Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POKUTY

Autor Bobila1 
Re: POKUTY
20. 07. 2018 11:20
IBAN i SWIFT tam je....nedopatrali jsme se v.s. .
A ptam se protoze zkusenost fakt nemam zadnou a na poplatcich dalsich X stovek moc platit nechci



Upraveno 1krát. Naposledy upravil KatkaV (20. 07. 2018 17:21).
Re: POKUTY
20. 07. 2018 11:26
Tu me to nabízí pouze Eur a Czk....jsem na mobilu, zkusim pak pres PC.
Re: POKUTY
20. 07. 2018 11:28
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> KatkaV
> Jsou banky, co si berou asi 20,- za platbu do
> zahranici. Nemas ve svym okoli nejakyho znamyho,
> co ma u nich ucet? Ktery to jsou ted nevim, ale
> lze snadno dohledat. Poslala bys to pres nej. Ja
> mam KB a tam je to treba za 195,- tak doufam ze
> nic neprijde. Je az neuveritelny, jak jsem slusnej
> ridic v zahranici...


No mozna spis najdu někoho kdo se mi s tim stavi v Madarsku na poštu 😂😂😂😂
Re: POKUTY
20. 07. 2018 11:28
Na té policejní stránce co odkazoval shaemi je uvedena možnost bezplatného placení kartou.

Klikni na největší červené tlačítko, z rozbalovacího seznamu vyber jedinou položku (v překladu správní pokuta) a pak už se dál dostaneš jen po vyplnění údajů z dopisu s pokutou (naštěstí nemohu vyzkoušet smiling smiley ) a tam myslím bude cesta k platbě pokuty kartou.
avatar Re: POKUTY
20. 07. 2018 12:29
KatkaV napsal(a):
-------------------------------------------------------
> IBAN i SWIFT tam je....nedopatrali jsme se v.s.

V ČR se jako V.S. píše rodný číslo, u nich to může být stejné
avatar
mdr
Re: POKUTY
20. 07. 2018 13:33
Když se proklikneš na té policejní stránce na placení, jak napsal Pedro66, je tam vzor dopisu s pokutou, kde je červeně orámovaný údaj "iratazonosító" a ten se má vyplnit dole do formuláře. Google to sice překládá jako "identifikační doklady", ale já tipuji, že je to právě to, čemu říkáme Variabilní symbol. Já tam zase nevidím číslo účtu.
Re: POKUTY
20. 07. 2018 13:35
Pedro66 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na té
> policejní
> stránce
co odkazoval shaemi je uvedena
> možnost bezplatného placení kartou.
>
> Klikni na největší červené tlačítko, z
> rozbalovacího seznamu vyber jedinou položku (v
> překladu správní pokuta) a pak už se dál dostaneš
> jen po vyplnění údajů z dopisu s pokutou (naštěstí
> nemohu vyzkoušet smiling smiley ) a tam myslím bude cesta k
> platbě pokuty kartou.

Dostala jsem se kupodivu k fotografiim z radaru...dokonce v ANG je napsano ze lze zaplatit online kartou ale odkaz primo na zadani platby nevidim (mozna na Pc to bude prehlednejsi, jsem jen na mobilu)....

Kdyby nekdo umel primo navest na platbu kartou bylo by to super..vecer se pokusim projit jeste 1x na PC
avatar
mdr
Re: POKUTY
20. 07. 2018 13:55
Mně tam nešla nastavit angličtina, překládal jsem si to googlem.
Re: POKUTY
20. 07. 2018 14:40
mdr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mně tam nešla nastavit angličtina, překládal jsem
> si to googlem.


Je to pouze u platebnich podmínek Anglicky.... payment information (kde uvadeji ze lze e-Payment by credit card, ale odkaz je opet na tu hlavni stranku....a tam to marne v te madarstine hledam)
avatar Re: POKUTY
20. 07. 2018 14:58
Předpokládám, že to byl stacionární radar. Dej sem prosím tě místo, kde to bylo...
Připadně do vlákna Přes Maďarsko 2...
Díky

P.S. Waze či jiná navigace nebyla, nevarovala?
Re: POKUTY
20. 07. 2018 16:00
Slavkov

Smazána citace posledního příspěvku

Já se přiznám, že jsem tou dobou spala.... manžel asi navigaci zaplou měl, nicméně on tvrdí že si žádné varování nevybavuje... bylo to po třetí hodině ráno a kousek nad Nagykaniczou.
Přepíšu z výzvy: Zalaszentbalázson, 74. számú foút 17 kilométer +070 méterszelvénynél

[www.google.cz]



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (20. 07. 2018 19:36).
Re: POKUTY
20. 07. 2018 17:23
Tak moc děkuji všem za správné nasměrování.... na tom mobilu je holt horší orientace, z obrazovky PC už se to jevilo srozumitelněji a podařilo se mi kartou přímo na oněch "policejních stránkách" provést platbu... teď ještě aby vše proběhlo jak má a opravdu se platba přičetla... :-D
A příště už opravdu jen podle předpisů..... :-D
avatar Re: POKUTY
20. 07. 2018 21:39
Další důvod, proč nejezdit přes maďary :-)

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: POKUTY
20. 07. 2018 21:47
Tým chceš povedať ze v Rakúsku nemôžeš dostať pokutu?
avatar Re: POKUTY
20. 07. 2018 21:50
Ale jo , ale přes Europlatbu to zaplatím zadara a nemusím se prohrabovat tou maďarskou stránkou (osobně jsem tu možnost zaplatit kartou nenašel) .. ale, těch důvodů mám víc proč tudy nejet

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: POKUTY
20. 07. 2018 21:51
Hmm... a v Rakousku je jich jako méně? eye rolling smiley
Navíc, tady je radar uprostřed obce... v AT jsou schopni měřit na dálnici 10 metrů před koncem 80-ky thumbs up smiley
avatar Re: POKUTY
20. 07. 2018 22:13
smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Flamewar!

