Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Aky snorchel a plutvy

Autor laurin 
Aky snorchel a plutvy
01. 06. 2010 13:00
Ahojte,
mal by som taky dotaz, vyhladavanie na tomto fore nic neprinieslo, a ja sam sa v tejto oblasti moc nevyznam - chcel by som si kupit tento rok taky lepsi snorchel a plutvy na amaterske potapanie, resp. snorchlovanie.
Nic pre profikov, nikdy som nesnorchloval, ale zas by som sa chcel vyhnut vyrobkom v Tescu, ktore nic nevydrzia (vacsinou, cest vynimkam samozrejme).
Proste take nieco lepsie s cim by sa dalo zacat. mam obavy ze snorchle z hypermarketu by cloveka mohli skor odradit od tohto sportu.
Dakujem za rady, poprosil by som nieco konkretne, vyborny by bol link na webovy obchod, alebo radu kde konkretny vyrobok kupit.
avatar Re: Aky snorchel a plutvy
01. 06. 2010 16:42
Vzhledem k tomu že tu nemůžu dělat reklamu tak Ti dam adresu do SZ smiling smiley
Re: Aky snorchel a plutvy
01. 06. 2010 19:54
Štír napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vzhledem k tomu že tu nemůžu dělat reklamu tak Ti
> dam adresu do SZ smiling smiley

Dakujem, SZ prisla smiling smiley
avatar Re: Aky snorchel a plutvy
01. 06. 2010 21:28
můžu poprosit taky o adresu do SZ ?
díky
Re: Aky snorchel a plutvy
15. 06. 2010 20:34
Pořizovali jsme věci na potápění (dvoje ploutve, brýle, šnorchl) v Globusu - byla to značka Mares, což mi přijde kvalitou na amatérské použití ok - a hlavně to bylo za cenu no-@#$%& hypermarketových věcí. Takže ne vše, co je z hypermarketu, je nutně špatné. Je pravda, že brýle ruply po dvou letech, ale mám pocit, že jsme s nimi nešetrně zacházeli. Nahradili jsme je novými z chorvatského trhu.
Re: Aky snorchel a plutvy
30. 07. 2021 17:05
Ahojte pozeram, ze dlho tu nik nepisal. Prosim o radu- ako to uz tu bolo pred x rokmi spomenute. Aky snorchel a plutvy- znacku, aby to nebol profi, ale zaroven nechcem zly matros. Nech to nieco vydrzi. Taky zlaty stred. Ked tak odporucte znacku do ss. budem vdacny. Pozeral som po sport obchodoch a mam v tomu trochu"hokej". Tak sa spolieham na Vase skusenosti.
Ps: Prajem peknu dovcu.
avatar Re: Aky snorchel a plutvy
02. 08. 2021 06:46
Vyhrabal jsi pěkný "ležák".
Zkušenosti s "matrošem" nemám žádně, takže neporadím.
A raději než tady (ne že bych nedůvěřoval místním šňorchlistům a ploutvistům), tak bych se ptal raději u těch "profi".
Určitě mají i "zlaty stred" a dobře poradí.
avatar Re: Aky snorchel a plutvy
05. 08. 2021 21:44
Můžu doporučit i se zaručit za tento obchod - koupíš tam vše, co potřebuješ a není problém se poradit. Kupujeme si tam vybavení na šnorchlování více jak deset let a vždy bylo vše kvalitní. Skvělé je, že si vybereš i podle častosti využití a ceny, kterou chceš investovat. Mají i šikovné sety.
Já mám tyto: ploutve šnorchl jednozorníkovou masku - mám ji raději než dvouz.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.