Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up

Autor Racetiger 
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
10. 06. 2018 20:17
Tady je napsáno více k tématu kravín.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
10. 06. 2018 20:38
Jo, to je ono. takových příspěvků tady je víc. Já to jen upřesnil.
P.S. taky jsi byl v noci kydat hnůj?grinning smiley
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
10. 06. 2018 20:53
Já jezdím jinudy přes Macelj popřípadě Cvetlim a když to vezmu popořadě tak v Rakousku sjíždím z dálnice na 228km pokračuji na Pesnica pri Mariboru, Maribor natankovat CNG, Ptuj, dál většinou pokračuji přes Macelj. Kravín mě minul, ale zajímal jsem se kde je.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
10. 06. 2018 21:04
Díky. Kdybych se tudy puslit, vím na co si dát bacha.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
11. 06. 2018 16:41
atnarfus:
krizová je křižovatka KLJUČAROVCI PRI LJUTOMERU, tam když správně odbočíš až na 3.výjezdu do Ljutomeru (a ne na 2.) do kravína nepojedeš!
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
11. 06. 2018 19:19
Nococo. Aspon naváže družbu. Naše podobenky tam již mají.thumbs up smiley
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
11. 06. 2018 19:35
Musím říct, že jsem přemýšlel kde ten kravín vlastně je. Až jsem si prohlídl google fotku, tak konstatuji, že tudy taky jezdím. Vždy odbočuji na druhém výjezdu a jedu tou zkratkou prodlužovačkou :-). Letos odjezd 29.6. v pátek.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
12. 06. 2018 08:59
Ještě mám takový dotaz ❓ ať už pojedu kravinem nebo dále. Směr na jug. Doporučili bylo jste mi nějaký přechod do hr? Bessy mi psal do zprávy vybavenost starého Goricanu. Tak mě zajímá, jestli je nějaký přechod lepší než druhý. Nebo jestli se některému mám vyhnout.
Diky moc
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
12. 06. 2018 10:39
Objet SLO dálnici přes HU a stavit se na "starém" Goričanu thumbs up
Pro Moravu a Slezsko naprostý ideál... a jak je vidět, tak i fóristé z brdských lesů objevili pozitiva této trasy.
Obávám se, že lépe vybavený přechod budeš těžko hledat... a to tam je ještě jedna "zašitá" restaurace o kousek dál smoking smiley
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
12. 06. 2018 12:45
Předpokládám, že Znojmo je taky Morava. Z toho ale pro nás plyne, že cesta přes Maďarsko nic moc. Snad jen Bessyho stezkou, ale vleče se to vleče.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
12. 06. 2018 13:15
Znojmo? To už je (skoro) Österreich, takové předměstí Vídně grinning smiley
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
12. 06. 2018 14:40
No dyt povidám. Nechci jet přes slováky a maďary. ZN-W-"odbočka"-LJutoměr a "řeším jen přechod" a hurá na A4.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 07:58
Každoroční článek na iDnesu Jak do Chorvatska se mi letos zdá velmi dobrý.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 08:31
Taky jsem četl. Zajímavá je ta objizdka s použitím slo známky.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 08:37
Koukám pořád na trasu Lenart,Ptuj,Ptujská Gora,Rogatec, projel to někdo?
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 12:02
Mureck-Trate-Lenart (dobře značená rychlá objížďka cedulemi "HR via Ptuj", napojuje se zpět u Radehova, kousek od motorestu Švarc) - Ptuj (zakufrovali jsme ve vilkách za posledním kruháčem na výjezdu, ale dobře značené souběžné nové úseky jsou z obou stran nové dálnice, takže napojit se na směr Podlehnik nebyl problém). Průjezd za svítání dnes 14.6.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 12:06
A jak vypadá dálnice na konci ? Stále štěrk?
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 12:46
to Pavel.R:
Na Rogatec jedu za 4 dny, tak dám vědět, ale už několik let to jezdím v pohodě.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 13:30
štěrk/neštěrk viz téma Dostavba... My dnes ráno jeli po dvou krátkých nezpevněných. V době pracovního klidu, takže ani bláto ani haldy prachu. Věřím, že v prac.době to může vypadat hůř, a věřím, že se něco muselo změnit od chvíle, kdy tu někdo psal o půl kilometru a jámách.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 13:39
Už podle těch fotek na idnesu a zpráv o kropení to vypadá, že se snaží s tím něco dělat. Problém těch mlatových úseků je, že se nedá odhadnout co s nimi udělá jeden přívalový liják s velikou zátěží od kamionu. To klidně může být ráno krásná rovinka a večer tankodrom. Ale jestli je to jen 2x70m, tak i ten tankodrom se dá zvládnout bez nervů.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 13:48
couddy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky jsem četl. Zajímavá je ta objizdka s použitím slo známky.

