Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up

Autor Racetiger 
avatar thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
03. 07. 2008 09:43
Bohužel musím založit nové vlákno a prosím, aby sem přispívali jen ti, kteří již projeli Slovinskem nezpoplatněnými úseky. Prosím aby sem nepsali žvanilove jak je pod jejich úroveň neplatit a nejet po 10 km dlouhé panelce a obchvatem Mariboru. Díky těmto tupcům jsou ostatní vlákna nepřehledná a o ničem. hot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyPROSÍM O ZKUŠENOSTI S CESTOU NEZPOPLATNĚNÝMI SILNICEMI PŘES SLOVINSKO NIC JINÉHO NEVKLÁDEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
03. 07. 2008 10:36
Jen odkaz k tomuto tématu:
Na Vláknu - Přes Maďarsko - o pár řádků níže je celkem vydařená mapka, jak se vyhnout nájezdu na dálnici při průjezdu z Redicse do Mursko Srediště od : SCOUT - 2.7.2008 ve 22.13 hod . " Nás nedostanou " !!!!
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
03. 07. 2008 11:41
Chválím založení tohodle vlákna protože ostatní už jsou trochu nepřehledná.
A zatím mě nikdo nodpověděl zda je cesta podél dálnice přechod - kruháč u Mariboru zpoplatněná na UAMK
to je napsaný jako že není tak kdo to ví.
Na Makarskou 20.6. přes Maďary bez potíží, zpět 28.6. přes Plitvice (protože fronta u tunelů byla 15 km) v pohodě a opět přes Maďary taky pohoda. Jen jsem čekal na mýtnici před Záhřebem asi 3,5 km (asi 15 min.), ale to nebyl problém. Zdá se, že je mnoho cestovatelů drogově závislých na průjezdu Mariborem. Zkuste se ovládnout, vezměte si mapu a promyslete nějakou spojku, která se vyhýbá placeným úsekům ve Slovinsku. Možností je dost, jen se nebojte experimentovat. Netvrdím, že průjezd Maďarskem je průměrnou rychlostí 130 km/h, ale tu 90-ku tam uděláte a pokud pojedete za kamionem, tak neřešíte ani vesnice. Oni to vysílačkama vykomunikujou a vědí, kde se měří a kde ne. Přes Lendavu se neplatí, což už bylo řečeno 1000-krát a dotankujete tam levnější palivo. Štastnou cestu.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
03. 07. 2008 12:18
Díky ale přes Madarsko jet nechci takže pro to mě zajímá jen objetí toho krátkého úseku.
Jinak mě ta trasa vyhovuje a když to nepůjde jinak zaplatím holt 900Kč
Chci jet trasou kterou znám a která je pro mě vyhovující a né hledat objíždky
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
03. 07. 2008 15:47
už jsem se, Rohale, smáznul..
ale dovoluji ji si reprodukovat Frantu PM, 30.6.08, 9:52 snad se nezlobí, před týdnem to projel pro nás, (on ještě nemusel plati za známku), tak aby to nezapadlo, když je to tu tak hustý.....
Franta PM píše:
Jak jsem slíbil, referuji o cestě přes SLO mimo placené silnice. ..... Na opuštěném přechodu A/SLO jsme byli asi hodinu po půlnoci. Hned za SLO celnicí, ještě před nájezdem na dálnici, zastavuji u odbočky vpravo na Šentilj, Maribor (žluté cedule), abych si ověřil, že se tam dá odbočit. Starou cestu mimo dálnici znám, jel jsem ji v minulosti několikrát, když byly fronty, abych se vyhnul zdržení na cestarině. Teď najíždím na dálnici, protože potřebuji doplnit nádrž...... Kruháč projíždím dokola a odbočuji na Lenart . Super silnice, nový povrch, jen místy omezení, když se projíždí kolem staveniště (asi nájezdy na budoucí dálnici na Maďarsko). Asi po 15 km v Lenártu dobře značená odbočka vpravo na Ptuj. Tady už je silnice horší, úzká a místy horší povrch, ale neřekl bych, že je horší než průtah mezi Mariborem a Ptujem. Asi po dalších 20 km vjíždíme do Ptuje a držíme se směru na Maribor. Přejíždíme přes most řeku Drávu a kousek za ním už je směrovka na HR, Zagreb. Tady se také projíždí kolem rozestavěných úseků dálničních přivaděčů. Za chvilku už jsme na silnici k hranici. Kvalita silnice nic moc, ale není provoz, tak se dá jet. Shrnutí. Cesta přes SLO mimo dálnici by neměl být problém, pokud nebude velký provoz. Pak asi v úseku Lenart - Ptuj může problém nastat. Ale zase se ještě může provoz rozmělnit, když se někdo rozhodne po dálnici a někdo přes Maribor mimo H2. Ani tahle varianta by nemusela být špatná. Když jsem se teď v sobotu vracel, tak jsem jel klasicky přes Maribor a po H2. Byl podvečer kolem 18. hod. Koutkem oka jsem zahlédl, že ulice kterými by se to dalo jet vede souběžně s H2 a mezi je železniční trať, takže orientace docela dobrá. Možná to někdo vyzkouší a podá informace. Přeji všem šťastný návrat. Franta.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jeliman (03. 07. 2008 15:54).
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
03. 07. 2008 18:38
Poprosil bych admina, zda by na nějaký čas nezaměřil svou pozornost na toto vlákno. Je to téma nanejvýš aktuální a tak jsem pro smazání plků a ponechání pouze praktických zkušeností těch, co už se vrátili.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
03. 07. 2008 22:00
Už jsem to psal jinde, jel jsem 13.6. tam a násl. víkend zpět tak jako vždy: Zagreb - Maribor (v HR k přechodu, od přechodu do Mariboru po staré - tady dálnice stejně není), za Mariborem na kruháč a přes něj rovně na starou a odtud bez problémů až na hranice SLO/A (Šentilj).
2.8. (to už buohužel bude plná sezóna) pojedu znovu. Dám sem vědět poznatky.
Pavel.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
03. 07. 2008 23:05
to Pavel63
to nejdůležitější nepíšeš - kudy jsi se dostal z Mariboru na kruhák - jestli po H2 , tak je zde tvůj příspěvek bezpředmětný - tam musíš mít známku!
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
03. 07. 2008 23:24
Ok, trochu jsem vlákno promazal. Na to, kdo je autorem mazaného příspěvku jsem nekoukal, aby se někdo necítil dotčen. Vyjadřujte se prosím pouze k tématu a ne k autorům příspěvků. Tohle může být jinak velmi užitečné téma.