A teď vážně: VÁŽNĚ?

Tak to já už nepojedu přes Chorvatsko do Chorvatska, dostal jsem tam pokutu za rychlost.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (20. 07. 2018 22:14).
avatar
mdr
Re: POKUTY
21. 07. 2018 05:57
V Chorvatsku? Snad ne na dálnici při omezení na 80 kvůli větru?
avatar Re: POKUTY
21. 07. 2018 07:06
Ne ne, uz je to, pravda, vousata prihoda. Bylo to za rychlost, 100kmh v obci na stare ceste. Myslim, ze se to platilo pivama a nebo primo do kapsy, uz presne nevim. Dnes by to uz asi neproslo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (21. 07. 2018 07:06).
avatar
mdr
Re: POKUTY
21. 07. 2018 07:27
Já si jen myslím, že kdyby důsledně měřili na dálnicích, hlavně tam, kde je rychlost snížena kvůli větru nebo dešti, tak by měli dálnice splacené za chvíli.

Anebo by jim tam turisti přestali jezdit.
Re: POKUTY
21. 07. 2018 22:28
Nevíte někdo, jestli je v Chorvatsku zakázáno použití antiradaru? A nemyslím rušičku...
Re: POKUTY
22. 07. 2018 11:01
Stejnou zkušenost s pokutou 30000 Ft za rychlost v Maďarsku mám i já. Zhruba před pěti lety. Tehdy mi maďarští policisté vypsali složenku, jenomže byl víkend a všechny pošty zavřené. Dostal jsem i nějakou průvodní zprávu k pokutě. Jediné, čeho jsem se mohl "chytit", byl mail. Psal jsem tam asi dvakrát, ale odpověď žádná. Bankovní účet podle několika našich bank neexistoval. Tak mě napadlo zavolat na maďarskou ambasádu do Prahy. Velmi ochotné paní jsem vysvětlil co a jak, poslal jsem ji ofocený papír z HU a za dva dny mi mailem od ní došla odpověď - účty v mezinárodním formátu. Za převod jsem sice něco přeplatil, ale nebylo to takové drama, jak se tady píše. Možná něco kolem stovky.
avatar Re: POKUTY
30. 07. 2018 11:15
Viděl někdo někdy, že by na pobřežní magistrále od sjezdu nad Brelou směrem na jih měřili rychlost? Vídal jsem tam 2 policejní motorkáře, ale vždycky spíš tak lelkovali nebo si s někým povídali.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (30. 07. 2018 12:38).
avatar Re: POKUTY
30. 07. 2018 12:36
V Zadvarje u pumpy o půlnoci jednou, na výjezdu z Makarské taky jednou a pod mostem u Opuzenu dvakrát. To vše ovšem ne ve stejný rok.
avatar Re: POKUTY
30. 07. 2018 12:42
Já jen že to tam je samá 50 nebo 60-tka a měření rychlosti žádný. Ne že by mi tam chybělo, víceméně je tam pokaždé někde schovaný čekám, ale zatím jsem neměl tu smůlu.
avatar
mdr
Re: POKUTY
30. 07. 2018 13:28
A jezdíš hodně nad limit, že tě to tak zajímá? Neber to jako moralizování, jen jsem zvědavý.
avatar Re: POKUTY
30. 07. 2018 14:52
Když nejedeš nad limit, tak brzdíš ostatní provoz... smoking smiley
Jet limit je v principu mnohem více nebezpečné, neboť tě pak předjíždí i ve velmi nepochopitelných místech... čára není zeď... do zatáčky vidět nemusím... atd.
avatar
mdr
Re: POKUTY
30. 07. 2018 14:56
Na dálnicích jsem si na to už zvyknul, ale na magistrále? Po ní asi jezdím málo.
Re: POKUTY
23. 09. 2018 14:16
ahoj, 3. 9. 2018 v 00,30 hod mně změřili na 86 v Zalabaksán, 13 km + 955 m. Doporučený dopis na mně čekal od 11.9. na poště. Po návratu z dovolené se mi na (https://kozigbirsag.police.hu/Fine/Index) dne 18. 9. s pomoci boží a Googlu snad podařilo pokutu zaplatit. Policejní server napsal, že je to v pořádku, ale do dnešního dne nemám žádné potvrzení o zaplacení a ani z ůčtu mi peníze neodešly. confused smiley
Re: POKUTY
23. 09. 2018 21:58
Pročpak jste nepoužil WAZE nebo traffihunter.hu? Téměř každý cestovatel po 86-ce ví, že v Zalabakse je stacionární fotoradar.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 139
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.