Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Paddleboard ... smiling smiley

Autor Bessy 
avatar Paddleboard ... smiling smiley
26. 05. 2017 21:15
téma o tomto zařízení jsem tady neobjevil, takže s dovolením zakládám nové vlákno ...
... pokud to tu ale je ... tak prosím o smáznutí tohoto tématu ... drinking smiley
... takže k věci ... před týdnem tady v podforu, Místa v Chorvatsku, vlákno Gradac ... couddy zmínil něco o vodním sportovním náčiní zvoucí paddleboard ...

couddy
Re: Gradac
19. 05. 2017 18:58
Darina123 ... Apartmány a jeho polohu Ti chválím. U tobogánu (což je druhá strana Gradacu směrem od Labineci) bývají diskotéky u hotelu. Nebo v půlce promenády tím směrem bývá poměrně hodně navštěvovaná diskotéka (poznáš ji podle modrých neonů). Živo tam bývá tak od 23:00.
Dceři půjčte "padlboard" a garantuji, že večer si ani "neškrtne" grinning smiley


... na válečných poradách občas zaznělo, že se jakýsi ten pedlbórd pořídí ... proto se prosím ptám ...
... jestli tohle vodní náčiní stojí za to ...
jestli to není natolik náročné, že by po absolvování první jízdy člověk " zdechl " ...
jaké jsou typy ... jestli je to tvrdý, nebo nafukovací a kolik to případně zabere místa při vlastní dopravě ...
... za kolik se to dá pořídit .. jaký doporučujete typ ... ne ten nejdražší ...
kolik se na to vejde lidí ... jak daleko se na tom dá dojet po základním seznámení se ... ( s tímto zařízením )

děkuji ...smileys with beer
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 05. 2017 15:05
My jsme to pojali po svém, vzali (historický) plovák od surfu a šli pádlovat... (po pěti pivech) osobně vyzkoušeno na Olšovci grinning smiley
Plovák mám velký, tudíž i pro dva...
Nicméně, také se rád dozvím, jak to má vypadat pořádně... profi
smileys with beer
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
13. 07. 2017 19:41
Petře dnes zakoupeno [shop.snowboardel.cz] tak jsemz vědavej kam to dám ? Zatím je to tajné holky o tom nevědí překvapení na moře potom dám vědet zda to stojí za to to kupovat grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 07. 2017 11:28
Včera kúpené, 28.8. vyrážame na Brač, snáď sa na tom udržím. Snáď aspoň v triezvom stave grinning smiley
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
30. 07. 2017 13:55
... tak nevím, buď měl Martin na paddleboardu špatný ventilek, a nebo byly velký vlny ... jinak by přece něco napsal ...

smileys with beer
Re: Paddleboard ... smiling smiley
30. 07. 2017 18:00
Martin na tom válčí už dobře. Taky jsem si to zkusil, ale šel jsem několikrát ústy napřed pod hladinu, takže zůstanu raději u své kocábky.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
04. 08. 2017 21:10
Doporučuji super hračka a dobré na projížďku kolem pobřeží dá se i ve vlnách pěkně jsem se vyblbnul a povozil dětičky .Jinak nezkoušel to jen Zahajský ,ale i Jirka Velmez a to bylo teprve prdel grinning smiley. Je to o tom ,že hubení lidi a mladší než jsme to mají lehčí .Pučoval jsem to a občes koukal jak to náctiletým jde thumbs up

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
19. 08. 2017 19:12
Tak jsem dnes padlleboard půjčil .Kamarád jede na Pelješac tak jsem zvědavej jak mu to půjde je trochu udělanější grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
10. 01. 2018 19:23
... ještě uvidím, tohle je za cca do 10.000,- ... nafukovací ... nosnost 2 x 80 kg ... ale prý to unese mnohem víc ...
[www.rajce.net]

smileys with beer
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
10. 01. 2018 19:32
Paddleboard vidím, pumpičku vidím....a kde som ja, zeptal by se mjr.Terazky.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
10. 01. 2018 19:47
... no jo, no ...

smileys with beer
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 01. 2018 08:04
Doufám, že po dovolené, dáš "krátké" video, jak na něm "sportuješ". Jezdí se s tím i na vlnách? Budu to muset zkouknout na youtube.
A ještě, nezabere to víc než půlku kufru? Nebo to povezeš ve člunu? Kolik to váží?
Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 01. 2018 09:03
Pěkné. No podle fotek - tady jsou informace spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 01. 2018 12:05
Určeno do malých vlnek a v ID to dokáže slušně houpat. U nás to používají hlavně dopol., kdy nejsou vlnky a je tam i půjčovna v přístavu. Mladí to loni měli na jeden den, ale pouze dopol., pak se to již houpalo a nešlo zcela ovládat.
Jinak na vyblbnutí super a někteří odvážlivci se na tom objevili v zátokách Gromin Dolac. Zpět ale valili proti vlnám.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 01. 2018 18:39
... asi bych to vzal naproti na Ščedro do nějaké velké zátoky ... tam je převážně klid ...
[www.youtube.com] ( někam sem )

... tady by to bylo v danou chvíli ... pro kaskadéry ... yawning smiley
[www.youtube.com]

smileys with beer
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 01. 2018 22:55
Nosnost paddleboardu bude zřejmě pro kvalitu jízdy dost zásadní, jak se přetíží, bude se víc nořit anebo bude mít snahu se lámat. Tady ten Itiwit má v popisu max zatížení 130 kg, takže dvě osoby ano, ale asi né dospělé. Pátral jsem i po bazarových nabídkách paddleboardů a tam se mimo jiné velmi často jako důvod prodeje uvádí nadhodnocená nosnost.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (12. 01. 2018 15:10).
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
14. 01. 2018 12:22
Já jsem spokojen [shop.snowboardel.cz] na vyblbnutí super i občas vlny jsem zkusil . Již se těším jak letos zablbnu