Michal
Tak přibližně za 4 hoďky vyrážíme směr Rabac. Jedem přes Slovinsko, známku snad seženeme a pokud ne, tak budeme muset objíždět. Pokud se na místě dostaneme na net, tak dáme vědět jaká byla cesta případně objížďkou bez známky. smileys with beer
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
04. 07. 2008 18:19
Ještě malá pod otázečka.Může sem někdo dát přesné místo odkud je vlastně ta jejich dálnice zpoplatněna-myslím směrem od přechodu A/SLO Šentilj.Pokud není hned od přechodu tak zpět by se na ní dalo najet ještě ve Slovinsku,koupit A dálniční známku a také nabrat PHM u té pumpy před hranicí.Podle mapy je to tak max 700m ??? Pak by se člověk nemusel trmácet až na exit 228.A ještě nějaký typ na noční pumpu ve Slovinsku za přechodem směrem na HR.Třeba v Mariboru a nebo ještě dřív.

MirekŠi
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
04. 07. 2008 19:34
[www.omv.cz]
Tady jsou dvě benzinky s nočním provozem.
Dnes jsem se vrátil z Chorvatska a objel dálnici ve Slovinsku.

Asi 10-15 km za hranicemi HR/SLO jsem jel na novém kruháči na Ptuj
, v Ptuji jsem měl trochu problém najít odbočku na Lenart (navigace garmin s aktuální mapou evropy měla silnice kousek jinde než ve skutečnosti). Myslím, že bude lepší přijet do Ptuje po staré cestě (silnice č. 2), na mapě to vypadá jednoduše.

