32
ja jsem na tu dovolenou vubec nechtel, a uz vebec ne balit nejaky chorvaty.. no a dopadlo to tak, ze jsme se potkali hned druhej den a ted uz spolu zijeme grinning smiley
05. 02. 2007 16:42
Deniso, a o cem jinym to asi tak je?jasne ze je to letni rozptyleni. chapes - v Cesku se seznamis a bud to je zavazny nebo ne ale v HR nemuzes ocekavat ze to bude zavazny. je tam jina mentalita a navic vetsina z nich uz je stejne zenata:-) kdyz te to nebere tvoje vec ale porad je dost tech co si tam jedou uzit a k tomu patri i chorvati:-)
05. 02. 2007 17:57
borik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Deniso, a o cem jinym to asi tak je?jasne ze je to
> letni rozptyleni. chapes - v Cesku se seznamis a
> bud to je zavazny nebo ne ale v HR nemuzes
> ocekavat ze to bude zavazny. je tam jina mentalita
> a navic vetsina z nich uz je stejne zenata:-) kdyz
> te to nebere tvoje vec ale porad je dost tech co
> si tam jedou uzit a k tomu patri i chorvati:-)

mne je celkem jedno,jak si kdo uziva,psala jsem svuj nazor a co nelaka mne.ale jinak s tebou nesouhlasim,precti si prispevek od zony nad tebou a pak nemuzes tvrdit,ze se nikdo neda dohromady "zavazne".
05. 02. 2007 19:05
I ja jsem se s dnesni svou ceskou manzelkou seznamil na jedne stredodalmatske plazi. Byli jsme na spravnem miste ve spravnou chvili.. A dodatecne me zaujala, ze umela anglicky..., jinak bych vam urcite ani to ted nepsal.smiling smiley

A v te dobe jsem nebyl zenaty ani jsem nemel stalou pritelkyni ! A vim ze vetsina tech borcu (aspon zhruba meho veku - do 30 let) zenati nebyli a ani v zime tam nemeli ani pritelkyne! A borcu starsich 30 let bylo mnohem min; jeste znam nejake a tenkrat nebyli zenati. A v zime nekteri z tech starsich i mladsich casto z penez od letniho pronajmu apartmanu tak cestovali do CSSR (CSFR,CR/SR) a pobyvali tam i nekolik mesicu u tech svych... A dost tech starsich ani nebyli z meho mesta, tam proste prilezitostne v letnich mesicich pracovali a pochazeli (a mozna i rodinu meli-to nevim) odnekud jinud, vetsinou z BiH.

A jestli nekdo (jako borik) presto muze tvrdit, ze mistni zenati Chorvate casto tak delali zalety, tak i ja muzu (ale s jistotou!) tvrdit, ze i ty Cesky casto v te dobe byly vdany ale presto velice zvedavy na nabidku mistnich borcu.tongue sticking out smiley

A co se tyce "zavaznosti", tak to ne znam nikoho dalsiho z oblasti odkud pochazim, ze by se takhle tenkrat ani pozdeji dal trvale dohromady s Ceskou/Slovenkou. To kdyz uz tak (tusim tak asi 0,0001% vsech znamosti), to by se byval radsi spojil s Nemkou nebo nejakou ze Zapadu.
05. 02. 2007 19:19
my jsme taky nejdriv mluvili anglicky, ale ted uz vubec, ucim se rychle grinning smiley

zensky i chlapy sou stejny, co se tyka tohohle, co si budem povidat.. kazdopadne jsem rada, ze me to potkalo, ze jsem nakonec do te jelsy jela a myho budouciho muze poznala, je to muj buh smoking smiley
05. 02. 2007 19:40
vsak ja netvrdim ze to neni mozny.jen rikam ze s tim nikdo nemuze predem pocitat.ja taky pisu jen to co si myslim.a muj pripad je to druhe takze se nediv ze mam k tomu opacny postoj
03. 05. 2007 10:00
ZKusenosti mam....ale v Basce nam to nevyslo, jsou tam moc rusne plaze
05. 06. 2007 11:14
a co takhle sex na lodismiling smiley......jinak, nemáte někdo zkušenosti s tim novim vibračním kroužkem od DUREXU?
avatar Re: Novy SPORT SEX NA PLAZI
05. 06. 2007 14:30
Sakra Oskarko,na co ty potřebuješ ten vibrační kroužek.Vibrovat snad bude na tom moří celá vaše loď.Škoda,že mám jen malý člun /gumák/tam ten sex jaksi nejde provozovat bez diváků,ale na odlehlé plážičce a nebo ostrůvku to by šlo.grinning smiley

MirekŠi
05. 06. 2007 15:14
Ptala jsem se jen jestli s ním někdo nemá zkušenosti, koupila jsem ho na zkoušku tak mě to jen zajímalo. Jinak vibrovat určitě loď bude ale jen za jízdy, právě v té zátoce, ať na lodi nebo na plážičce se určitě bude hoditsmiling smiley
05. 06. 2007 15:42
S Durexem zkušenosti nemám, ale můžu doporučit vibrační desku. Před měsícem jsem ji pomáhal naložit na vozík zedníkům co mi dělaj na stavbě. Stál jsem na tom vozíku, když s ní tam zapnutou na plný výkon najížděli přes podlážku. Kdyby sis ji dala do lodi, tak jseš za 15 sekund v takovým stavu, že budeš schopná "žrát cihly". Akorát že važí 150 Kg. grinning smiley

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (05. 06. 2007 22:19).
05. 06. 2007 16:53
Oskarko až to prubneš tak sem napiš zkušenosti,když už to máš koupené PROSIM confused smiley

MirekŠi
06. 06. 2007 05:45
Díky za vtipné a určitě pro mě hrozně poučné rady.thumbs down tvsat.....napíšu ti maila jaké byli zážitkyyawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 25
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.