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Paddleboard ... smiling smiley
04. 02. 2018 07:08
Ahoj chlapi,
nevím do kterého vlákna dát můj dotaz, tak zkusím tady. Nebo mě někam vyžeňte. Řeším, jak dlouhý člun pořídit k motoru 4hp. Budeme na něm pouze dva . Díky za tiphot smiley
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
04. 02. 2018 08:39
Koukni do vlákna Jachting na Jadranu, ale vem si k tomu dovolenou, je tam toho dvě hromady.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
04. 02. 2018 09:25
... např. [forum.ihvar.cz] (je to začátek tohoto vlákna)
řekněme 2,5 metru (snad do 3 m) ... na popojíždění ...

smileys with beer
Re: Paddleboard ... smiling smiley
22. 06. 2018 10:55
Petře rozhodně doporučuji. Včera vlny na Gradac už větší a jde to. Správný výběr paddleboardu vyřeší za vlny. Je to jen naučené dovednosti ne o vlnách. Včera jsem jel do BRISTU oblecenej i s mobilem na kávu.
Jinak pokud někdo potřebujete, mohu poradit (tím že mám lyžařskou školu, mám k tomuhle inverznimu sportu aktuálně hodně blízko). Pokud bude zájem můžu půjčit moje F2 prkno. Pripadne rozjedu větší výběr.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
22. 06. 2018 19:39
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
04. 08. 2018 14:48
Má někdo zkušenost se sehnáním lepidla na paddleboard v českých podmínkách, které by bylo na to určené, vhodné, vyzkoušené? Dá se sehnat přes aliexpress s dodáním za 1-2 měsíce. Toto jsem sehnal po spotřebování dodaného s paddleboardem na Hvaru, ale nevím, jestli by fungovalo.
[www.lepidla.cz]

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
05. 08. 2018 23:35
Paddleboard jsem zatím lepit nemusel, ale na "člun na ryby a na Baťák" (Mariner 4) používám také od Bisonu Liquid Rubber thumbs up Používám to na malé vpichy, které normálně pouze zatírám do kříže... a již několik let OK. Nějakou velkou "latu" se záplatou jsem zatím řešit nemusel. Nicméně paddleboard se fouká na vyšší tlak, než tento člun...
Mimochodem, paddleboard asi nebude z PVC, tak u toho tvého lepidla nevím, nevím...

To, co jsi našel u "Číňana na Alíčku", nenabízí to třeba i na Amazon.de? To by jsi do týdne měl...
Re: Paddleboard ... smiling smiley
12. 08. 2018 21:56
Měli jsme 2 ks z půjčovny (vyplatilo se, další věc na půdě, kterou bych u nás asi často nepoužil) a celkem fajn, dětem se líbilo a mě nakonec taky. I na opalování místo lehátka. Ale spíš na pohodu v zátoce, do větších vln jsme to nedali smiling smiley
Re: Paddleboard ... smiling smiley
14. 08. 2018 23:21
Mě teda dodali něco, co hodně vypadá jako klasická leta na "gumák" a lepidlo je blíže nespecifikovatelné značky. Jelikož ta moje F2 je dost podobná "gumáku", šel bych po tom přes nějaký "Vodáksport". Úplně nevím jestli Aliexpres. Žena mi objednala kryt na Sony Xperizu Z3, došel ale díry na všechny důležité věci to mělo jinde smiling smiley. A byl s nálepkou Sony Z3 Xperia smiling smiley
Re: Paddleboard ... smiling smiley
20. 07. 2019 19:50
Paddlboard i letos několikrát prověřen trasa gradac brist podaca.
U bojek i ve velkých vlnách.
Nevydrzely ale nýty na padlu.

Po průzkumu trhu jsem zjistil, že padlo, které je lehké, funguje a plave... Stojí 2500-11000!
Re: Paddleboard ... smiling smiley
26. 07. 2020 22:24
Nějak to tu něžije. takže kdo máte doma paddle, určitě si ho vezměte s sebou! Moře je super jak ráno na paddlejógu, tak odpo ve vlnách.
Letos jsme to posunuli dál. Gradac - Podaca.

A nově i celé Bačinské jezera, včetně průjezdů rákosem, spojkami a mosty. 9km na vodě, úlet. Ale paráda. Video jsem dával do chorvatského fóra na FB, jestli jste tam někdo.

Mohl bych sem dát link, ale nevím jestli to není proti pravidlům a druhak link na youtube to nemám, zatím asi neumím smiling smiley
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
26. 07. 2020 22:47
Na které FB forum? CZ-SK nebo V srdci ? A nějaký název videa?
My teda jezdíme v zátoce, k majáku je to 1km, někdy tam zajedeme, ale jinak tak do poloviny. je na tom fakt zábava, už by nám to chybělo.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (26. 07. 2020 22:48).
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 07. 2020 15:07
... pádlo, které funguje, je lehké a plave je v Decatlonu ... do 1.000,- Kč ... po 2 letech jsem je měnil před týdnem ... to původní ale prasklo jen proto, že na něm během cesty domů ve člunu ... 1000 km ležela část 180 kilogramového lodního motoru ...

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi
Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.