Cesta PTUJ - LENART bez problémů, hodně časté omezení na 60. V Lenartu značení na Maribor bez problémů.

Lenart - kruháč u dálnice: dobrá cesta, pozor na cedule, jet jen podle žlutých značek, zelené navedou na dálnici

Kruháč-hranice s Rakouskem přes Pesnice: dobrá cesta, na dálnici jsem se napojil až v Rakousku, na posledním nájezdu na dálnici ve Slovinsku je na značce cedule s dálniční známkou. Nájezd na dálnici v Rakousku je kousek za starým přechodem.

Dojem z cesty: bez problémů, potkal jsem jen pár aut, většinou domorodci - jel jsem tam asi v 10 ráno (pátek). Myslím, že jsem si najel navíc tak 1/2 hodiny.

Třeba to někomu pomůže .......
pk.tr Velkné díky!!!thumbs upthumbs upthumbs up To je přesně ten příspěvek který tu očekávám. 99% ostatních může adm. smzat.thumbs downthumbs downthumbs down (a to i tento můj)
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 07. 2008 09:50
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dnes jsem se vrátil z Chorvatska a objel dálnici
> ve Slovinsku.
>
> Asi 10-15 km za hranicemi HR/SLO jsem jel na novém kruháči na Ptuj, v Ptuji jsem měl trochu problém
> najít odbočku na Lenart (navigace garmin s aktuální mapou evropy měla silnice kousek jinde
> než ve skutečnosti). Myslím, že bude lepší přijet do Ptuje po staré cestě (silnice č. 2), na mapě to
> vypadá jednoduše.
>
> Cesta PTUJ - LENART bez problémů, hodně časté omezení na 60. V Lenartu značení na Maribor bez
> problémů.
>
> Lenart - kruháč u dálnice: dobrá cesta, pozor na cedule, jet jen podle žlutých značek, zelené
> navedou na dálnici
>
> Kruháč-hranice s Rakouskem přes Pesnice: dobrá cesta, na dálnici jsem se napojil až v Rakousku,
> na posledním nájezdu na dálnici ve Slovinsku je na značce cedule s dálniční známkou. Nájezd na
> dálnici v Rakousku je kousek za starým přechodem.
>
> Dojem z cesty: bez problémů, potkal jsem jen pár aut, většinou domorodci - jel jsem tam asi v 10
> ráno (pátek). Myslím, že jsem si najel navíc tak 1/2 hodiny.
>
> Třeba to někomu pomůže .......


Jeli jsme dnes v noci (pátek kolem 22hod) podobnou trasou, naprosto doporučujithumbs up
PTUJ - LENART - TRATE - MURECK (A)

V Ptuji je trošku problém se chytnout na cestu do Lenartu, naše GPSka se nechytala skrz pár nových silnic, souhlasím s tím vjet do Ptuje po staré č. 2.
Zbytek trasy naprosto v pohodě.
V Trate přes řeku do Mureck, odbočit doleva a za cca 10 km jste na dálnici směr Graz thumbs up

CELKOVÝ DOJEM: Slušná silnice, žádné díry, minimální provoz, nepotkali jsme jediný kamion, jen pár domorodců, Poláky, Němce, Slováky a Čechy, takže to asi bude zřejmě oblíbená objížděcí trasa ;-)

Časově oproti červnovému průjezdu Slovinska dálnicí jsme si najeli asi 20-25 minut (maximálně, i s blouděním Ptujem). A to byl cestou tam provoz nulový (čtvrtek 2h ráno) a cestou zpět od hranic CH/SLO k odbočce na Ptuj katastrofa, děsný provoz, samý kamion a domorodci, kteří jezdili jak šneci (vlekli jsme se pořád max. 50).