Nějak mi to nedává smysl, koupit si známku a jet po delší trase kde z poloviny není dálnice??
Když se známkou, tak přetrpět kousek rozestavěné dálnice před Maceljem ale krom toho kousku je to nejrychleší cesta.

A když objíždět, tak při problémech v Lenartu a Ptuji, dává největší smysl (mimo Maďarska) kochací objížďka Ilz-Feldbach-Ljutomer-Ormož-Varaždin. Je to kratší a rychlejší než ta jejich klikatice Slovinskem a přitom bez nutnosti SLO známky.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 13:59
Anebo to vzít přes Pesnicu na Maribor, Ptuj, Podlehnik a napojit se.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 16:25
.....tak přetrpět kousek rozestavěné dálnice před Maceljem....
Ono nejde o to přetrpět těch pár km po tankodromu, na to jsme zvyklí z domova, ale po hladce projetém úseku po dálnici za nemalé peníze pak přetrpět kolonu před celnicí. V tom okamžiku ztrácí koupení známky a použití dálnice smysl. Proto se hledají alternativy, jak se tomuto vyhnout ujetím pár km navíc po okreskách bez zdržení a kolon. Raději budu hodinu navíc točit kolečkem, než stejnou hodinu trénovat rozjezdy.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 16:50
Zahajskej: amen
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 17:13
Zahajskej - jistě máš pravdu, ale tak nějak samozřejmě jsem předpokládal, že nikdo z členů fóra se nevydá se SLO známkou směr Macelj v čase, kdy se tam dají předpokládat kolony. Pokud tak činí, tak je to asi dobrovolný masochista a taková činnost mu přináší potěšení, kterému ostatní nemusejí nutně rozumět... eye rolling smiley .
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 20:41
Vždyť cena hodiny parkování v Praze brzy dožene cenu stejně dlouhého parkování na dálnici před Macljem. Až na to, že přes Macelj se občas povede projet i za kratší dobu.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2018 21:44
"Masochista" nie som ale Macelj skúsim aj tento rok. Idem v noci okolo 4:00h by som mohol byť na konci diaľnice tak uvidím čo to povie.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
15. 06. 2018 11:06
Chci se zeptat, kdo jede přes Ilz, Bad Radkensburg směr Ormož, kde berete benzín/naftu, já dříve co jsem jezdil přes Mureck tak tam,ale letos chci zkusit přes Ilz a dále, nevíte je tam dobrá benzínka s cenou v Rakousku?? A pokud by ještě mě dal odkaz na cenu té benzinky by bylo super. Tady je můj odkaz na Mureck.

[www.spritvergleich.at]

Díky
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
15. 06. 2018 12:37
Tak jako vloni byla kolona na hodinu a to v čase brzo ráno v neděli tam to bude zasekané vždy jakmile bude třeba jen 20 aut a budou dojíždět další než se dá ten špunt do pohybu tak zase stojí a nemusí být hodina H kdy je nápor turistů . Nedej bože nepojízdné auto tak je to na polštář yawning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
15. 06. 2018 13:00
Ctirad - tankuju přímo v Ilzu tady, podle ÖAMTC mají dnes Super 95 za 1,279E, což je přibližně 33Kč, naftu za 1,199E
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 63
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.