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jajanina (05. 07. 2008 09:56).
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 07. 2008 10:29
4Jajanina..díky za info tuhle trasu pojedu za 3 týdny taky..přechod Mureck je v pohodě?...a říkáš, že v Ptuju je lepší přejet řeku Drávu..a napojit se na cestu č.9 ve Spodnej Hajdině od Mariboru k hranicím HR Macelj?..myslím tím směrem z ČR do HRhot smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (05. 07. 2008 10:52).
Ahoj,zakládal jsem vlákno Kruháč u Mariboru-dneska ráno jsem přijel z Pagu, tak hned podávám zprávu.
Cesta absolutně bez problémů,ujeli jsme skoro 1100 km (Pag-Ostrov u KV) za 12 hodin. Přes Maribor jsme projížděli kolem půlnoci-držel jsem se plánu cesty uveř. na výše zmíněném vláknu ( i od autoklubu Chorvatska) a musím říct, že jsem si ho prohlédl cestou na zastávce a při průjezdu městem a za ním do něj už vůbec nemusel koukat. Na první křižovatce u nájezdu na H2 jsem to projel rovně,na další křižovatce doprava už bylo na žluté ceduli nad silnicí značeno AVSTRIA, toho jsem se držel až do průjezdu přes most za Dravu,pak je na Partizanske odbočka doleva značena ŠENTILJ. Obavu jsem měl jen z toho napojení na kruháč nad městem -ale i tady bez problémů na prv. odbočce vpravo na Pesnici a pak už přes pár vesnic až přes starý-naprosto opuštěný- přechod a kousek za ním nájezd v Rakousku na dálnici.
Několik menších dodatků.Ve městě -Maribor- je třeba se držet žlutých cedulí-modré samozřejmě směrují na placené úseky.Jeli jsme v noci,ale myslím,že i přes den by to neměl být větší problém. Mají to značeno asi jako starou trasu (zatím ?). V noci nejsou otevřeny na této trase pumpy-většina má od 6-22 hodin.Je třeba s tím počítat,ale my jsme tankovali hned za hranicí HR-SLO kde byla otevřena pumpa s nočním provozem.Není ani na té opuštěné staré hranici,někdo může mít proto problém s koupí A dál.známky v noci. Nikde na této trase jsem neviděl ceduli s označením nutnosti použít známku-ani bezprostředně u kruháče.
Prostě zatím to dle plánků jak projet bez placení funguje,aspoň dle mojí zkušenosti.Přeju všem šťastnou cestu,pěknou dovolenou jako jsme měli my-super počasí celých 10 dní- a DOBRO DOŠLI ! spinning smiley sticking its tongue out
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 07. 2008 13:13
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> 4Jajanina..díky za info tuhle trasu pojedu za 3 týdny taky..přechod Mureck je v pohodě?...a říkáš, že v Ptuju je lepší přejet řeku Drávu..a napojit se na cestu č.9 ve Spodnej Hajdině od Mariboru k hranicím HR Macelj?..myslím tím směrem z ČR do HRhot smiley

MURECK je v podstatě jen most přes řeku, přejedeš a jsi v Rakousku/Slovinsku. V podstatě prázdné město, absolutně bez problémů. V Ptuji směrem na SLO/CH hranici to bude podle mě jednodušší, nás zmátla cestou zpátky nová silnice, kterou tam budují, ukazatelů na Lenart tam mají poskrovnu.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 07. 2008 15:40
Jajanina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Anonymní návštěvník napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Dnes jsem se vrátil z Chorvatska a objel
> dálnici
> > ve Slovinsku.
> >
> > Asi 10-15 km za hranicemi HR/SLO jsem jel na
> novém kruháči na Ptuj, v Ptuji jsem měl trochu
> problém
> > najít odbočku na Lenart (navigace garmin s
> aktuální mapou evropy měla silnice kousek jinde
> > než ve skutečnosti). Myslím, že bude lepší
> přijet do Ptuje po staré cestě (silnice č. 2), na
> mapě to
> > vypadá jednoduše.
> >
> > Cesta PTUJ - LENART bez problémů, hodně časté
> omezení na 60. V Lenartu značení na Maribor bez
> > problémů.
> >
> > Lenart - kruháč u dálnice: dobrá cesta, pozor na
> cedule, jet jen podle žlutých značek, zelené
> > navedou na dálnici
> >
> > Kruháč-hranice s Rakouskem přes Pesnice: dobrá
> cesta, na dálnici jsem se napojil až v Rakousku,
> > na posledním nájezdu na dálnici ve Slovinsku je
> na značce cedule s dálniční známkou. Nájezd na
> > dálnici v Rakousku je kousek za starým
> přechodem.
> >
> > Dojem z cesty: bez problémů, potkal jsem jen pár
> aut, většinou domorodci - jel jsem tam asi v 10
> > ráno (pátek). Myslím, že jsem si najel navíc tak
> 1/2 hodiny.
> >
> > Třeba to někomu pomůže .......
>
>
> Jeli jsme dnes v noci (pátek kolem 22hod) podobnou
> trasou, naprosto doporučujithumbs up
> PTUJ - LENART - TRATE - MURECK (A)
>
> V Ptuji je trošku problém se chytnout na cestu do
> Lenartu, naše GPSka se nechytala skrz pár nových
> silnic, souhlasím s tím vjet do Ptuje po staré č.
> 2.
> Zbytek trasy naprosto v pohodě.
> V Trate přes řeku do Mureck, odbočit doleva a za
> cca 10 km jste na dálnici směr Graz thumbs up
>
> CELKOVÝ DOJEM: Slušná silnice, žádné díry,
> minimální provoz, nepotkali jsme jediný kamion,
> jen pár domorodců, Poláky, Němce, Slováky a Čechy,
> takže to asi bude zřejmě oblíbená objížděcí trasa
> ;-)
>
> Časově oproti červnovému průjezdu Slovinska
> dálnicí jsme si najeli asi 20-25 minut (maximálně,
> i s blouděním Ptujem). A to byl cestou tam provoz
> nulový (čtvrtek 2h ráno) a cestou zpět od hranic
> CH/SLO k odbočce na Ptuj katastrofa, děsný provoz,
> samý kamion a domorodci, kteří jezdili jak šneci
> (vlekli jsme se pořád max. 50).

Taky mohu doporučit přijeli sme to dnes rano také a bez problémů.;-)
Miruck super. To tady chybelo. Jak projet Maribor.
Jen jeste chybi maly detail bych pro ty, co se rozhodnou pro tuhle trasu cestou tam. Jak se da z kruhace u Pesnice na tuhle trasu najet. Asi tak, jako Mureck na kruhac prijel od Mariboru. Pak je nutne projet cely kruhac az na odbocku na Lenart a hned po par metrech odbocit vpravo a jakousi soustavou najezdu a podjezdu, mozna i provozornich komunikaci (stavi se tam najezd na dalnici smerem do Madarska) najet na Sentiljsku cestu smer Maribor. Melo by to byt znacene zlutymi cedulemi MARIBOR. Nejsem si totiz jisty, jestli je za kruhacem na najezdu na H2 odbocka na Ptujsku cestu, kterou Miruck z Mariboru prijel. Podle mapy na [maps.google.cz] to sice vypada, ze tam ta odbocka je, pak by to bylo jednoduche, ale jel jsem tam cestou domu v sobotu 28.6. a nezaregistroval jsem ji. Takze pokud to nekdo pojedete cestou tam, vsimnete si prosim tohoto detailu. Diky.
Jeste k najezdu k hran.prechodu ze stare cesty pres Sentilj, jak pise Miruck, ze je tam oznaceny najezd na placeny usek. Ten najezd by mel byt tesne pred tim, nez tahle stara cesta podjizdi pod dalnici smerem ke stare celnici, tedy odbocka doleva najezdem toboganem na teleso dalnice smer Austria. Je mi divne, ze by na tomto kousku platila znamka, jak uvadi Miruck. Vzdyt je to nejakych 300, max.500 m pred celnici. Spise si myslim, ze se jedna o avizo na placeny usek smer Maribor. Nebo se pletu??? Presto bych nezoufal. Kdyz uz budu tady, tak to klidne protahnu na starou celnici a pokud tam nedostanu koupit rakouskou znamku, tak zastavim na prvni benzince v Rakousku. Ta je asi po 5 km.
Tak stastnou cestu.
Franta
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 07. 2008 17:59
Možná jsem to přehlédl, ale všiml jste si někdo, jestli mají placené úseky označené dopravní značkou jako u nás?
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 07. 2008 18:18
Pašák napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Možná jsem to přehlédl, ale všiml jste si někdo,
> jestli mají placené úseky označené dopravní
> značkou jako u nás?

ano, podobné


Při nájezdu na placený úsek je pod cedulí dálnice/rychlostní silnice obrázek viněty. Není ale na směrovce, je až u značky na nájezdu na dálnici.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 07. 2008 19:44
Já si osobně myslím,že ta trasa co popisuje miruck musí být v pohodě, jel ji sice zpátky,tedy domů a přesně odpovídá popisu dle autoklubů.Musí tedy sedět i cesta do HR.Neměl by být problém ani nájezdem na kruháči,ze staré na starou cestu mimo H2.Já ji také hodlám použít 16.7. tak doufám v její aktuálnost.Jinak by neměl být ani problém s tankováním.Na Ptujské cestě,kterou se projíždí Maribor je několik čerpaček PETROL a OMV,které jsou otevřeny stále.Dal sem na ně odkaz kolega.Zpět by neměl být ani problém ze A známkou.Poněvadž i kdyby se nedalo,pro placený úsek najet na přechod těsně před dálniční celnicí jak píše Franta /300 - 500 m/ tak za podjetím dálnice je na pravé straně čerpačka s parkovištěm,kde je možno zastavit a 100% na čerpačkách PETROL známky mají,kupoval jsem ji tam v loni současně s tankováním.Pokud mi tady někdo potvrdí,že se dá najet ještě před podjezdem dálnice a jet ten kousek již k hranicím po známém úseku dálnice tak je to ještě lepší varianta zpáteční cesty,včetně tankování.Sleduji toto vlákno netrpělivě a hltám nové zkušenosti,všem co to již projeli děkuji.Záleží jen na tom,kde tu zelenou a nebo modrou ceduli začátku placeného úseku dali ?????

MirekŠi
Popis alternativních tras dle chorvatského HAK na [www.hak.hr] Mariborský okruh je zpoplatněn !
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 07. 2008 20:42
Macelj – Ptuj – Lenart - Pesnica i dalje cestom na stari prijelaz Šentilj (Spielfeld)

Ahoj všem.Když koukám na mapu tak si ,ale myslím ,že cesta z Ptuj přímo na Macejl bude určitě zpoplatněna,nebo se to ještě nějak objíždí???Já jel kvůli zácpám v loni až na Varaždin ,kde jsem projel hranice bez problémů.
Beru to jak cestu do HR.Děkuji za odpověď....
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
05. 07. 2008 22:33
Včera jsme se vraceli, jeli jsme úplně stejně jako Miruck a i v pátek odpoledne, tedy v dopravní špičce, to byla pohoda. Jen úplně na konci těsně před nájezdem na velký kruhák je žlutá cedula na Šentilj tak blbě umístěná, že jsem omylem najel na "dálnici", ale bylo to jen asi 400 metrů a nikdo nás nechytil. Časovou ztrátu odhaduji oproti dálnici na 20 minut, prodloužení trasy tak o kilometr.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
06. 07. 2008 01:38
Prosím nenadávejte měsmiling smiley
Ale chápu to správně že od kruháku k Mariboru ten kousek se musí platit?
A když to tedy objedu tou trasou co popisujete pojedu vůbec okolo nějaké pumpy?Jezdím tak okolo jedné v noci takže jsem vždy tankoval
u OMV v Mariboru a jinak bylo všechno zavřené.A touhle objízdnou trasou se asi z žádnou otevřenou pumpou nepotkám.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
06. 07. 2008 06:57
Celý obchvat Mariboru je zpoplatněný....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (06. 07. 2008 09:32).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.